Гербіон Ниркові інструкція по застосуванню

Гербіон Ниркові фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гербіон Ниркові краплі д/перор. заст. по 30 мл у флак.-крап.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3815/01/01 від 09.11.2005. Наказ № 589 від 09.11.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 2,8), виготовлений на основі лікарських рослин:Petroselini radix (коріння петрушки) - 0,1 г;Equiseti herba (трава хвоща польового) - 0,1 г;Uvae Ursi folium (листя мучниці звичайної) - 0,08 г;Betulae folium (листя берези) - 0,04 г;Ononidis radix (коріння вовчуга колючого) - 0,04 г;допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

темно-коричневий розчин з запахом алкоголю та суміші трав’яних екстрактів, можливе невелике помутніння та випадіння осаду;

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в урології. Засоби, що сприяють розчиненню сечових конкрементів.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат “Гербіон® ниркові краплі” містить лікарські рослини, що мають діуретичну та антисептичну дію. В листях мучниці звичайної містяться фенольні глікозиди, арбутин і метиларбутин, які гідролізуються з утворенням гідрохінону і метилгідрохінону у лужній сечі. Ці аглікони чинять бактеріостатичну дію в сечових шляхах і сечовому міхурі.Ефірна олія, яка міститься у корені петрушки, подразнює епітелій нирок для посилення кровотоку та діурезу. Флавони та сапоніни, які містяться в березі та хвощі, діють як слабкі діуретики, і разом з коренем вовчуга колючого вони застосовуються для усунення інфекцій нирок та сечового міхура. Комплексно ці лікарські рослини збільшують потік сечі, забезпечують кращу перфузію сечових шляхів та усувають симптоми захворювання.Фармакокінетика. До сьогодні не проводились фармакокінетичні дослідження для цих крапель і окремих лікарських рослин у їх складі, оскільки це практично неможливо через складний склад препарату і окремих рослин, але існують дані про фармакокінетику його активних інгредієнтів.Флавони і флавоноли з діуретичною активністю дуже погано всмоктуються з шлунково-кишкового тракту. Арбутин швидко виводиться з організму. Гідрохінон з'являється у сечі вже через 1-2 години після перорального введення. Ефірні олії за рахунок своєї ліпофільної природи добре всмоктуються у шлунково-кишковому тракті. В організмі вони в основному зв'язуються з глюкуроновою кислотою і виводяться нирками, у меншому ступені – через шлунково-кишковий тракт. Неметаболізована частина препарату виводиться через легені і в меншому ступені – через шкіру.

Показання до застосування:

Гостре та хронічне запалення нирок та/або сечового міхура бактеріальної природи (нефрити, пієлонефрити, цистити).

Протипоказання:

Препарат “Гербіон® ниркові краплі” не варто приймати, якщо раніше спостерігалася підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів, при набряках, викликаних серцевою або нирковою недостатністю, при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки, захворюванні печінки, епілепсії, а також людям з порушенням функції або захворюванням головного мозку.Вагітним жінкам та матерям, що годують, препарат не призначають. Препарат не призначають дітям та підліткам, оскільки він містить алкоголь.

Особливості застосування:

В краплях міститься 75 об. % етилового спирту. В кожній дозі (30 крапель) міститься 0,65 г алкоголю, тому передозування може спричинити вплив на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

Спосіб застосування та дози:

При легких формах запалення нирок та сечового міхура приймати 20 - 30 крапель тричі на день протягом 3 - 4 тижнів. Краплі слід розводити водою або чаєм. При тяжких формах запалення препарат застосовують у складі комплексної терапії.

Передозування:

Великі дози препарату можуть викликати ознаки сп'яніння.

Побічні дії:

При прийомі рекомендованих доз побічної дії не спостерігалося. Іноді може спостерігатись підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів препарату.

Лікарська взаємодія:

Оскільки в краплях міститься етиловий спирт, то вони можуть змінювати або посилювати дію інших препаратів.Умови та строки зберігання.Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

Скляний флакон з крапельницею 30 мл в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуКраплі для перорального застосування.АдресаНово место, Словенія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A05AX10:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гербіон Ниркові
Виробник:КРКА, д.д., Ново место, Словенія
Форма випуску: Скляний флакон з крапельницею 30 мл в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3815/01/01 від 09.11.2005. Наказ № 589 від 09.11.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 2,8), виготовлений на основі лікарських рослин:Petroselini radix (коріння петрушки) - 0,1 г;Equiseti herba (трава хвоща польового) - 0,1 г;Uvae Ursi folium (листя мучниці звичайної) - 0,08 г;Betulae folium (листя берези) - 0,04 г;Ononidis radix (коріння вовчуга колючого) - 0,04 г;допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються в урології. Засоби, що сприяють розчиненню сечових конкрементів.
Код АТС:A05AX10 - Різні препарати, включаючи комбінації
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківРаспространё...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як заздалегідь діагностувати інфаркт міокарда
Інфаркт міокарда (ІМ) відбувається, коли кровотік ...
Як безсоння відбивається на темпі ходьби: дослідження
Шахтлива хода характерна для людей похилого віку з...
Реклама