Тобарпін інструкція по застосуванню

Тобарпін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Тобарпін розчин д/ін., 5 bu/0,5 мл по 0,5 мл в амп. №6
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3364/01/01 від 20.04.2011. Наказ № 226 від 20.04.2011
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: батроксобін;0,5 мл розчину містять батроксобіну 5 BU (БО) (приблизно 45 мкг);BU (БО) – батроксобінні одиниці;допоміжні речовини: хлорбутанол гемігідрат, натрію хлорид, кислота хлористоводнева концентрована, вода для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора безбарвна рідина.

Виробник:

Тобіші Фарм. Ко. Лтд, Пекінська Фарм. Комп., Китай

Фармакотерапевтична група:

Антитромботичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат – стерилізований водний розчин батроксобіну, екстрагованого з токсину змії (Bothrops аtrox moojeni) Південної Америки. Батроксобін знижує вміст фібриногену в крові, попереджає утворення фібрину. Після внутрішньовенного введення знижує в’язкість цільної крові, в’язкість плазми крові за рахунок гіпо- та афібриногенемії. Покращує кровоток. Не впливає на функцію тромбоцитів.Фармакокінетика. Пік концентрації в крові людини при внутрішньовенному краплинному введенні 10 BU спостерігається одразу ж і дія триває протягом 48 годин. При внутрішньовенному краплинному введенні в дозі 10 BU 1 раз через день, всього 3 рази період напіврозпаду становить 5,9 години, для першого введення, 3 години – для другого і 2,8 години – для третього введення. Порівняно з першим введенням період напіврозпаду після другого введення скорочується у міру зменшення концентрації фібриногену. Але при досягненні первинного рівня фібриногену період напіврозпаду батроксобіну для наступного введення такий самий, як і для першого, тобто 5,9 години. У крові батроксобін зв’язується з a2-макроглобуліном. Препарат екскретується переважно нирками.

Показання до застосування:

Гострий ішемічний інсульт; ішемічний синдром унаслідок облітеруючого артеріосклерозу (тромбоангіїт, флебіт глибоких вен, емболія легеневої артерії); розлад периферичного кровообігу і мікроциркуляції: гостра нейросенсорна туговухість, вібраційна хвороба.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату. Порушення коагуляції крові, кровотечі, спричинені судинні розлади, виразка шлунку або 12-палої кишки в анамнезі, підозра на внутрішньомозковий крововилив; нещодавно перенесені операції; одночасне застосування антикоагулянтів і тромболітичних засобів; тяжка дисфункція печінки або нирок, травми, поранення та прорив міжшлуночкової перегородки серця і кардіогенний шок; не застосовують хворим, у яких перед застосуванням препарату концентрація фібриногену нижче 50 мг/дл, поліорганна недостатність, післяопераційний період.

Особливості застосування:

Препарат має знижувальну дію на вміст фібриногену. Після застосування препарату спостерігається подовження часу кровотечі. Тому до і під час введення препарату необхідно вимірювати вміст фібриногену в крові, а також уважно стежити за клінічними симптомами та ознаками. Якщо після першого введення концентрація фібриногену нижча 50 мг/дл або під час введення з’являється кровотеча або підозра на кровотечу, слід негайно припинити введення і провести відповідне лікування.При застосуванні препарату не слід проводити блокаду зірчастих нервових вузлів та пункцію артерій і глибоких вен. На місці пункції дрібних і поверхневих вен спостерігається уповільнення гемостазу, потрібно застосовувати метод гемостазу за допомогою стиснення.При операціях або видаленні зубів перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. При зверненні до іншого лікаря або в іншу лікарню слід повідомити про застосування препарату.З обережністю призначають препарат хворим, які мають в анамнезі виразку шлунку або 12-палої кишки; схильність до алергічних реакцій, хворим зі спадковими цереброваскулярними захворюваннями. З обережністю призначають препарат пацієнтам старше 70 років.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У періоди вагітності або годування груддю препарат призначають у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Малоймовірно, що препарат впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами.Враховуючи, що в чутливих хворих при застосуванні препарату можуть виникнути побічні реакції (запаморочення, головний біль, тощо), таким пацієнтам на час прийому препарату слід утриматися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами, що потребують концентрації уваги.

