Динокс інструкція по застосуванню

Динокс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Динокс таблетки, в/плів. обол., по 180 мг №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7901/01/03 від 13.03.2008. Наказ № 123 від 13.03.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить фексофенадину гідрохлориду 30 мг, або 60 мг, або 180 мг;допоміжні речовини: целюлоза порошкоподібна, маніт (Е 421), крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний, спирт ізопропіловий, магнію стеарат, барвник рожевий (Opadry pink 03B54504), вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки, вкриті плівковою оболонкою, рожевого кольору, овальні, з тисненням R на одному боці та, залежно від дози на іншому боці мають тиснення: таблетки 30 мг - 192, таблетки 60 мг - 193, таблетки 180 мг - 194;

Виробник:

Др. Реддіс Лабораторіс Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби – антагоніст H1-рецепторів.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Фексофенадин є селективним антагоністом периферичних Н1–рецепторів. Фексофенадин пригнічує вивільнення гістаміну з опасистих клітин. Не виявляє седативної дії, не впливає на центральну нервову систему, а також не виявляє антихолінергічну та α1–адренергічну активність. Антигістамінний ефект препарату проявляється протягом 1 год. й триває протягом 12 год. Максимальний ефект досягається через 2-3 год. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо швидко адсорбується зі шлунково–кишкового тракту. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається приблизно через 1–3 год. Після прийому однієї дози 180 мг складає 494 мг/мл та після прийому дози 60 мг – 142 мг/мл. Зв’язування з білками плазми крові складає 60-70 % (в основному з альбуміном та α1-глікопротеїном). Фексофенадин не проникає через гематоенцефалічний бар’єр (ГЕБ). Період напіввиведення фексофенадину складає 14,4 год. після призначення дози 60 мг двічі на день. Виводиться переважно з калом – 80 % та приблизно 10 % дози екскретується в незмінному вигляді з сечею.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту, хронічного алергічного риніту, хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до фексофенадину та інших компонентів препарату.

Особливості застосування:

Немає даних про безпеку застосування фексофенадину у період вагітності, тому призначати його слід тільки в тому випадку, коли терапевтичний ефект для майбутньої матері перевищує потенційний ризик для плода. Фексофенадин проникає в грудне молоко, тому не слід його застосовувати в період годування груддю.Безпека та ефективність застосування фексофенадину гідрохлориду для дітей молодше 6 років не встановлені.Так як лікарський засіб виводиться в значному об’ємі нирками, тому слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з нирковою недостатністю та/або пацієнтам літнього віку. Застосування препарату пацієнтами, які працюють із механізмами: вплив фексофенадину на здатність керувати транспортними засобами та/або на роботу з іншими потенційно небезпечними механізмами малоймовірний, але рекомендовано визначити індивідуальну реакцію на препарат до того, як розпочинати роботу, що потребує підвищеної концентрації уваги.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі та діти старше 12 років: рекомендована доза складає 60 мг два рази на добу або 180 мг один раз на добу. Для пацієнтів із нирковою недостатністю як початкова доза рекомендується 60 мг один раз на добу.Діти віком від 6 до 11 років: рекомендована доза складає 30 мг два рази на добу. Для пацієнтів із нирковою недостатністю як початкова доза рекомендується 30 мг один раз на добу.

Передозування:

Випадки передозування траплялись дуже рідко, але були відомості про запаморочення, сонливість та сухість слизової оболонки рота. У випадку передозування рекомендується симптоматичне та підтримуюче лікування. Гемодіаліз ефективно не виводить фексофенадин.

Побічні дії:

Головний біль, сонливість, запаморочення, підвищена втомлюваність, нудота. Частота виникнення вказаних явищ при застосуванні фексофенадину в клінічних випробуваннях була аналогічна їх частоті при застосуванні плацебо.

Лікарська взаємодія:

Фексофенадину гідрохлорид виявляє мінімальний ступінь метаболізму (біля 5 %), але призначення його разом із кетоконазолом та еритроміцином призводить до збільшення його концентрації. При одночасному застосуванні з антацидами, до складу яких входить алюміній або магній, знижується біодоступність фексофенадину гідрохлориду. Інтервал між прийомами цих препаратів повинен бути не менше двох годин.

Термін придатності:

Зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС. Термін придатності – 2 роки.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері. По 1 блістеру у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: fexofenadine; (±)–4–[1–гідрокси–4–[4–(гідроксидифенілметил)–1–піперидиніл)бутил]–α,α–диметилбензолоцтової кислоти гідрохлорид;Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою.АдресаSurvey No. 41 Bachupally Village Qutbullapur Mandal, Ranga Reddy District, Andhra Pradesh, India.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R06AX26:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Динокс
Виробник:Др. Реддіс Лабораторіс Лтд, Індія
Форма випуску: По 10 таблеток у блістері. По 1 блістеру у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7901/01/03 від 13.03.2008. Наказ № 123 від 13.03.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Fexofenadine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить фексофенадину гідрохлориду 30 мг, або 60 мг, або 180 мг;допоміжні речовини: целюлоза порошкоподібна, маніт (Е 421), крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний, спирт ізопропіловий, магнію стеарат, барвник рожевий (Opadry pink 03B54504), вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Антигістамінні засоби – антагоніст H1-рецепторів.
Код АТС:R06AX26 - Фексофенадин
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама