Колібактерін-Біофарма (Mono) інструкція із застосування

Колибактерин-Биофарма фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Колібактерін-Біофарма порошок д/ор. р-ну по 5 доз у флак. №10

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

порошок

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Колібактерин-Біофарма представляє собою мікробну ліофільно висушену масу живих бактерій кишкової палички (Escherichia coli М17 (О2:К1:Н6)). Одна доза препарату містить не менше 6-109 живих бактерій кишкової палички.

Лікарська форма:

порошок

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Колібактерин-Біофарма призначають для лікування дорослих і дітей, починаючи з 6-місячного віку:затяжного і хронічного перебігу дизентерії, післядизентерійного коліту; доліковуванні реконвалесцентів після: гострих кишкових інфекцій;тривалої кишкової дисфункції невизначеної етіології;неспецифічного і специфічного хронічного коліту і ентероколіту;кишкових дисфункцій і дисбактеріозу.Спосіб застосування і дози. Препарат застосовують внутрішньо у вигляді розчину.Для розчинення препарату застосовують кип'ячену воду кімнатної температури.Спосіб розчинення:1. У склянку наливають воду з розрахунку 1 чайна, ложка, на 1 дозу препарату (кількість доз вказано на етикетці).2. Для розчинення препарату частину води (1-2 чайні ложки) із склянки переливають у флакон і збовтують. Препарат розчиняється не більше 5 хвилин.3. Розчинений препарат з флакону переливають до склянки з залишком води і ретельно перемішують.1 чайна ложка отриманого в склянці розчину дорівнює 1 дозі препарату.Необхідну кількість чайних ложок розчину (доз препарату) випивають за 30-40 хв. до їди.Добові дози препарату для дорослих і дітей складають:дітям від 6-ти місяців до 1 року - 2-3 дози (1-2 чайні ложки);дітям від 1 року до 3-х років - 3-4 дози (3-4 чайні ложки);дітям від 3-х до 5-ти років - 4-6 доз (4-6 чайних ложок);дітям від 5-ти до 10-ти років - 6-8 доз (6-8 чайних ложок);дітям старше 10-ти років - 8-10 доз (8-10 чайних ложок);дорослим - 10-12 доз (10-12 чайних ложок).Добові дози препарату ділять на 2-3 прийоми.Тривалість застосування;при затяжному і хронічному перебігу дизентерії, післядизентерійному коліті, доліковуванні реконвалесцентів після гострих кишкових інфекцій, а також при тривалій кишковій дисфункції невизначеної етіології - не менше 4-6 тижнів;при неспецифічних і специфічних хронічних колітах і ентероколітах - протягом 1,5-2 місяців.при дисбактеріозах різноманітної етіології - протягом 3-4 тижнів.Для закріплення одержаного клінічного ефекту або у випадку неповної нормалізації мікрофлори через 10-14 днів після закінчення першого курсу лікування можна призначити підтримуючий курс. При цьому препарат застосовують у половинній разовій та добовій дозі протягом 1-1,5 місяців.При захворюваннях, що протікають із рецидивами, доцільні, повторні курси лікування. У цих випадках перед призначенням препарату необхідне повторне дослідження мікрофлори.

Протипоказання:

Протипоказань до застосування препарату не встановлено. Препарат не призначають дітям до 6-місячного віку.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Неприпустиме розчинення, препарату гарячою водою та зберігання його у розчиненому стані.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не встановлено протипоказань до застосування препарату під час вагітності та годування груддю.Взаємодія, з іншими лікарськими засобами. Лікування рекомендується проводити на фоні вітамінотерапії.Вплив на здатність керування, автотранспортом. Не вивчався.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Не встановлено.

Побічні дії:

Не виявлена.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

1 рік.

Умови зберігання:

У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 5 доз препарату у флаконі. По 10 флаконів у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Основні властивості

порошок (кристалічна або пориста маса) жовтого кольору різної інтенсивності з специфічним запахом і смаком. При додаванні води утворює гомогенну завись.

Форма випуску

Порошок (кристалічна або пориста маса) для оральних розчинів.Код АТС. A07F А. Антидіарейні мікробні препарати.Імунологічні та біологічні властивості. Терапевтичний ефект колібактерину визначають живі бактерії кишкової палички М17, що мають антагоністичну активність відносно патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів і, тим самим, нормалізують мікрофлору кишечника.

Адреса

Україна, 03680, м. Київ, вул. М Амосова, 9, тел. (044) 275-16-04, (044) 275-91-50, (044) 521-15-39.

Додаткові дані

Дозування:
Колібактерін-Біофарма порошок д/ор. р-ну по 5 доз у флак. №10
Реєстрація:
№ 233/11-300200000 від 21.02.2011. Наказ № 89 від 21.02.2011
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.