Імодин інструкція по застосуванню

Імодин фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Імодин порошок ліоф. по 1 дозі в амп. №1 з р-ком
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/14479/01/01 від 07.07.2015. Наказ № 411 від 07.07.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 11.03.2022
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: діалізат лейкоцитів;1 доза (вміст однієї ампули) ліофілізованого лікарського засобу містить: 200 x 106 лейкоцитів (ліофілізований діалізат із 200 млн лейкоцитів);допоміжні речовини: відсутні.

Виробник:

Севафарма а.с., Чеська Республіка

Фармакотерапевтична група:

Імуностимулюючий препарат

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Лікарський засіб ІМОДИН – це суміш біологічно активних імуномодулюючих речовин, хімічна дія яких ще достатнім чином не визначена.Активні речовини, які містить лікарський засіб ІМОДИН, впливають на проліферацію і диференціацію різних видів клітин, тобто дозрівання до стадій, коли вони здатні функціонувати. Наприклад, прогеніторів клітин крові кісткової тканини, де активні речовини діють головним чином на їх здатність реагувати на ряд цитокінів. Аналогічним чином вони впливають на лімфоцити з маркерами CD 4+ та CD 8+. Застосування лікарського засобу ІМОДИН спричиняє, зокрема, підвищення продукування інтерферону гамма і інтерлейкіну 1-2 і, таким чином, зміщення на користь субпопуляції Th 1 і спектра цитокінів, що продукуються цими клітинами.Одним із механізмів, за допомогою якого лікарський засіб ІМОДИН впливає на метаболізм і функцію клітин, є вплив на переміщення іонів кальцію (Ca++) крізь мембрани, тобто вивільнення або зв’язування відповідно до типу і стану клітин (лімфоцити і макрофаги). Лікарський засіб ІМОДИН також підвищує окислювальний метаболізм клітин печінки. Фармакокінетика.Не досліджували.

Показання до застосування:

Лікарський засіб ІМОДИН показаний для індивідуального призначення, зокрема, у випадках доведеного порушення клітинного імунітету у осіб віком від 18 років. З метою лікування рекомендовано застосування при:рецидивуючих хронічних інфекціях;тяжких септичних станах;атопічному дерматиті, псоріазі;синдромі хронічної втомлюваності, спричиненому імунною дисфункцією;тяжких станах алергічного походження, якщо було доведено дефект клітинного імунітету і звичайна імунотерапія не є ефективною (наприклад, гіпосенсибілізуюча терапія).З метою профілактики рекомендовано застосування: для осіб, у яких інше лікування спричиняє зниження клітинного імунітету (цитостатична та променева терапії);при передопераційній підготовці осіб з доведеним порушенням клітинного імунітету; при тяжких травмах.

Протипоказання:

Період вагітності та стани, при яких підвищення клітинного імунітету є небажаним.

Особливості застосування:

Підшкірне введення лікарського засобу спричиняє локальний біль різної інтенсивності, який, як правило, проходить протягом 15 хвилин. У місці введення препарату можливе виникнення еритеми та інфільтрату, які зникають протягом 24 годин.ІМОДИН – це низькомолекулярна речовина, ізольована з діалізату гомогенату лейкоцитів периферійної крові, отриманої від здорових донорів, перевірених на відсутність антитіл ВІЛ I і II типу, антигенів вірусного гепатиту С, поверхневого антигену вірусу гепатиту B і сифілісу. Безпечність препарату гарантується відбором донорів і фільтрацією крізь мембрану з атомною одиницею маси 10 кілодальтонів, а також забезпечується стерилізуючою фільтрацією з наступною термічною інактивацією (пастеризація). Застосування у період вагітності або годування груддю.Заборонено приймати лікарський засіб у період вагітності, у період годування груддю застосування лікарського засобу не є протипоказаним.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами є маловірогідною.

Спосіб застосування та дози:

1 доза лікарського засобу (вміст однієї ампули) відповідає кількості діючої речовини, що міститься у 200 млн лейкоцитів донора. Необхідну дозу лікарського засобу встановлюють індивідуально на основі результатів попереднього дослідження стану імунітету пацієнта. У випадку неважких розладів з боку імунної системи пацієнта достатньо вводити 3 основні дози з інтервалом в 1 тиждень. Четверту дозу вводити через місяць після третьої дози. Таке дозування у більшості випадків гарантує тривале (більше півроку) корегування рівня Т-лімфоцитів. При більш тяжких проявах імунодефіциту лікування лікарським засобом ІМОДИН є замісним і тривалим, зважаючи на результати обстеження стану імунної системи пацієнта. При септичних станах, резистентних до антибіотиків, рекомендоване інтенсивне лікування із введенням 3-5 доз лікарського засобу протягом одного тижня. Приготування розчинуЛіофілізований лікарський засіб розчинити безпосередньо перед використанням в 4 мл води для ін’єкцій.Спосіб застосування Розчинений лікарський засіб вводити глибоко підшкірно. Через достатньо великий об’єм рідини лікарського засобу дозування можна розділити і вводити у декілька місць.Протягом лікування слідкувати за показниками клітинного імунітету.Діти.Внаслідок відсутності достатнього клінічного досвіду застосовувати лікарський засіб дітям віком до 18 років не рекомендується.

Передозування:

Випадків передозування не спостерігалось.

Побічні дії:

Тимчасовий локальний біль у місці введення, еритема та інфільтрат, які зникають протягом 24 годин.

Лікарська взаємодія:

Дослідження взаємодії не проводили.

Термін придатності:

Ліофілізований препарат: 24 місяці.Використати безпосередньо після розведення (розчинення)!

Умови зберігання:

Зберігати у холодильнику при температурі від 2 °C до 8 °C!Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла.Зберігати у місці, недоступному для дітей!

Форма випуску / упаковка:

Порошок по 1 дозі у скляних ампулах.Розчинник (вода для ін’єкцій) по 4 мл у скляних ампулах.Одну ампулу з порошком та одну ампулу з розчинником або 5 ампул з порошком та 5 ампул з розчинником разом з інструкцією про застосування, ножем для відкриття ампул вкладають у коробку з картону з полімерною вкладкою.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Несумісність

Не змішувати з іншими лікарськими засобами. Не застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Імодин
Виробник:Севафарма а.с., Чеська Республіка
Форма випуску:

Порошок по 1 дозі у скляних ампулах.Розчинник (вода для ін’єкцій) по 4 мл у скляних ампулах.Одну ампулу з порошком та одну ампулу з розчинником або 5 ампул з порошком та 5 ампул з розчинником разом з інструкцією про застосування, ножем для відкриття ампул вкладають у коробку з картону з полімерною вкладкою.

Реєстраційне посвідчення:№ UA/14479/01/01 від 07.07.2015. Наказ № 411 від 07.07.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Mono
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: діалізат лейкоцитів;1 доза (вміст однієї ампули) ліофілізованого лікарського засобу містить: 200 x 106 лейкоцитів (ліофілізований діалізат із 200 млн лейкоцитів);допоміжні речовини: відсутні.

Фармакотерапевтична група:Імуностимулюючий препарат
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама