Хелпекс Бріз інструкція по застосуванню

Хелпекс Бріз фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Хелпекс Бріз порошок д/ор. сусп. по 2 г у саше №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/10212/02/01_ від 10.11.2009. Наказ № 256 від 09.04.2014
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 саше по 2 г містить ацетилцистеїну 200 мг, амброксолу гідрохлориду 30 мг; допоміжні речовини: кислота етилендіамінтетраоцтова, натрію бензоат (Е 211), сахарин натрію, аспартам (Е 951), маніт (Е 421), ароматизатор ваніліновий (Vanilla DM), цукралоза, барвник тартразин (Е 102), повідон (PVPK-30), цукроза.

Виробник:

Валлес Фармасьютікалс Пвт. Лтд.

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Комбінації.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до амброксолу, ацетилцистеїну або до інших компонентів, що входять до складу препарату. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки. І триместр вагітності та період годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

При тяжкій нирковій недостатності може відзначатися накопичення метаболітів амброксолу в печінці, що необхідно враховувати. Не призначати також за наявності в анамнезі виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки. Якщо є механічна блокада дихальних шляхів чужорідним тілом або мокротинням, необхідно провести ендотрахеальну аспірацію з бронхоскопією або без неї. Хворі на бронхіальну астму під час лікування ацетилцистеїном повинні перебувати під наглядом лікаря. При прогресуючому бронхоспазмі необхідно негайно припинити лікування препаратом.При появі симптомів енцефалопатії внаслідок ураження печінки необхідно припинити лікування препаратом і вжити подальшого призначення азотистих субстанцій. Немає жодних даних про негативний вплив ацетилцистеїну та ушкодження печінки, але теоретично така можливість не виключена.Ацетилцистеїн може ускладнювати перебіг виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки. При застосуванні препарату пацієнти можуть на початку лікування відчувати неприємний запах, який у подальшому минає.Ацетилцистеїн підвищує синтез глутатіону, який є важливим фактором детоксикації. Завдяки такій властивості ацетилцистеїн призначають при гострих отруєннях парацетамолу та іншими речовинами (альдегідами, фенолами тощо).При певних умовах при відкритті розчину ацетилцистеїну може змінюватися його колір внаслідок хімічної реакції та з’являтися легке забарвлення фіолетового відтінку. Така зміна кольору не позначається на безпеці або муколітичній активності ацетилцистеїну.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Немає відповідних даних щодо тератогенного впливу амброксолу гідрохлориду і ацетилцистеїну на плід, тому призначати препарат у ІІ - ІІІ триместрах вагітності можна тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Оскільки амброксолу гідрохлорид і ацетилцистеїн проникають у грудне молоко, небажано приймати препарат у період годування груддю. За необхідності призначення препарату слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Не застосовують дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Порошок розчиняють у половині склянки води і випивають.Дози для дорослих та дітей старше 12 років: по 1 саше 3 рази на добу.Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Тривалість лікування не повинна перевищувати 5 днів без консультації з лікарем.

Передозування:

Симптоми: при передозуванні амброксолу відзначаються нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці або в ділянці живота; високі дози ацетилцистеїну можуть спричиняти нудоту, блювання та інші симптоми з боку травного тракту. Висипи (з або без гарячки), свербіж, бронхоспазм, тахікардія, артеріальна гіпотензія або гіпертензія.Лікування: застосування протиблювотних засобів (крім пацієнтів зі сплутаністю свідомості) з подальшим призначенням активованого вугілля для всмоктування залишків лікарських засобів. Якщо блювання відсутнє, проводять промивання шлунка ізотонічним розчином натрію хлориду. Також можна призначати магнію хлорид та інші сольові послаблюючі засоби для розведення та виведення вмісту кишечнику.

Побічні дії:

Алергічні реакції: висипи, кропив’янка.З боку нервової системи: слабкість, головний біль, сонливість.З боку травного тракту: стоматит, нудота, блювання.З боку дихальної системи: бронхоспазм (виникає рідко і непередбачено, особливо у пацієнтів із астматичним бронхітом і бронхітом, що ускладнює бронхіальну астму). Були повідомлення про подразнення трахеального і бронхіального тракту у пацієнтів, які отримували ацетилцистеїн. Загальні порушення: сухість язика, гарячка, ринорея.Пероральне застосування ацетилцистеїну, особливо у великих дозах, необхідно при лікуванні передозування парацетамолу, може спричинити нудоту, блювання та інші розлади з боку травного тракту. Висипи та гарячка спостерігаються рідко.

Лікарська взаємодія:

Препарат не приймають одночасно з протикашльовими засобами. Деякі антибіотики та протикашльові препарати, включаючи амфотерицин, натрію ампіцилін, еритроміцин, тетрациклін, фізично несумісні або інактивуються разом з ацетилцистеїном. Тому при ендотрахеальному шляху введення такі препарати необхідно приймати окремо.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 2 г порошку в саше, по 10 або 20 саше у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R05CB10:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Хелпекс Бріз
Виробник:Валлес Фармасьютікалс Пвт. Лтд.
Форма випуску: По 2 г порошку в саше, по 10 або 20 саше у картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/10212/02/01_ від 10.11.2009. Наказ № 256 від 09.04.2014
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 саше по 2 г містить ацетилцистеїну 200 мг, амброксолу гідрохлориду 30 мг; допоміжні речовини: кислота етилендіамінтетраоцтова, натрію бензоат (Е 211), сахарин натрію, аспартам (Е 951), маніт (Е 421), ароматизатор ваніліновий (Vanilla DM), цукралоза, барвник тартразин (Е 102), повідон (PVPK-30), цукроза.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Комбінації.
Код АТС:R05CB10 - Комбіновані препарати (Муколітики)
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
3 продукти, які допоможуть вбити клітини пухлини
Деякі продукти можуть мати антиканцерогенні власти...
Як визначити, що застуда перейшла у пневмонію
Застуда зазвичай викликається вірусами та вражає в...
Реклама