Пакселадин (Oxeladin) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

сироп

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Бофур Іпсен Індустрі, Франція

Фармакотерапевтична група:

Протикашльові засоби, крім комбінованих препаратів, що містять експекторанти. Алкалоїди опію та пох.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 5 мл сиропу містить окселадину цитрат 10 мг;допоміжні речовини: розчин цукрози, ароматизатор какао (суміш природних і синтетичних ароматизаторів, вода очищена, етанол), калію сорбат, вода очищена.Лікарська форма. Основні фізико-хімічні властивості: прозора та жовтувата рідина з ароматом шоколаду та вишні.

Лікарська форма:

сироп

Виробник:

Бофур Іпсен Індустрі, Франція

Фармакотерапевтична група:

Протикашльові засоби, крім комбінованих препаратів, що містять експекторанти. Алкалоїди опію та пох.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Протикашльовий засіб центральної дії, неопіатний, неантигістамінний.Фармакокінетика.Дані щодо фармакокінетики окселадину дуже обмежені.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування утрудненого непродуктивного кашлю.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого зі складових компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не слід застосовувати Пакселадин® для лікування продуктивного кашлю, що може утруднити відходження мокротиння. Не слід поєднувати лікування Пакселадином® із застосуванням муколітичних і відхаркувальних засобів.Перед застосуванням препарату необхідно визначити етіологію кашлю.Якщо при застосуванні рекомендованих доз кашель не припиняється, не слід збільшувати дозу, а потрібно звернутися за консультацією до лікаря.Необхідно брати до уваги вміст цукру 4,25 мг у мірній ложці на 5 мл та 2,125 мг у мірній ложці на 2,5 мл сиропу в разі захворювання на діабет або перебування на дієті з низьким вмістом цукру.Препарат містить цукрозу. Пацієнтам із рідкісними спадковими проблемами непереносимості фруктози, глюкозо-галактозної мальабсорбції або цукразо-ізомальтазної недостатності не слід вживати Пакселадин®.Препарат містить незначну кількість етанолу (алкоголю), 24 мг у мірній ложці на 5 мл та 12 мг у мірній ложці на 2,5 мл сиропу.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності. Не рекомендується застосовувати препарат у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.Препарат призначати дорослим та дітям віком від 2,5 років та з масою тіла не менше 15 кг. Лікування короткострокове (2-3 дні) одразу після виникнення кашлю.Упаковка містить мірну ложку на 2,5 мл та 5 мл, що відповідає 5 мг та 10 мг окселадину цитрату. Дітям із масою тіла від 15 до 20 кг (віком від 2,5 років до 6 років) призначати 1 ложку на 2,5 мл сиропу через кожні 4 години. Максимальна доза – 3-4 мірні ложки (на 2,5 мл) на добу, залежно від маси тіла дитини.Дітям із масою тіла від 20 до 30 кг (вік від 6 років до 10 років) призначати 1 ложку на 5 мл сиропу через кожні 4 години. Максимальна доза – 2-3 мірні ложки (на 5 мл) на добу, залежно від маси тіла дитини.Дітям із масою тіла від 30 до 50 кг (вік від 10 років до 15 років) призначати 1 ложку на 5 мл сиропу через кожні 4 години. Максимальна доза – 3-5 мірних ложок (на 5 мл) на добу, залежно від маси тіла дитини.Дорослим при необхідності призначати 1 ложку на 5 мл сиропу через кожні 4 години. Максимальна доза – 5 мірних ложок (на 5 мл) на добу.

Діти:

З огляду на відсутність даних щодо ефективності та безпеки не рекомендується застосовувати цей препарат дітям віком до 2,5 років.Препарат можна застосовувати дітям від 2,5 років та з масою тіла не менше 15 кг.

Передозування:

Інформація про частоту передозування обмежена; однак у повідомленнях про передозування про симптоми не повідомлялося.

Побічні дії:

Реакції гіперчутливості, включаючи кропив’янку, висипання, свербіж, гіперемію шкіри, ангіоневротичний набряк.

Термін придатності:

3 роки.Після першого розкриття флакону – 6 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 125 мл сиропу у флаконі, по 1 флакону з мірною ложкою у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Несумісність

Не визначено.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.