Гепароїд Зентіва інструкція по застосуванню

Гепароїд Зентіва фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гепароїд Зентіва мазь, 100 од/мг по 30 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9852/01/01 від 10.07.2009. Наказ № 497 від 10.07.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 г мазі містить гепариноїду 2 мг (100 Од/мг);допоміжні речовини: парафін, олія мінеральна, спирт цетостеариловий, кислота стеаринова, віск білий, моногліцериди дистильовані, спирти етоксильовані синтетичні С12-С14, пропіленгліколь, триетаноламін, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), вода очищена, ароматизатор філігран.Біла мазь, що відноситься до емульсій типу олія - вода.

Виробник:

Зентіва, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Антитромботичні засоби.

Показання до застосування:

Лікування запалення поверхневих вен (зовнішній тромбофлебіт), ділянок запалення навколо вен (перифлебіт), для пом’якшання затверділої шкіри при хронічній венозній недостатності, запалень сухожиль (тендовагініт), післятравматичних набряків та гематом, контузій та вивихів, з метою покращання рубцювання після травм чи операцій, а також при лікуванні свіжих гіпертрофічних та келоїдних рубців.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до гепариноїду та до будь-яких інших компонентів препарату. Геморагічний діатез, різні форми пурпури, тромбоцитопенія, гемофілія, різноманітні стани зі схильністю до кровотеч. Діти до 14 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Мазь не можна наносити на мокнучі ділянки шкіри, рани, виразки та пухирі, очі та на ділянки навколо очей.У разі випадкового потрапляння мазі внутрішньо у дитини може виникнути нудота або навіть блювання. У такому випадку необхідно зробити промивання шлунка. Терапія симптоматична.У разі розладів зсідання крові мазь не рекомендується наносити на великі ділянки шкіри.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У період вагітності та годування груддю препарат можна застосовувати лише короткочасно за умови обґрунтованих показань, за винятком останніх 3-х місяців вагітності, коли застосовування препарату протипоказане через можливий вплив на перебіг пологів (ризик кровотечі).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат застосовують дітям старше 14 років.

Спосіб застосування та дози:

На уражене місце та навколо нього наносять 2–3 рази на день шар мазі товщиною близько 1 мм і злегка втирають її в шкіру.Курс лікування 1–2 тижні.При захворюваннях вен можна накласти венозний бандаж. У випадку надмірного та болісного крововиливу на місце, натерте маззю, можна накласти повітронепроникний бандаж, найкраще на ніч. У випадку варикозної виразки мазь слід втирати в шкіру навколо неї.

Передозування:

Небезпека передозування при місцевому застосуванні відсутня. Завдяки низькій концентрації активної речовини та її мінімальному всмоктуванню значної системної дії не передбачається.У разі випадкового приймання внутрішньо можливі поява нудоти та блювання. Необхідно зробити промивання шлунка, подальше лікування – симптоматичне.

Побічні дії:

Зазвичай препарат переноситься добре, лише в поодиноких випадках може виникнути легке подразнення шкіри (почервоніння), яке через деякий час спонтанно зникає. Протягом курсу лікування може розвинутись реакція підвищеної чутливості до деяких інгредієнтів препарату. До ознак такої підвищеної чутливості належать свербіж, почервоніння, припухлість шкіри, відчуття печіння, шкірні висипання, геморагії, іноді – виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні побічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Гепариноїд не можна застосовувати разом з деякими лікарськими засобами для місцевого застосування, наприклад, з препаратами, що містять тетрациклін, гідрокортизон, саліцилову кислоту.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому місці при температурі 10–25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 30 г мазі в тубі; по 1 тубі в упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гепароїд Зентіва
Виробник:Зентіва, ТОВ
Форма випуску: По 30 г мазі в тубі; по 1 тубі в упаковці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9852/01/01 від 10.07.2009. Наказ № 497 від 10.07.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Heparinoid
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 г мазі містить гепариноїду 2 мг (100 Од/мг);допоміжні речовини: парафін, олія мінеральна, спирт цетостеариловий, кислота стеаринова, віск білий, моногліцериди дистильовані, спирти етоксильовані синтетичні С12-С14, пропіленгліколь, триетаноламін, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), вода очищена, ароматизатор філігран.Біла мазь, що відноситься до емульсій типу олія - вода.

Фармакотерапевтична група:Антитромботичні засоби.
Код АТС:C05BA01 - Органо-гепариноїд
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
Помідори зміцнюють імунітет та знижують ризик розвитку небезпечних захворювань
Помідори не лише смачні, а й корисні. Вони багаті ...
Солодка їжа підвищує сприйнятливість до запальних захворювань
Вважається, що зловживання цукром викликає появу з...
Реклама