Протиалергійний інструкція по застосуванню

Протиалергійний фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Протиалергійний збір по 1,5 г у філ.-пак. №25 в пач.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12955/01/01 від 07.06.2013. Наказ № 480 від 07.06.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1г збору містить: причепи трава (bidentis herba) – 0,20 г; бузини чорної квітки (sambuci florеs) – 0,10 г; фіалки трава (violа herba) – 0,30 г; кропиви листя (urticае folium) – 0,10 г; солодки корені (glycirrhizae radix) – 0,10 г; подорожника великого листя (plantaginis majoris folium) – 0,20 г.

Виробник:

Лубнифарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Дерматологічні засоби.

Показання до застосування:

Алергічні дерматити, кропив’янка, екзема, нейродерміти, алергічні риніти, сінна гарячка, алергічні кон’юнктивіти у складі комплексної терапії. Аллергические дерматиты, крапивница, экзема, нейродермиты, аллергические риниты, сенная лихорадка, аллергические конъюнктивиты в составе комплексной терапии.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність і період годування груддю. Дитячий вік.Повышенная чувствительность к компонентам препарата. Беременность и период кормления грудью. Детский возраст.Надлежащие меры безопасности при применении.Нет особых мер безопасности по применению Противоаллергического сбора.При ухудшении состояния необходимо обратиться к врачу.Перед применением настой рекомендуется взбалтывать.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Немає особливих заходів безпеки при застосуванні Протиалергічного збору.При погіршенні стану необхідно звернутися до лікаря.Перед застосуванням настій рекомендується збовтувати.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпека та клінічна ефективність застосування препарату у період вагітності і годування груддю не вивчалися, тому не рекомендується призначати Протиалергічний збір у цей період.Безопасность и клиническая эффективность применения препарата в период беременности и кормления грудью не изучались, поэтому не рекомендуется назначать Противоаллергический сбор в этот период.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами.Не влияет.Дети.Безопасность и эффективность применения Противоаллергического сбора детям не установлены, поэтому не следует назначать препарат этой возрастной категории пациентов.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Безпека та ефективність застосування Протиалергійного збору дітям не встановлені, тому не слід призначати препарат цій віковій категорії пацієнтів.

Спосіб застосування та дози:

2 фільтр-пакети вміщують у скляний або емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. 10 г (2 столові ложки) збору вміщують в емальований посуд, заливають 500 мл гарячої кип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об’єм настою доводять кип’яченою водою до 500 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1 склянці 2 рази на добу за 20 - 30 хв до прийому їжі. Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту, переносимості препарату та зазвичай становить 2 - 4 тижні.2 фильтр-пакета помещают в стеклянную или эмалированную посуду, заливают 200 мл (1 стакан) кипятка, закрывают и настаивают 15 мин. 10 г (2 столовые ложки) сбора помещают в эмалированную посуду, заливают 500 мл горячей кипяченой воды, закрывают крышкой и настаивают на кипящей водяной бане 15 мин. Охлаждают при комнатной температуре 45 мин, процеживают, остаток отжимают до процеженного настоя. Объем настоя доводят кипяченой водой до 500 мл. Взрослые принимают в теплом виде по 1 стакану 2 раза в сутки за 20 - 30 мин до приема пищи. Продолжительность курса лечения определяется врачом индивидуально с учетом характера, степени тяжести и особенностей течения заболевания, стабильности достигнутого терапевтического эффекта, переносимости препарата и обычно составляет 2 - 4 недели.

Передозування:

Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.Сообщений относительно передозировки препарата не поступало.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції при підвищеній індивідуальній чутливості до біологічно активних речовин лікарського засобу. У разі появи будь-яких незвичних реакцій необхідно проконсультуватися з лікарем.Возможны аллергические реакции при повышенной индивидуальной чувствительности к биологически активным веществам лекарственного средства. В случае появления каких-либо необычных реакций необходимо проконсультироваться с врачом.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.Не установлено.

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

2 роки.2 года.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.Зберігати в недоступному для дітей місці. Приготовлений настій зберігати у прохолодному (8 - 15 ºС) місці не більше 2 діб.Хранить в оригинальной упаковке при температуре не выше 25 оС.Хранить в недоступном для детей месте. Приготовленный настой хранить в прохладном (8 - 15 °С) месте не более 2 суток.

Форма випуску / упаковка:

По 1,5 г у фільтр-пакетах № 25 у пачці; по 50 г у пакеті; по 50 г у пачках з внутрішнім пакетом.По 1,5 г в фильтр-пакетах № 25 в пачке; по 50 г в пакете; по 50 г в пачках с внутренним пакетом. Категория отпуска.Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особые предостережения
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Протиалергійний
Виробник:Лубнифарм, ПАТ
Форма випуску: По 1,5 г у фільтр-пакетах № 25 у пачці; по 50 г у пакеті; по 50 г у пачках з внутрішнім пакетом.По 1,5 г в фильтр-пакетах № 25 в пачке; по 50 г в пакете; по 50 г в пачках с внутренним пакетом. Категория отпуска.Без рецепта.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12955/01/01 від 07.06.2013. Наказ № 480 від 07.06.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1г збору містить: причепи трава (bidentis herba) – 0,20 г; бузини чорної квітки (sambuci florеs) – 0,10 г; фіалки трава (violа herba) – 0,30 г; кропиви листя (urticае folium) – 0,10 г; солодки корені (glycirrhizae radix) – 0,10 г; подорожника великого листя (plantaginis majoris folium) – 0,20 г.

Фармакотерапевтична група:Дерматологічні засоби.
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама