Гінестрил інструкція по застосуванню

Гінестрил фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гінестрил таблетки по 50 мг №30 (10х3)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12929/01/01 від 18.05.2013. Наказ № 396 від 18.05.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: mifepryston.1 таблетка містить міфепристону 50 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), тальк, кальцію стеарат.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки від світло-жовтого до світло-жовтого кольору з зеленкуватим відтінком, плоскоциліндричної форми з фаскою.

Виробник:

Обнінська ХФК, ЗАТ для "Мир-Фарм, ТОВ", Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Гормони статеві та засоби, які впливають на статеву сферу. Антигестагенні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Гінестрил® – синтетичний стероїдний антигестагений засіб (блокує дію прогестрону на рівні рецепторів), гестагенної активності не має. Спостерігається антагонізм з глюкокортикостероїдами (за рахунок конкуренції на рівні зв’язку з рецепторами).Ключову роль у патогенезі лейоміоми матки відіграють статеві гормони, особливо прогестерон. Застосування міфепристону як блокатора прогестеронових рецепторів може сприяти як уповільненню зростання пухлини, так і зменшенню розмірів міоматозних вузлів та матки.Фармакокінетика.Після застосування внутрішньо максимальна концентрація досягається через 1,3 години. Абсолютна біодоступність становить 69%.У плазмі Гінестрил® на 98% з’єднується з білками: альбуміном та кислим альфа1-глікопротеїном.Після фази розподілу виведення спочатку відбувається повільно, концентрація зменшується у 2 рази між 12-72 годинами, потім швидше. Період напіввиведення становить 18 годин.

Показання до застосування:

Лікування лейоміоми матки (розміром до 12 тижнів вагітності).

Протипоказання:

Вагітність, період годування груддю. Наявність в анамнезі підвищеної чутливості до міфепристону, надниркова недостатність та тривала глюкокортикостероїдна терапія, гостра та хронічна ниркова та/або печінкова недостатність, порфірія, анемія, порушення гемостазу (у тому числі попереднє лікування антикоагулянтами), запальні захворювання жіночих статевих органів, наявність тяжкої екстрагенітальної патології. Субмукозне розташування міоматозних вузлів. Розмір лейоміоми матки, що перевищує у розмірі 12 тижнів вагітності. Пухлини яєчників та/або гіперплазія ендометрія.З обережністю застосовують при хронічних обструктивних захворюваннях легенів (у тому числі бронхіальній астмі), тяжкій артеріальній гіпертензії, порушеннях ритму серця і серцевій недостатності, гострих запальних та інфекційних захворюваннях.

Особливості застосування:

Пацієнтам із штучними серцевими клапанами або інфекційним ендокардитом при застосуванні Гінестрилу® слід проводити профілактичне лікування антибіотиками. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Відомостей щодо впливу препарату на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами немає. Слід враховувати виникнення побічних реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Протипоказано.

Діти:

Досвіду застосування немає, тому препарат не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують жінкам внутрішньо, у разовій дозі 50 мг Гінестрилу® (1 таблетка), 1 раз на добу. Курс лікування – 3 місяці.

Передозування:

Застосування Гінестрилу® в дозуванні до 2 г не викликає небажаних реакцій. У випадку передозування препарату може спостерігатись надниркова недостатність. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

Порушення менструального циклу, аменорея, дискомфорт і біль внизу живота, головний біль, нудота, блювання, діарея, запаморочення, гіпертермія, слабкість, кропивниця, припливи.

Лікарська взаємодія:

Хоча специфічну взаємодію міфепристону з лікарськими препаратами і їжею не вивчено, на підставі метаболізму препарату, що відбувається за допомогою системи цитохрому CYP 3A4, можна припустити, що кетоконазол, ітраконазол, еритроміцин і грейпфрутовий сік можуть пригнічувати його метаболізм (результатом чого є підвищення сироваткової концентрації міфепристону). Рифампіцин, дексаметазон, деякі протисудомні засоби (фенітоїн, фенобарбітал, карбамазепін) можуть стимулювати метаболізм міфепристону (знижувати його концентрацію в плазмі). Дослідження в лабораторних умовах показують, що результатом прийому міфепристону може бути підвищення сироваткової концентрації метаболічних продуктів системи цитохрому CYP 3A4. Через повільне виведення міфепристону з людського організму описані реакції можуть спостерігатися протягом тривалого часу після прийому препарату. З цієї причини рекомендується вживати заходів безпеки при застосуванні міфепристону з препаратами з низькими межами безпеки, які метаболізуються системою цитохрому CYP 3A4 (включаючи деякі загальні анестетики).Слід уникати застосування нестероїдних протизапальних препаратів. При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами необхідно збільшити дози останніх.

Термін придатності:

5 років.Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30° С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері. По 1, 2, 3, 4 або 6 блістерів у пачці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняРосійська Федерація, Калузька обл., м. Обнінськ, Київське шосе, буд. 103, буд. 107. Тел./факс: (48439) 6-47-41.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ G03XB01:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гінестрил
Виробник:Обнінська ХФК, ЗАТ для "Мир-Фарм, ТОВ", Російська Федерація
Форма випуску:По 10 таблеток у блістері. По 1, 2, 3, 4 або 6 блістерів у пачці з картону.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12929/01/01 від 18.05.2013. Наказ № 396 від 18.05.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Mifepristone
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: mifepryston.1 таблетка містить міфепристону 50 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), тальк, кальцію стеарат.

Фармакотерапевтична група:Гормони статеві та засоби, які впливають на статеву сферу. Антигестагенні засоби.
Код АТС:G03XB01 - Міфепристон
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама