Нуклеїнат-Цито інструкція по застосуванню

Нуклеїнат-Цито фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Нуклеїнат-Цито капсули по 0,025 г №80 у конт.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5067/01/01 від 17.03.2005. Наказ № 588 від 01.09.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

одна капсула містить по 0,25г, або 0,025г кислоти рибонуклеїнової;допоміжні речовинилактоза, магнію стеарат.

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули білого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,25г). Тверді капсули з корпусом білого кольору та кришечкою зеленого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,025г). Вміст капсули - порошок від майже білого до світло-жовтого з сіруватим відтінком кольору.

Виробник:

Київмедпрепарат, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Амінокислоти

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Гемостимулюючий, засіб, який стимулює міграцію стовбурових клітиу кісткового мозку, лейко- та еритропоез в кістковому мозку, відновлюючи диференціацію, якісний та кількісний склад клітин кісткового мозку та периферійної крові. Нормалізує клітинний імунітет, підвищуючи міграцію та кооперацію Т- і В-лімфоцитів та фагоцитарну активність макрофагів, підсилюючи активність факторів неспецифічної резистентності. Пригнічує підвищену агрегацію тромбоцитів.В основі фармакотерапевтичних эфектів препарату лежать наступні механізми: стимулювання процесів клітинного метаболізму, посилення біосинтезу эндогенних нуклеїнових кислот, специфічних протеїнів та ферментів; підсилення мітотичної активності клітин кісткового мозку, прискорення процесів регенерації; підвищення енергозабезпечення клітини шляхом стимулювання синтезу макроергічних сполук, таких як АТФ; нормалізація NO-синтетазної активності, інгібування окисних процесів в клітинних мембранах, стабілізація мембран клітин та оптимізація окисно-відновних процесів у тканинах; підвищення продукції інтерферону та стимулювання противірусного захисту; активація гіпофізарно-надниркової системи зі збільшенням рівня ендогенних глюкокортикоїдів. Фармакокінетика Не вивчалась.

Показання до застосування:

Препарат застосовують при порушеннях кровоутворення для корекції анемії, нейтропенії, лейкопенії, цитопенії, агранулоцитозу. Антианемічний та антитоксичний засіб супроводу між та підчас курсів протипухлинної терапії при гастроентерологічній онкології (у хворих на рак шлунку, кишківнику) та раку молочної залози I-IV ступеню, що мають вторинну анемію.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість до препарату та його компонентів, гемобластози (лейкози, злоякісні лімфоми)

Особливості застосування:

При залізо-, або вітамін В12- дефіцитній анемії хворим додатково призначають препарати заліза, або вітаміну В12 відповідно. У хворих з відсутністю еритропоетину “Нуклеїнат-цито” призначають разоз з прапаратами, які містять еритропоетин. При необхідності препарат можна використовувати в період вагітності та лактації після консультації з лікарем. Дані про вплив препарату на здатність особами керувати автотранспортом та під час діяльності, яка вимагає підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій відсутні. Лікування проводять під контролем імунного статусу. В залежності від захворювання, тяжкості та тривалості захворювання, досягнутого виздоровлення, в процесі лікування доцільно встановлювати індивідуальні дози та при потребі повторний курс лікування. Повне виздоровлення приходить дещо пізніше проведеного курсу лікування. 

Спосіб застосування та дози:

Призначають перорально дорослим - по 0,5г два рази на добу після їди. Дітям від 3 - 5 років по 0,25-0,05 г, відкрити малу капсулу, суміш висипати в чайну ложку з молоком і вживати суміш із відкритих капсул раз на добу після їжі. Дітям від 5-7 років 0,05-0,1 г, від 8-14 років 0,25-0,5 г на добу після їди. Курс лікування – 14 – 20 днів. Профілактично перорально дорослим – по 0,05г після їди на протязі 3-4 місяців, двічі на рік. 

Передозування:

Симптоми передозування у людини не виявлені.

Побічні дії:

При пероральному застосуванні натщесерце може з’явитись біль в епігастрії.

Лікарська взаємодія:

При подагрі та високому рівні сечової кислоти препарат рекомендується застосовувати разом з алопуринолом.Умови та терміни зберігання. Зберігати при температурі від 150С до 250С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Форма випуску / упаковка:

Капсули 0,25г та по 0,025г по 80 шт в контейнерах пластмасових.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикахімічна назва: асіdum ribonucleinas, кислота рибонуклеїнова;Форма випускуКапсули.ЗаявникДочірнє підприємство БіоСел.Адреса заявника.  Україна, 03143, м. Київ, вул. ак. Заболотного, 150.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Нуклеїнат-Цито
Виробник:Київмедпрепарат, ПАТ
Форма випуску: Капсули 0,25г та по 0,025г по 80 шт в контейнерах пластмасових.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5067/01/01 від 17.03.2005. Наказ № 588 від 01.09.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Ribonucleinic acid
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

одна капсула містить по 0,25г, або 0,025г кислоти рибонуклеїнової;допоміжні речовинилактоза, магнію стеарат.

Фармакотерапевтична група:Амінокислоти
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вітамін D не захищає від інфікування COVID-19: лікар
Вітамін D відіграє важливу роль у підтримці імуніт...
Вчені ідентифікували ген, який впливає на стрункість фігури
Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Gen...
Реклама