Патентекс Овал Н інструкція по застосуванню

Патентекс Овал Н фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Патентекс Овал Н песарії по 75 мг №12 (6х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7734/01/01 від 19.05.2014. Наказ № 340 від 19.05.2014
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 песарій містить 75 мг ноноксинолу- 9;допоміжні речовини: поліетиленгліколь (макрогол) 1000, поліетиленгліколь (макрогол) 1500, кислота винна, натрію гідрокарбонат, натрію лаурилсульфат.

Виробник:

Мерц Фармасьютікалс ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Контрацептиви для місцевого застосування. Вагінальні контрацептиви.

Показання до застосування:

Місцева контрацепція.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, вагінальні кровотечі, кольпіти та цервіцити.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

З метою безпеки не слід застосовувати Патентекс овал Н у період лохій (післяпологових виділень із матки). Слід зважати на ризик небажаної вагітності через неправильне застосування препарату. Місцеві контрацептиви не захищають від ВІЛ/СНІДу та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом. Для захисту від хвороб, що передаються статевим шляхом, необхідно застосовувати Патентекс овал Н обов’язково разом із презервативами. Препарат призначений для застосування разом з бар’єрними методами контрацепції.Слід звернути особливу увагу, якщо попереднє використання Патентекс овал Н викликало вагінальне подразнення.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Патентекс овал Н не призначений для застосування у період вагітності. Немає достатніх даних про застосування препарату у період годування груддю, тому його не слід застосовувати у цей період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат не застосовувати дітям.

Спосіб застосування та дози:

Перед застосуванням песарій вийняти зі стрипа у маркованому місці (мал. 1). Перед кожним статевим актом песарій вводити у піхву на глибину пальця (мал. 2). Препарат стає активним через 10 хвилин від моменту введення (мал. 3). За цей час активна сперміцидна речовина рівномірно розподіляється по піхві та утворює стабільний бар’єр, що перешкоджає проходженню сперматозоїдів у матку (мал. 4). Якщо ж протягом однієї години еякуляція не відбулася, необхідно повторне введення одного песарію, хоча й доведено, що препарат має тривалість дії 2 години. За 10 хвилин перед кожним новим статевим актом необхідне повторне введення песарію навіть у тих випадках, коли між двома статевими актами пройшло менше 1 години. Застосовувати Патентекс овал Н дуже просто. Перед використанням песарій слід вийняти з фольги у маркованому місці.   Перед кожним статевим актом песарій глибоко вводити у піхву. Препарат стає активним через 10 хвилин після моменту введення. За цей час активна сперміцидна речовина рівномірно розподіляється у піхві, утворюючи стабільний бар’єр, що перешкоджає проходженню сперматозоїдів у матку.

Передозування:

Невідоме.

Побічні дії:

Ноноксинол-9 може пошкоджувати епітелій та підвищувати ризик інфікування ВІЛ. Може спричинити реакції гіперчутливості та зміни у місці застосування, такі як подразнення, біль, свербіж, почервоніння, висипи у ділянці вульви, піхви або статевого члена.Оцінювання побічних ефектів ґрунтується на наступній класифікації частоти розвитку побічних ефектів: Дуже часто (³10 %); Часто (³1 %, <10 %); Нечасто (³0,1 %, <1 %); Рідко (³0,01 %, <0,1 %); Дуже рідко (<0,1 %); Невідомо (Частота випадків не може бути оцінена на основі наявних даних). Найчастішими побічними ефектами були місцеві реакції репродуктивної системи. Небажані ефекти наведені нижче, включаючи спонтанні повідомлення:Жінки Розлади репродуктивної системи та молочних залоз Частота невідома: Явища вульвовагінального дискомфорту, такі як піхвове печіння, піхвові виділення, сухість піхви, ерозії статевих органів, парестезії жіночих статевих органів Загальні розлади та місцеві реакції Частота невідома Місцеве відчуття теплоти Нирки та сечовивідні шляхи Частота невідома: Розлади сечовипускання. Чоловіки Розлади репродуктивної системи та грудних залоз Частота невідома: Явища дискомфорту у ділянці геніталій, такі як печіння, ерозії статевих органів, парестезії чоловічих статевих органів Загальні розлади та місцеві реакції Частота невідома: Місцеве відчуття теплоти Нирки та сечовивідні шляхи Частота невідома: Розлади сечовипускання.

Лікарська взаємодія:

Про випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомо.Не рекомендується застосовувати даний лікарський засіб одночасно з іншими препаратами, що вводяться у піхву. Допускається використання презервативів одночасно з Патентексом Овал Н.

Термін придатності:

2,5 року. Не застосовувати після завершення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °C у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 6 песаріїв у стрипі, по 1 або 2 стрипи у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ G02BB02:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Патентекс Овал Н
Виробник:Мерц Фармасьютікалс ГмбХ, Німеччина
Форма випуску: По 6 песаріїв у стрипі, по 1 або 2 стрипи у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7734/01/01 від 19.05.2014. Наказ № 340 від 19.05.2014
Міжнародне непатентоване найменування:Nonoxinol
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 песарій містить 75 мг ноноксинолу- 9;допоміжні речовини: поліетиленгліколь (макрогол) 1000, поліетиленгліколь (макрогол) 1500, кислота винна, натрію гідрокарбонат, натрію лаурилсульфат.

Фармакотерапевтична група:Контрацептиви для місцевого застосування. Вагінальні контрацептиви.
Код АТС:G02BB02 - Ноноксинол
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама