Міофлекс інструкція по застосуванню

Міофлекс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Міофлекс капсули по 4 мг №20 (10х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7287/02/01 від 04.12.2007. Наказ № 772 від 04.12.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 капсула містить тіоколхікозиду 4 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат.

Виробник:

Білім Фармасьютікалз А.С., Туреччина

Фармакотерапевтична група:

Протиепілептичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Протипоказання:

Підвищена чутливість до тіоколхікозиду або колхіцинів, м'язова гіпотонія, параліч легкого ступеня.Рекомендована доза – 1-2 капсули два рази на добу.Рекомендований курс лікування – 5-7 днів. Капсули слід приймати після їди, запиваючи склянкою води. У клінічно тяжких випадках лікування слід розпочинати з внутрішньом'язового введення вмісту однієї ампули (1 ампула містить 4 мг тіоколхікозиду), потім хворого переводять на пероральну терапію.Для одержання оптимального ефекту при одночасному проведенні фізіотерапії капсули слід приймати за 1-2 год до процедури.Побічні реакції.Рідко можуть спостерігатися реакції з боку шкіри, такі як висип, набряклість, алергічні і псевдоалергічні реакції (алергічний васкуліт).Зрідка повідомлялося про розвиток артеріальної гіпотензії, збудження і сонливість після внутрішньом'язового застосування тіоколхікозиду.Ще рідше можуть спостерігатися реакції з боку шлунково-кишкового тракту (гастралгія, діарея).Передозування. Про випадки передозування не повідомлялося. У разі передозування рекомендується симптоматичне і підтримуюче лікування. Застосування в період вагітності і лактації. Оскільки відповідні, добре контрольовані дослідження у вагітних жінок не проводилися, препарат не слід застосовувати в період вагітності. Тіоколхікозид виділяється в грудне молоко. Тому застосування препарату в період годування груддю не рекомендується.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Тіоколхікозид не рекомендується для застосування у дітей.Особливості застосування.У разі виникнення діареї дозу препарату потрібно зменшити. Для пацієнтів із нирковою недостатністю необхідна корекція дози. Якщо необхідно, капсули можна приймати з гастропротекторними препаратами.Оскільки препарат містить лактози моногідрат, його не слід застосовувати при уродженій галактоземії, непереносимості фруктози, мальабсорбції глюкози і галактози, дефіциті лактози і сахарозо-ізомальтози. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Випадки лікарської взаємодії невідомі. Не слід застосовувати з препаратами, які мають подібні терапевтичні ефекти.Фармакодинаміка. Тіоколхікозид – напівсинтетичний міорелаксант, похідне природного глікозиду колхікозиду.У доклінічних дослідженнях препарат продемонстрував селективну спорідненість до γ-аміномасляної кислоти (ГАМК) і гліцинергічних рецепторів. Припускається, що розслаблювальна дія на м'язи зумовлена безпосередньою активацією рецептора ГАМК на рівні спинного мозку, що сприяє розслабленню скелетних м'язів. Гліциноміметична дія тіоколхікозиду спостерігається на різних рівнях нервової системи. Завдяки цим властивостям він діє на спазми ревматологічного і травматичного характеру, а також на спазми, спричинені ушкодженням центральної нервової системи. Препарат не чинить курареподібної дії, він не спричиняє параліч кінцевої пластинки рухового нерва і не впливає на дихальну систему. Крім того, Міофлекс не впливає на серцево-судинну систему. Фармакокінетика.Абсорбція.Всмоктування тіоколхікозиду після перорального застосування відбувається швидко. Максимальна концентрація в плазмі досягається приблизно через 60 хв. У здорових добровольців після перорального прийому 8 мг препарату біодоступність становила 24 % у порівнянні з внутрішньом'язовим застосуванням.Розподіл.Зв'язування з білками плазми становить 13 %. Тіоколхікозид зв'язується з альбуміном. Метаболізм.Період напіввиведення становить 2,5 – 5 год. Метаболізується переважно в крові, печінкові ферменти не беруть участі в метаболізмі. Приблизно 20 % прийнятої дози виводиться у вигляді незмінених метаболітів із сечею,75 - 81% – з жовчю/фекаліями.

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Побічні дії:

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі нижче 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері. По 2 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Клінічні характеристикиПоказання. Симптоматична терапія м’язового болю, спричиненого м’язовою спастичністю.Фармацевтичні характеристикиОсновні фізико-хімічні властивості: прозорі желатинові капсули із вмістом жовтого кольору.Місцезнаходження34398 Маслак, Стамбул, Туреччина/34398, Maslak, Istanbul, Turkey. 
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ M03BX05:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Міофлекс
Виробник:Білім Фармасьютікалз А.С., Туреччина
Форма випуску: По 10 капсул у блістері. По 2 блістери в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7287/02/01 від 04.12.2007. Наказ № 772 від 04.12.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Thiocolchicoside
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 капсула містить тіоколхікозиду 4 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат.

Фармакотерапевтична група:Протиепілептичні засоби.
Код АТС:M03BX05 - Тіокольхікозид
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама