Еразабан (Docosanol) інструкція із застосування

Эразабан фото, інструкція
Дозування:
Еразабан крем, 100 мг/1 г по 2 г у тубах

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

крем

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фліт Лабораторія Лтд для "Дельта Медікел Промоушнз АГ", Великобританія/Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: docosanol;1 г крема містить докозанолу 100 мг; допоміжні речовини: сахароза (стеарат та дистеарат), олія мінеральна легка, пропіленгліколь, спирт бензиловий, вода очищена.

Лікарська форма:

крем

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Фліт Лабораторія Лтд для "Дельта Медікел Промоушнз АГ", Великобританія/Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Ранні стадії (продромальна або еритемна стадія) рецидивуючого простого герпесу у пацієнтів зі зниженим імунітетом.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до докозанолу або до будь-якого компонента лікарського засобу. Дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Еразабан, крем призначений тільки для зовнішнього застосування. Треба уникати потрапляння крему в очі або на шкіру навколо них, оскільки це може спричинити подразнення. При випадковому потраплянні крему в очі необхідно негайно промити їх проточною водою.Еразабан, крем не застосовують при імунодефіцитних станах (після трансплантації органа або у разі тяжкого захворювання, наприклад, при лейкемії або СНІДі).

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Зовнішнє застосування.Дорослі та діти віком від 12 до 18 років: обережно наносити тонким шаром на відкриту поверхню, уражену вірусом герпесу, 5 разів на день (приблизно кожні 3 години під час неспання). Лікування слід розпочати якнайшвидше після появи перших симптомів або ознак герпесу (біль, печіння/поколювання/свербежу або почервоніння). Лікування повинне тривати до настання одужання, що зазвичай становить від 4 до 6 днів або максимум – 10 днів.Літні люди: немає спеціальних рекомендацій щодо дозування.Дозування при нирковій недостатності: немає необхідності в коригуванні дози внаслідок незначної абсорбції при місцевому застосуванні.

Передозування:

Побічні реакції, пов’язані з передозуванням при місцевому застосуванні Еразабану, крему маловірогідні внаслідок незначної абсорбції через шкіру. При проковтуванні докозанолу настання побічних реакцій маловірогідне через слабку оральну абсорбцію.

Побічні дії:

Дуже поширені (≥10).Поширені (≥1/100 до <1/10).Непоширені (≥1000 до <1/100).Рідко поширені (≥1/10 000 до <1/1000).Дуже рідко поширені (<1/10 000), невідомі (не можуть бути визначені з доступних даних).Результати клінічних досліджень лікування рецидивуючого простого губного герпесу підтверджують відсутність відмінності в частоті або типі небажаних ефектів у пацієнтів, які лікувалися Еразабаном, кремом або плацебо.Порушення з боку нервової системи: дуже поширені: головний біль.Основні порушення і стани місця нанесення: поширені: побічні реакції на місці нанесення, що включають сухість шкіри, висип і подразнення шкіри. Також був зареєстрований набряк обличчя, але ця побічна реакція в місці нанесення є нормальною реакцією на обличчі, пов’язаною з герпесом.У дослідженнях безпеки не було отримано доказів контактної сенсибілізації або фото-алергії.

Лікарська взаємодія:

Досліджень взаємодії не проводилося. Немає даних щодо взаємодій докозанолу з іншими місцевими дерматологічними засобами. Малоймовірно, що докозанол впливає або зазнає дії інших медикаментів, оскільки докозанол призначений тільки для зовнішнього застосування.

Термін придатності:

3 роки.Після відкриття упаковки: 6 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці!

Форма випуску / упаковка:

По 2 г або по 5 г в тубах алюмінієвих; по 1 тубі в пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Назва і місцезнаходження заявника

Хелзкейр Брандс Інтернешнл Лтд.56, вул. Квін Анни, Лондон, W1G 8LA, Великобританія. Телефон: 0 00441158524356,факс: 0 00441158524116.

Особливі застереження

Еразабан, крем містить пропіленгліколь, тому може спричинити подразнення шкіри.Застосування в період вагітності або годування груддю.Вагітність.Немає достатніх даних про застосування докозанолу вагітним жінкам. Дослідження на тваринах не показали прямих або опосередкованих шкідливих ефектів на перебіг вагітності, ембріонального/фетального розвитку, пологів або постнатального розвитку. Оскільки системна дія докозанолу не значна, докозанол може застосовуватися під час вагітності.Період годування груддю.Вплив докозанолу на немовлят не передбачається, оскільки систематична дія докозанолу на жінок, які годують груддю, незначна. Докозанол може застосовуватися у період годування груддюЗдатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Унаслідок незначної абсорбції докозанол не впливає на здатність керувати автомобілем і працювати з іншими механізмами.Діти.Відсутній досвід застосування дітям віком до 12 років, є тільки обмежений досвід застосування пацієнтам віком 12 – 18 років. Не рекомендується застосовувати крем дітям віком до 12 років.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.