Бєрокка Кальцій І Магній інструкція по застосуванню

Бєрокка Кальцій І Магній фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Бєрокка Кальцій І Магній таблетки шип. №10 у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9208/01/01 від 17.12.2008. Наказ № 843 від 18.11.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 23.03.2022
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Діючі речовини1 таблетка шипуча містить:вітаміну В1 (у формі тіаміну монофосфорної кислоти ефіру хлориду)  15 мг,вітаміну В2 (рибофлавін)  15 мг,вітаміну Вб (піридоксину гідрохлорид)  10 мг,вітаміну В12 (ціанкобаламін)  10 мкг,вітаміну С (аскорбінова кислота)   1000 мг,вітаміну Н (біотин)  150 мкг,нікотинаміду  50 мг,пантотенової кислоти (у формі кальцію пантотенату)  23 мг,кальцію (у формі кальцію карбонату і кальцію пантотенату)  100 мг,магнію (у формі магнію карбонату важкого і магнію сульфату)  100 мг;допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію гідрокарбонат, натрію хлорид, аспартам (Е 951), барвник буряковий червоний (Е 162), бета-каротин (E160a), натрію лаурилсульфат, маніт (Е 421), ароматизатор апельсиновий (олія апельсинова, олія лимонна, мальтодекстрин, етилбутират).

Виробник:

Рош Фарма С.А. для "Байєр Консьюмер", Іспанія/Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Алергени пера птахів

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Дітям старше 15 років і дорослим при дефіциті вітамінів групи В, вітаміну С, магнію і кальцію або станах, що супроводжуються їхньою підвищеною потребою.

Протипоказання:

Алергія на один або декілька компонентів препарату.Гіперкальціємія, гіперкальціурія, кальцієвий літіаз, тканинна кальцифікація.Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв.).Фенілкетонурія.Комбінація з леводопою (див. розділ Інструкції Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій). Препарат не можна призначати дітям до 15 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

При прийомі на фоні мальабсорбції застосування препарату повинно здійснюватися одночасно з жиророзчинними вітамінами.Під час застосування препарату не слід приймати інші лікарські засоби, що містять водорозчинні вітаміни.При застосуванні препарату існує ризик несвоєчасного виявлення анемії, пов’язаної з дефіцитом вітаміну В12. Перед застосуванням препарату пацієнтам, які мають підвищений ризик захворювання на анемію, хворому слід проконсультуватися з лікарем.Шипуча таблетка містить приблизно 260 мг натрію. Вплив на лабораторні показники. Вітамін С може вплинути на результати вмісту глюкози в сечі, тому застосування вітаміну С необхідно припинити за кілька днів до проведення подібних аналізів.Забарвлення сечі в жовтий колір зумовлено наявністю в препараті вітаміну В2(рибофлавін), що має жовтий колір. Цей ефект є безпечний.Інформація для хворих на цукровий діабет. В одній таблетці препарату міститься приблизно 135 мг маніту, 50 мг аспартаму і відсутня цукроза, тому препарат може бути рекомендований пацієнтам із цукровим діабетом. Однак, зважаючи на те, що препарат містить вітамін С, перевищування рекомендованої дози може спричинити підвищення рівню глюкози в крові.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Дані щодо ушкоджень, які можуть бути спричинені плоду під час приймання препарату в період вагітності в рекомендованих дозах, відсутні. Малоймовірним, що вітаміни і мінерали, які потрапляють у грудне молоко при прийомі препарату в терапевтичних дозах, спричиняють шкідливий вплив на немовля. 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат застосовують дітям старше 15 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі та діти старше 15 років приймають 1-2 шипучі таблетка щодня, розчинені в достатній кількості води.Дозу препарату не слід перевищувати.Не застосовувати лікарський засіб протягом більше одного місяця без консультації з лікарем.

Передозування:

При застосуванні згідно з рекомендаціями Інструкції передозування малоймовірно. Застосування препарату у дозах, що перевищують рекомендовані можуть привести до передозування. Нехарактерні симптоми, такі як сплутаність, шлунково-кишкові розлади (закріп, діарея, нудота і блювання) можуть бути ознакою гострого отруєння.Щоденний прийом більш ніж 200 мг вітаміну В6 (більше ніж 20 таблеток препарату) на протязі кількох місяців може призвести до симптомів невропатії. У таких випадках лікування необхідно припинити і проконсультуватись з лікарем

Побічні дії:

Бєрокка® Кальцій і Магній добре переноситься. В поодиноких випадках можуть проявляться шлунково-кишкові симптоми (дискомфорт в абдомінальної ділянці, дискомфорт у шлунку, запір, блювання, діарея і нудота).У дуже рідких випадках продукт може спричинити алергійну реакцію. При виникненні алергійної реакції хворому необхідно припинити прийом препарату і проконсультуватись з лікарем. Діючі компоненти препарату можуть викликати побічні ефекти: з боку кровоносної і лімфатичної системи: у пацієнтів з недостатнім рівнем глюкоза-6- фосфат дегідрогенази вітамін С може спричинити гемолітичну анемію;з боку імунної системи (алергічні реакції, анафілактичні реакції, анафілактичний шок): у поодиноких випадках проявляються з відповідними лабораторними і клінічними проявами, включаючи астматичний синдром, від слабкої до помірної реакції з боку шкіри та/або респіраторного тракту, шлунково-кишкового тракту та/або кардіоваскулярної системи. Симптоми можуть включати кропив’янку, набряк обличчя, задишку, почервоніння шкіри, висип, пухирці, кардіо-респіраторні порушення. У дуже рідких випадках можуть виникнути серозні реакції, включаючи анафілактичний шок.з боку розладу обміну речовин: гіперкальціємію, гіпермагнезіємію. з боку ЦНС: збудження, дратівливість, головний біль, запаморочення, безсоння, нервозність.з боку сечовидільної системи: кристалурію, утворення уратних та/або оксалатних конкрементів у нирках і сечовивідних шляхах.з боку серцево-судинної системи: тахікардію, коливання артеріального тиску,

Лікарська взаємодія:

Присутність піридоксину в препараті обумовлює зниження терапевтичного ефекту леводопи при одночасному застосуванні з препаратом Бєрокка® Кальцій і Магній (без інгібіторів дофадекарбоксилази). При одночасному застосуванні препарату з тіазидовими діуретиками підвищується ризик розвитку гіперкальціємії, обумовлений зниженням видалення кальцію з сечею. При одночасному застосуванні з препаратами, що містять наперстянку пурпурову кількість іонів кальцію в плазмі крові може підвищуватися, що обумовлює ризик порушення серцевого ритму. На фоні прийому препарату Бєрокка® Кальцій і Магній зменшується всмоктування цикліну, дифосфонатів і солей заліза. Неоміцин, аміносаліцилова кислота і Н2-блокаторі можуть знижувати кишково-шлункову абсорбцію вітаміну В12.Вітамін В1 є антагоністом семікарбозону і 5-фторурацил нейтралізує дію вітаміну В1. Антациди уповільнюють резорбцію вітаміну В1.Рекомендується застосовувати препарат Бєрокка® Кальцій і Магній через 1-2 години після перорального застосування антибіотиків і противірусних препаратів, тому що кальцій і магній можуть послаблювати їх абсорбцію. Пероральні протизаплідні засоби зменшують вміст вітамінів С, В12, фолієвої кислоти, піридоксину в організмі, можливо, через підвищений вміст церулоплазміну. Кортикостероїди збільшують окиснення вітаміну С. Кальцитонін збільшує норму, за якої вітамін С утилізується. Саліцилати пригнічують активний транспорт через кишкову стінку.Тетрациклін пригнічує внутрішньоклітинний метаболізм і реабсорбцію вітаміну С з ниркових канальців. Абсорбція тетрацикліну може бути недостатньою при одночасному застосуванні з високими дозами вітаміну С. У таких випадках тетрациклін рекомендується застосовувати за 3 години до або після прийому препарату Бєрокка® Кальцій і Магній. Ацетилсаліцилова кислота, барбітурати та тетрациклін збільшують екскрецію вітаміну С із сечею.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці, при температурі нижче З0 °С. Оберігати від нагрівання та вологи.

Форма випуску / упаковка:

10 шипучих таблеток у тубі; 1 туба в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A11AA03:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Бєрокка Кальцій І Магній
Виробник:Рош Фарма С.А. для "Байєр Консьюмер", Іспанія/Швейцарія
Форма випуску: 10 шипучих таблеток у тубі; 1 туба в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9208/01/01 від 17.12.2008. Наказ № 843 від 18.11.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Діючі речовини1 таблетка шипуча містить:вітаміну В1 (у формі тіаміну монофосфорної кислоти ефіру хлориду)  15 мг,вітаміну В2 (рибофлавін)  15 мг,вітаміну Вб (піридоксину гідрохлорид)  10 мг,вітаміну В12 (ціанкобаламін)  10 мкг,вітаміну С (аскорбінова кислота)   1000 мг,вітаміну Н (біотин)  150 мкг,нікотинаміду  50 мг,пантотенової кислоти (у формі кальцію пантотенату)  23 мг,кальцію (у формі кальцію карбонату і кальцію пантотенату)  100 мг,магнію (у формі магнію карбонату важкого і магнію сульфату)  100 мг;допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію гідрокарбонат, натрію хлорид, аспартам (Е 951), барвник буряковий червоний (Е 162), бета-каротин (E160a), натрію лаурилсульфат, маніт (Е 421), ароматизатор апельсиновий (олія апельсинова, олія лимонна, мальтодекстрин, етилбутират).

Фармакотерапевтична група:Алергени пера птахів
Код АТС:A11AA03 - Полівітаміни з іншими мінералами, включаючи комбінації
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама