Інформація про використання рецептурних препаратів

Біопарокс інструкція по застосуванню

Біопарокс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Біопарокс аерозоль д/інг., доз., 50 мг/5 мл по 400 доз по 20 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ П.04.00/01667 від 23.02.2005. Наказ № 656 від 25.10.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.11.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 флакон містить фузафунгіну 50 мг/5 мл;Одна інгаляційна доза містить 0,125 мг фузафунгіну.400 доз у флаконі.допоміжні речовини: ароматизатор 14 868, етанол безводний, ізопропілу міристат, сахарин, тетрафлуоретан. 

Основні фізико-хімічні властивості:

блідо-жовта прозора масляниста рідина з характерним запахом;

Виробник:

Сервє (Ірландія) Індастріс Лтд для "Лє Лаб. Сервє", Ірландія/Франція.

Фармакотерапевтична група:

Препарати, що застосовують при захворюваннях горла. Антибіотики.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Фузафунгін – антибіотик для місцевого застосування з протизапальними властивостями. Фузафунгін в умовах in vitro виявляє антибактеріальну дію, що свідчить про потенційну активність in vivo відносно таких організмів: стрептококи групи А, пневмококи, стафілококи, деякі штами Neisseria, деякі анаеробні організми, Candida albicans, Mycoplasma pneumoniae. Після інгаляції фузафунгін накопичується на слизовій оболонці. БІОПАРОКС®  діє безпосередньо на вогнище інфекції та запалення.Фармакокінетика. Фузафунгін не всмоктується та не визначається у плазмі крові.

Показання до застосування:

Місцеве лікування інфекційних і запальних процесів носоглотки та верхніх дихальних шляхів (риніт, ринофарингіт, синусит, трахеїт, ларингіт, тонзиліт і стан після видалення мигдаликів, бронхіт).

Протипоказання:

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компонента препарату в анамнезі. Діти віком до 2,5 років.

Особливості застосування:

Як користуватися препаратом  БІОПАРОКС ® ?Встановити потрібну насадку (білу для рота, жовту - для носа) на флакон (рис.1).Рис.1Інгаляція через нісПеред застосуванням препарату БІОПАРОКС ® необхідно прочистити ніс. Тримати флакон вертикально між великим і вказівним пальцями. Встановити жовту насадку на флакон. Вставити жовту насадку у кожну ніздрю по черзі (закриваючи іншу ніздрю та тримаючи рот закритим) і зробити інгаляції, легко натискуючи на дно флакона (рис.2) Рис.2Інгаляції через ротВстановити білу насадку на флакон. Вставити білий адаптер у рот, стискаючи губи навколо нього. Після чого легко натиснути на дно флакона та зробити інгаляцію (рис. 3, 4).  Рис.3  Рис.4 Вагітність і годування груддю. Препарат можна застосовувати під час вагітності та годування груддю.БІОПАРОКС ® не порушує психомоторних реакцій. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем і працювати з різними механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим: по 4 інгаляції через рот і/або через кожний носовий хід кожні 4 години.Дітям від 2,5 років: по 4 інгаляції через рот і/або через кожний носовий хід кожні 6 годин. Тривалість лікування – не більше 10 днів.

Передозування:

Передозування препарату не спостерігалося.

Побічні дії:

Іноді можуть виникнути небажані побічні ефекти у вигляді місцевих реакцій: сухість у горлі/носі, напади чихання. Зазначені реакції є транзиторними та не потребують припинення лікування.Іноді, особливо у пацієнтів, схильних до алергії, можуть виникнути місцеві шкірні реакції та реакції слизової оболонки (набряк, почервоніння) або бронхоспазм. У такому випадку лікування слід припинити.

Лікарська взаємодія:

Взаємодія з іншими лікарськими засобами не виявлена.

Термін придатності:

Зберігати при температурі 15-25ºC у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Не допускати зберігання препарату поблизу джерел, інтенсивно випромінюючих тепло.Не допускати порушення герметичності корпусу флакона та його спалювання, навіть після повного використання препарату.

Форма випуску / упаковка:

Алюмінієвий флакон ємністю 20 мл з дозуючим клапаном та основною насадкою білого кольору і двома насадками для застосування (жовтою та білою) знаходиться у коробці з картону.

Категорія відпуску:

За рецептом.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна назва: фузафунгін, Форма випускуАерозоль для інгаляцій дозований.ЗаявникЛабораторії Серв'є, Франція.Les Laboratoires Servier.Адреса22 rue Garnier 92200 Neuilly-sur-SeineFrance.АдресаKereszturi ut 30-381106 BudapestHungary.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R02AB03:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Біопарокс
Виробник:Сервє (Ірландія) Індастріс Лтд для "Лє Лаб. Сервє", Ірландія/Франція.
Форма випуску: Алюмінієвий флакон ємністю 20 мл з дозуючим клапаном та основною насадкою білого кольору і двома насадками для застосування (жовтою та білою) знаходиться у коробці з картону.
Реєстраційне посвідчення:№ П.04.00/01667 від 23.02.2005. Наказ № 656 від 25.10.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Fusafungine
Умови відпуску:За рецептом.
Склад:

1 флакон містить фузафунгіну 50 мг/5 мл;Одна інгаляційна доза містить 0,125 мг фузафунгіну.400 доз у флаконі.допоміжні речовини: ароматизатор 14 868, етанол безводний, ізопропілу міристат, сахарин, тетрафлуоретан. 

Фармакотерапевтична група:Препарати, що застосовують при захворюваннях горла. Антибіотики.
Код АТС:R02AB03 - Фузафунгін
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама