Вагіцин-Здоров'Я інструкція по застосуванню

Вагіцин-Здоров’Я фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Вагіцин-Здоров'Я крем вагін. 2 % по 20 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/1712/01/01 від 27.06.2014. Наказ № 437 від 27.06.2014
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: clindamycin; 1 г крему містить кліндаміцину фосфату у перерахуванні на кліндаміцин 20 мг;допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), спирт цетостеариловий, поліетиленгліколю стеарат, гліцеролу моностеарат, ізопропілміристат, полісорбат-60, пропіленгліколь, олія мінеральна, вода очищена.

Виробник:

ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров’я"

Фармакотерапевтична група:

Протимікробні і антисептичні засоби для застосування у гінекології, за винятком комбінованих препара

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Антимікробний препарат, ефективний при лікуванні інфекцій, спричинених чутливими анаеробними бактеріями або чутливими штамами грампозитивних аеробних бактерій. Проявляє антимікробну активність in vitro щодо таких мікроорганізмів, асоційованих із розвитком бактеріального вагінозу: Gardnerella vaginalis, Mobiluncus spp., Bacteroides spp., Mycoplasma hominis, Peptostreptococcus spp.Фармакокінетика. При інтравагінальному застосуванні крему всмоктування кліндаміцину у кров незначне (приблизно 3-4 %).Клінічні характеристики.

Показання до застосування:

Лікування бактеріального вагінозу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; хоча не відзначено перехресної сенсибілізації до лінкоміцину, препарат не рекомендовано застосовувати пацієнткам, у яких спостерігалася підвищена чутливість до лінкоміцину. Запальні захворювання кишечнику або коліт, асоційований з прийомом антибіотиків, в анамнезі.

Особливості застосування:

Застосування кліндаміцину може призвести до посиленого росту резистентних мікроорганізмів, зокрема дріжджів.Прийом практично всіх антибіотиків асоційований із виникненням діареї, а у деяких випадках – і псевдомембранозного коліту. Таким чином, незважаючи на те, що всмоктується лише мінімальна кількість лікарського засобу, при виникненні вираженої діареї слід відмінити препарат і при необхідності вжити належних діагностичних та лікувальних заходів.Під час лікування препаратом не слід застосовувати презервативи і протизаплідні діафрагми як засоби контрацепції або захисту від захворювань, оскільки препарат може послаблювати гумовий матеріал презервативів та протизаплідних діафрагм і зменшувати їхню ефективність як бар’єрних методів контрацепції або засобів захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом, включаючи СНІД.Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат можна застосовувати у період I триместру вагітності лише у разі нагальної потреби. У період II триместру вагітності препарат виявився ефективним при лікуванні бактеріального вагінозу, і його прийом не був пов’язаний з виникненням будь-яких негативних ефектів у новонароджених. Однак, як і перед застосуванням будь-якого іншого лікарського засобу у період вагітності, перед призначенням препарату слід ретельно зважити співвідношення користі і ризику.При необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Дані відсутні.

Спосіб застосування та дози:

Застосовувати по 1 повному аплікатору вагінальному (приблизно 5 г) інтравагінально перед сном упродовж 7 днів поспіль.Показано, що у пацієнток, яким рекомендований коротший курс лікування, ефективною є схема лікування тривалістю 3 дні.Користування аплікатором вагінальним.1. Зняти ковпачок тюбика з кремом. Нагвинтити аплікатор на горлечко тюбика.2. Згортаючи тюбик із протилежного кінця, обережно видавити крем в аплікатор (аплікатор заповнений, коли його поршень доходить до упора).3. Відгвинтити аплікатор від тюбика і закрити тюбик ковпачком.4. У положенні лежачи на спині підтягти коліна до грудей.5. Тримаючи аплікатор горизонтально, обережно ввести його у піхву якнайглибше, але щоб це не викликало неприємних відчуттів.6. Повільно натискаючи на поршень до упора, ввести крем у піхву.7. Обережно витягти аплікатор з піхви і викинути його.Діти. Препарат не застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування:

Препарат при інтравагінальному застосуванні може всмоктуватися у кількостях, достатніх для того, щоб викликати системні ефекти. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

З боку статевих органів: цервіцит/вагініт, подразнення вульви і піхви.З боку нервової системи: запаморочення, головний біль, вертиго.З боку травного тракту: печія, нудота, блювання, діарея, запор, біль у животі.Дерматологічні реакції: висипання, екзантема.Реакції гіперчутливості: кропив’янка.Також були виявлені наступні побічні ефекти: урогенітальні – піхвовий кандидоз; вульвовагініт; вагініт, спричинений Trichomonas vaginalis; вагініт/піхвова інфекція; менструальні розлади; біль у піхві; метрорагія; дизурія; виділення з піхви; інфекції сечового тракту; патологічні пологи; ендометріоз; глюкозурія і протеїнурія; організм у цілому – системний кандидоз, грибкові інфекції, генералізований біль у животі, локалізований біль у животі, спастичний біль у животі, біль у тазі, бактеріальні інфекції, інфекції верхніх дихальних шляхів, біль у всьому тілі, біль у спині, відхилення у мікробіологічних тестах, алергічні реакції; травний тракт – неприємний запах з рота, диспепсія, метеоризм, зміни смакових відчуттів; дерматологічні – свербіж (у місці/не у місці введення препарату), макулопапульозні висипання, еритема, кандидоз шкіри; ендокринні – гіпертиреоїдизм; дихальні – носові кровотечі.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні кліндаміцину з лінкоміцином/еритроміцином розвивається перехресна резистентність. In vitro відзначався антагонізм між кліндаміцином і еритроміцином.Кліндаміцин має властивість блокувати нервово-м’язову передачу і може посилювати дію інших нервово-м’язових блокаторів, тому слід з обережністю застосовувати кліндаміцин пацієнткам, які приймають такі блокатори.Інформація щодо одночасного застосування з іншими інтравагінальними препаратами відсутня, тому таке застосування не рекомендоване.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 г у тубі з трьома аплікаторами вагінальними у коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Місцезнаходження

Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Вагіцин-Здоров’Я
Виробник:ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров’я"
Форма випуску:

По 20 г у тубі з трьома аплікаторами вагінальними у коробці.

Реєстраційне посвідчення:№ UA/1712/01/01 від 27.06.2014. Наказ № 437 від 27.06.2014
Міжнародне непатентоване найменування:Clindamycin
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: clindamycin; 1 г крему містить кліндаміцину фосфату у перерахуванні на кліндаміцин 20 мг;допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), спирт цетостеариловий, поліетиленгліколю стеарат, гліцеролу моностеарат, ізопропілміристат, полісорбат-60, пропіленгліколь, олія мінеральна, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Протимікробні і антисептичні засоби для застосування у гінекології, за винятком комбінованих препара
Код АТС:D10AF01 - Кліндаміцин
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
Помідори зміцнюють імунітет та знижують ризик розвитку небезпечних захворювань
Помідори не лише смачні, а й корисні. Вони багаті ...
Солодка їжа підвищує сприйнятливість до запальних захворювань
Вважається, що зловживання цукром викликає появу з...
Реклама