Діти:

Не рекомендується до використання у зв’язку з відсутністю даних з безпеки та ефективності.

Спосіб застосування та дози:

Як правило, у терапії дорослих пацієнтів перша доза препарату складає 10 БО, підтримуюча доза – 5 БО, з інтервалом між введеннями у 2 дні. Препарат слід розводити у 100 мл 0,9 % розчину натрію хлориду та вводити в формі внутрішньовенної інфузії 1 годину.У наступних випадках першу дозу слід збільшити до 20 БО із дотриманням підтримуючої дози 5 БО:1. Концентрація фібриногену у плазмі крові пацієнта перевищує 400 мг/мл (4,0 г/л) перед введенням препарату.2. Гостра раптова глухота пацієнта.Зазвичай тривалість терапії складає 1 тиждень. При необхідності тривалість терапії продовжують до 3 тижнів. У випадках хронічних захворювань тривалість терапії становить 6 тижнів. При проведенні тривалої терапії препарат вводять дозою по 5 БО, з інтервалом між введеннями у 2 дні.

Передозування:

Дані щодо передозування відсутні. Можливі кровотечі, що потребують введення інгібіторів фібринолізу та симптоматичної терапії.

Побічні дії:

З боку системи кровотворення: підвищення рівня концентрації еозинофілів, підвищення або зниження концентрації лейкоцитів, еритроцитів, зниження концентрації гемоглобіну.З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, відчуття важкості в голові, оніміння.З боку травної системи: нудота, блювання, біль у животі, анорексія, відчуття дискомфорту в животі.З боку гепатобімарної истеми: підвищення концентрації глутамат-оксалацетат-трансамінази, гамаглутамін транспептидази, підвищення рівня концентрації лужної фосфатази в крові.З боку нирок: підвищення рівня концентрації сечовини (азоту) в крові, підвищення рівня концентрації креатиніну в крові, протеїнурія.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи: пропасницю, рідко – анафілактичний шок, кропив’янку, висипи.З боку шкіри та підшкірної клітковини: кровотечі під шкірою у місці введення, іноді – кровотеча у місці ін’єкції.З боку органів слуху та вестибулярного апарату: шум у вухах, біль в очах, порушення чіткості зору, відчуття коливання перед очима;З боку респіраторної системи: носова кровотеча. Порушення обміну речовин: збільшення вмісту нейтральних жирів, загального холестерину.Інші реакції: Біль у грудях, гарячка, озноб, нездужання, атонія, епікардит, гугнявість.

Лікарська взаємодія:

Одночасне застосування Батроксобіну з антикоагулянтами антиагрегантами (наприклад, ацетилсаліцилова кислота) може спричинити геморагічні реакції або подовжити гемостаз.Батроксобін сприяє формуванню ненасичених фібрином полімерів. Тому за умов застосування тромболітичних агентів слід особливо контролювати можливе утворення тромбів.

Термін придатності:

1,5 року.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей і захищеному від світла та вологи місці при температурі не вище 5 °С. Не заморожувати.

Форма випуску / упаковка:

По 6 ампул вміщують у пачку з картону для споживчої тари.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

НесумісністьНе застосовувати розчинники, які не вказані у розділі Спосіб застосування та дози. Не вводити одночасно з іншими лікарськими засобами.МісцезнаходженняКНР, 100036, м. Пекін, район Хайдянь, вул. Уцзяцунь, № 11.ЗаявникПекінська Фармацевтична Компанія з обмеженою відповідальністю Тобіші. МісцезнаходженняКНР, 100036, м. Пекін, район Хайдянь, вул. Уцзяцунь, № 11.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Тобарпін
Виробник:Тобіші Фарм. Ко. Лтд, Пекінська Фарм. Комп., Китай
Форма випуску: По 6 ампул вміщують у пачку з картону для споживчої тари.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3364/01/01 від 20.04.2011. Наказ № 226 від 20.04.2011
Міжнародне непатентоване найменування:Batroxobin
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: батроксобін;0,5 мл розчину містять батроксобіну 5 BU (БО) (приблизно 45 мкг);BU (БО) – батроксобінні одиниці;допоміжні речовини: хлорбутанол гемігідрат, натрію хлорид, кислота хлористоводнева концентрована, вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Антитромботичні засоби.
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама