Естрокад інструкція по застосуванню

Естрокад фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Естрокад супозиторії вагін. по 0,5 мг №10 у бліс.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/8726/01/01 від 31.07.2008. Наказ № 420 від 31.07.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: estriol;1 супозиторій містить естріолу 0,5 мг;допоміжні речовини: жир твердий, макроголу цетостеариловий ефір, гліцерину монодирицинолеат.

Виробник:

Др. Каде Фармацевтична Фабрика ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Препарати жіночих статевих гормонів

Показання до застосування:

Гормональна замісна терапія для лікування атрофії слизової оболонки нижніх відділів сечостатевого тракту, спричиненої естрогенною недостатністю (диспареунія, сухість піхви, свербіж, часте сечовипускання, легкий ступінь нетримання сечі); перед- та післяопераційне лікування жінок у постменопаузному періоді при операціях піхвовим доступом; як допоміжний засіб діагностики при отриманні атрофічної картини цервікального мазка.

Протипоказання:

Вагітність і період годування груддю. Встановлений, в анамнезі або підозрюваний рак молочних залоз. Встановлені або підозрювані естрогензалежні злоякісні пухлини (наприклад, рак ендометрія). Вагінальна кровотеча невизначеної етіології. Нелікована гіперплазія ендометрія. Тромбози, емболії. Захворювання печінки в гострій стадії або захворювання печінки в анамнезі, після якого показники функції печінки не повернулися до норми. Встановлена підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якої з допоміжних речовин. Порфірія.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

У період лікування Естрокадом пацієнтки повинні перебувати під наглядом лікаря. Жінку слід інформувати про необхідність повідомити лікарю про зміни в її молочних залозах.Терапію слід припинити у разі виявлення протипоказань або при появі жовтяниці, значного підвищення артеріального тиску, розвитку головного болю за типом мігрені.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

При вагітності протипоказаний. Естріол екскретується в грудне молоко, тому в період лікування слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Слід враховувати ймовірність таких побічних ефектів, як м’язові судоми та порушення зору.

Діти:

Препарат не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують інтравагінально дорослим жінкам.При атрофії слизової оболонки нижніх відділів сечостатевого тракту – 0,5 мг (1 супозиторій) на добу щоденно протягом 3 тижнів з поступовим зниженням дози до підтримуючої, яка становить 0,5 мг (1 супозиторій) 2 рази на тиждень.При перед- та післяопераційному лікуванні жінок у постменопаузальному періоді при операціях піхвовим доступом – 0,5 мг (1 супозиторій) на добу щоденно протягом 2 тижнів перед операцією, 0,5 мг (1 супозиторій) двічі на тиждень протягом 2 тижнів після операції.Як допоміжний діагностичний засіб: 0,5 мг (1 супозиторій) через день протягом тижня перед взяттям наступного мазка.У разі, якщо чергова доза препарату була пропущена, слід прийняти її відразу після виявлення факту пропуску. Однак, якщо цей факт був виявлений тільки в день прийому наступної дози препарату, слід продовжити його застосування за звичайною схемою, незважаючи на пропуск. Не можна приймати 2 дози препарату в один день.Для запобігання проліферації ендометрія добова доза не повинна перевищувати 0,5 мг (1 супозиторій). Не слід застосовувати цю максимальну дозу довше 4 тижнів.

Передозування:

Проявляється значним посиленням побічних ефектів. Можливі кров’яні виділення з піхви. При виражених реакціях припиняють застосування препарату, проводять симптоматичне лікування. Специфічний антидот не відомий.

Побічні дії:

Можливі напруженість, нагрубання або біль у молочних залозах, затримка рідини, нудота, гіперсекреція цервікального слизу, артеріальна гіпертензія, м’язові судоми, головний біль, порушення зору, пігментні плями на шкірі.

Лікарська взаємодія:

Препарат може посилювати дію стероїдних препаратів, тому дозування останніх необхідно коригувати. При одночасному застосуванні з активованим вугіллям, барбітуратами, похідними гідантоїну та рифампіцином можливе зниження активності естріолу. Естріол може змінювати ефективність пероральних антикоагулянтів, при одночасному застосуванні естріолу з блокаторами β-адренорецепторів та інсуліну ефективність останніх підвищується.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 5 супозиторіїв у блістері; 2 блістери в картонній упаковці з маркуванням українською мовою.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняПеред початком або відновленням гормональної замісної терапії необхідно встановити докладний індивідуальний і сімейний анамнез, провести клінічне обстеження (включаючи обстеження органів малого таза і молочних залоз). У період лікування рекомендується проводити періодичні медичні огляди, частота і характер яких визначаються індивідуально. Гормональну замісну терапію необхідно починати тільки за наявності симптомів, які несприятливо впливають на якість життя. У всіх випадках необхідно не рідше одного разу на рік ретельно оцінювати ризик і користь лікування, яке слід продовжувати за наявності показань тільки протягом часу, доки користь перевищує ризик.З обережністю призначають пацієнткам з підвищеним ризиком розвитку естрогензалежних пухлин, тромбоемболічними синдромами в анамнезі, ендометріозом, фіброміомою матки, гіперплазією ендометрія в анамнезі, фіброзно-кістозною мастопатією, серцевою недостатністю, артеріальною гіпертензією, епілепсією, з порушенням функції нирок, хронічними захворюваннями печінки та жовчовивідних шляхів, доброякісними пухлинами печінки (аденома), жовчнокам’яною хворобою, гіперліпопротеїнемією, цукровим діабетом, астмою, системним червоним вовчаком.За наявності піхвової інфекції необхідне проведення специфічної терапії.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ G03CA04:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Естрокад
Виробник:Др. Каде Фармацевтична Фабрика ГмбХ, Німеччина
Форма випуску: По 5 супозиторіїв у блістері; 2 блістери в картонній упаковці з маркуванням українською мовою.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/8726/01/01 від 31.07.2008. Наказ № 420 від 31.07.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Estriol
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: estriol;1 супозиторій містить естріолу 0,5 мг;допоміжні речовини: жир твердий, макроголу цетостеариловий ефір, гліцерину монодирицинолеат.

Фармакотерапевтична група:Препарати жіночих статевих гормонів
Код АТС:G03CA04 - Естріол
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Експерти пояснили, в яких випадках чайна заварка може містити небезпечні мікроби
Деякі люди іноді не чекають, поки вода для чаю зак...
Вчені ідентифікували рецептори, які назавжди відіб'ють потяг до алкоголю
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Реклама