Інформація про використання рецептурних препаратів

Гепон інструкція по застосуванню

Гепон фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гепон порошок ліоф. д/приг. р-ну д/зовн. та внут. заст. по 2 мг у флак. №1 з р-ком
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5560/01/01 від 31.01.2012. Наказ № 59 від 31.01.2012
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 09.11.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 флакон містить активної речовини гепон 2 мг.

Основні фізико-хімічні властивості:

ліофілізований порошок білого кольору без запаху. 

Виробник:

Імафарма ТОВ.

Фармакотерапевтична група:

Імуностимулятори.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Гепон є імуномодулятором, чинить противірусну дію.Імуномодулюючі та противірусні механізми дії препарату полягають у наступному:викликає продукцію α- і β-інтерферонів;мобілізує та активує макрофаги;обмежує вироблення цитокінів запалення (інтерлейкіни 1, 6, 8 та фактор некрозу пухлин);пригнічує реплікацію вірусів;підвищує резистентність організму щодо інфекцій, спричинених вірусами, бактеріями і грибами.У пацієнтів, інфікованих ВІЛ, препарат знижує концентрацію ВІЛ у клітинах крові і плазми, одночасно активує імунні реакції, специфічні відносно ВІЛ. У більшості пацієнтів, інфікованих ВІЛ, лікування призводить до позитивних змін:збільшується вміст CD4T- і NK-клітин;підвищується функціональна активність нейтрофілів і CD8T-клітин, що є ключовими ланками захисту організму від бактерій, вірусів і грибів;посилюється вироблення антитіл, специфічних до антигенів ВІЛ, а також до антигенів збудників опортуністичних інфекцій.Клінічний ефект курсу лікування полягає у запобіганні рецидивам опортуністичних інфекцій протягом 3-6 місяців.Короткий курс місцевого застосування Гепону дає змогу лікувати рецидивуючі інфекції слизових оболонок і шкіри, спричинені грибами Candida.Гепон чинить протизапальну дію. Протягом 1-2 днів після застосування Гепону істотно зменшуються ознаки запалення, зокрема почервоніння і набряк, а також відчуття болю, печіння, свербіжу у ділянках запалення слизових оболонок.ФармакокінетикаНе вивчалася у зв’язку з його пептидною природою.

Показання до застосування:

Для корекції послабленого імунітету при імунодефіцитних станах;для лікування ВІЛ-інфекції;для підвищення імунного захисту від інфекцій, лікування і профілактики опортуністичних інфекцій, спричинених бактеріями, вірусами та грибами;для лікування інфекцій слизових оболонок та шкіри, спричинених грибами Candida;для профілактики кандидозу слизових оболонок та шкіри у результаті терапії антибіотиками.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Особливості застосування:

Препарат застосовують внутрішньо або місцево.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Немає даних щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю. При призначенні вагітним необхідно зважити співвідношення користь для матері та можливий ризик для плода. Годування груддю на період лікування препаратом необхідно припинити. 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість психомоторної реакції.

Діти:

Препарат застосовують дітям віком від 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Перед застосуванням препарат розчиняють у розчиннику, що додається або у 5 мл 0,9 % розчину натрію хлориду.Рекомендована доза для дорослих та дітей старше 12 років становить 10 мг внутрішньо 1 раз на добу або 1-2 мг у вигляді 0,02-0,04 % розчину для місцевої обробки слизових оболонок та шкіри 1 раз на добу.Для лікування опортуністичних інфекцій при ВІЛ-інфекції або при інших імунодефіцитних станах рекомендується проведення курсу лікування із щоденним прийомом Гепону по 10 мг внутрішньо протягом 1-3 місяців.Для лікування та профілактики інфекцій слизових оболонок та шкіри, спричинених грибами Candida, рекомендується місцеве застосування Гепону шляхом зрошення уражених частин слизових оболонок та шкіри 0,02-0,04 % розчином, курсом 3 зрошення з інтервалом 1-3 дні між зрошеннями.При вульвовагініті, уретриті, цервіциті у жінок застосовують зрошення 0,02-0,04 % розчином Гепону слизової оболонки, вульви, піхви, цервіксу, а також примочки на уражені ділянки 0,02-0,04 % розчином шкіри, що прилягають до входу у піхву.При уретриті та баланопоститі у чоловіків застосовують інстиляції 0,02-0,04 % розчином Гепону в уретру та примочки на уражені ділянки шкіри. Обробку слизових оболонок та шкіри повторюють тричі з інтервалом 1-3 дні.Для профілактики кандидозу слизових оболонок та шкіри як можливого ускладнення при інтенсивній терапії антибіотиками рекомендується проводити зрощення (примочки) 0,02-0,04 % розчином Гепону під час курсу лікування антибіотиками.Для зниження інтенсивності запалення слизові оболонки слід зрошувати 0,02-0,04 % розчином Гепону, а на ділянки шкіри з ознаками запалення прикладати марлеві салфетки, змочені 0,02-0,04 % розчином Гепону. 

Передозування:

Не виявлено.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Не описана.

Термін придатності:

2 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. 

Умови зберігання:

Зберігати у захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі від 2°С до 8 ˚С.

Форма випуску / упаковка:

1 флакон з препаратом у картонній пачці або 1 флакон з препаратом, 1 ампула з водою для ін’єкцій 5 мл, 1 шприц медичний одноразового використання у картонній пачці.

Категорія відпуску:

За рецептом.

Додатково:

МісцезнаходженняРосійська Федерація, 123098, Москва, вул. Гамалеї, буд. 18.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гепон
Виробник:Імафарма ТОВ.
Форма випуску: 1 флакон з препаратом у картонній пачці або 1 флакон з препаратом, 1 ампула з водою для ін’єкцій 5 мл, 1 шприц медичний одноразового використання у картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5560/01/01 від 31.01.2012. Наказ № 59 від 31.01.2012
Міжнародне непатентоване найменування:Mono
Умови відпуску:За рецептом.
Склад:

діюча речовина: 1 флакон містить активної речовини гепон 2 мг.

Фармакотерапевтична група:Імуностимулятори.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама