Рофіка інструкція по застосуванню

Рофіка фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Рофіка таблетки по 12,5 мг №30 (10х3)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/1702/01/02 від 18.08.2006. Наказ № 573 від 18.08.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: рофекоксиб;одна таблетка містить 12,5 мг, 25 мг рофекоксибу;допоміжні речовини: таблетки 12,5 мг: целюлоза мікрокристалічна, лактоза (фарматоза DCL), натрію лаурилсульфат, примелоза, магнію стеарат;таблетки 25 мг: целюлоза мікрокристалічна, лактоза (фарматоза DCL), натрію лаурилсульфат, примелоза, магнію стеарат, заліза оксид жовтий;

Виробник:

Мікро Лабс Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Механізм дії рофекоксибу пов’язаний з порушенням синтезу простогландинів, переважно за рахунок високо селективного інгібування циклооксигенази-2 (ЦОГ-2). При застосуванні в терапевтичних концентраціях у людей препарат не пригнічує циклооксингенази-1 (ЦОГ-1).Фармакокінетика. Рофекоксиб швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту після перорального застосування препарату в терапевтичній рекомендованій дозі. Біологічна доступність препарату після перорального застосування дорівнює 93%. Зв’язування з білками плазми становить 85%. Метаболізується переважно у печінці. Основний шлях метаболізму – це відновлення до цис- чи транс-дигідророфекоксибу. У людини виявлено шість метаболітів. Виведення рофекоксибу відбувається виключно шляхом ниркової екскреції.Фармацевтичні характеристика:основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскі, зі скошеними краями, з лінією розлому на одному боці, білого або майже білого кольору (таблетки 12,5 мг), буровато-жовтого кольору (таблетки 25 мг).

Показання до застосування:

Гострі та хронічні остеоартрити, ревматоїдний артрит, для лікування первинної дисменореї.

Протипоказання:

Рофекоксиб протипоказаний пацієнтам з підвищеною чутливістю до рофекоксибу чи його компонентів, інших НПЗС. Рофекоксиб не призначають хворими на астму.Препарат не застосовується для лікування онкологічних хворих і хворих підвищеної групи ризику з боку серцево-судинної системи (з перенесеними інфарктами, інсультами, прогресуючими клінічними формами атеросклерозу). Препарат протипоказаний пацієнтам старше 65 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Не бажано застосовувати препарат при захворюваннях нирок. Перед початком лікування Рофікою за наявності дегідратації слід вжити відповідних заходів щодо її усунення. Не слід застосовувати препарат при бронхіальній астмі в анамнезі, кропив’янці, підвищеній чутливості до ацетилсаліцилової кислоти. Не рекомендується застосовувати у пацієнтів з помірною або тяжкою нирковою недостатністю. У період лікування слід регулярно проводити аналіз функціональних печінкових проб. При появі симптомів порушення функції печінки препарат слід відмінити.Якщо при застосуванні препарату ознаки захворювання не почнуть зникати або ж навпаки, стан здоров’я погіршується або з’явилися небажані явища, необхідно звернутися до лікаря щодо доцільності подальшого застосування препарату. Рофекоксиб вважається безпечним при застосуванні курсами по 4-6 тижнів рекомендованій терапевтичній добовій дозі, яка не повинна перевищувати 25 мг, збільшення дози вирішується індивідуально, залежно від захворювання.При виразці шлунка та 12-палої кишки, кровотечі із шлунково-кишкового тракту в анамнезі, при артеріальній гіпертензії, серцевій недостатності препарат можна застосовувати лише під ретельним контролем лікаря Взаємодія з лікарськими засобами. При одночасному застосуванні Рофіки з іншими препаратами можлива їх взаємодія. Слід бути особливо уважним при застосуванні рофекоксибу з варфарином, метотрексатом, преднізолоном, оральними контрацептивами, антацидними препаратами або кетоконазолом.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Протипоказаний дітям до 12 років. Безпечність і ефективність застосування препарату у дітей і підлітків віком до 12 років не вивчена.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують у пацієнтів старше 12 років незалежно від прийому їжі. При лікуванні больового синдрому та первинної дисменореї рекомендована доза Рофіки – 25 мг один раз на добу, наступні дози – 12,5 мг або 25 мг один раз на добу за необхідності. Максимальна добова доза – 25 мг. Лікування проводять до зникнення симптомів.Остеоартрити: рекомендована початкова доза 12,5 мг один раз на добу. Для деяких пацієнтів може бути корисним підвищення дози до 25 мг. Максимальна добова доза становить 25 мг. Призначають курс лікування до 4-6 тижнів.

Передозування:

Побічні дії:

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, застійна серцева недостатність, порушення мозкового та коронарного кровообігу.Алергічні реакції: ангіневротичний набряк, свербіж, висипання кропив’янка, набряк нижніх кінцівок.З боку ЦНС: сонливість, ослаблення швидкості мислення, запаморочення.З боку шлунково-кишкового тракту: печія, диспепсія, печія в епігастральній ділянці, нудота, афтозний стоматит, збільшення активності АЛТ, АСТ.Застосування у період вагітності та лактації. Препарат не застосовують вагітним і в період лактації.Застосування препарату в І і ІІ триместрах вагітності можливе лише в тих випадках, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.При необхідності застосування Рофіки в період лактації слід вирішити питання про припинення грудного годування.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці, при температурі не вище 25оС.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки № 4. По 4 таблетки у блистері; по 1 блистеру в коробці з картону.Таблетки № 30. По 10 таблеток у блистері; по 3 блистери в коробці з картону.Категорія  відпуску. За рецептом.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Адреса92, Сіпкот, Хосур – 635126, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ M01AH02:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Рофіка
Виробник:Мікро Лабс Лтд, Індія
Форма випуску: Таблетки № 4. По 4 таблетки у блистері; по 1 блистеру в коробці з картону.Таблетки № 30. По 10 таблеток у блистері; по 3 блистери в коробці з картону.Категорія  відпуску. За рецептом.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/1702/01/02 від 18.08.2006. Наказ № 573 від 18.08.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Rofecoxib
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: рофекоксиб;одна таблетка містить 12,5 мг, 25 мг рофекоксибу;допоміжні речовини: таблетки 12,5 мг: целюлоза мікрокристалічна, лактоза (фарматоза DCL), натрію лаурилсульфат, примелоза, магнію стеарат;таблетки 25 мг: целюлоза мікрокристалічна, лактоза (фарматоза DCL), натрію лаурилсульфат, примелоза, магнію стеарат, заліза оксид жовтий;

Фармакотерапевтична група:Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.
Код АТС:M01AH02 - Рофекоксиб
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама