Вазокет таблетки інструкція по застосуванню

Вазокет таблетки фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
таблетки по 600 мг №30 (15х2)
Виробник:
Реєстрація:
UA/4403/01/01 від 14.07.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 09.09.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

д іюча речовина: diosmine;

1 таблетка містить 600 мг діосміну;

допоміжні речовини: повідон, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат.

Основні фізико-хімічні властивості:

Таблетки довгастої форми, сірувато-жовтого або світло-жовтого кольору, з рискою з обох боків.

Виробник:

Фітео ЛаборатуаÑ /

Місцезнаходження виробника:

11 рю де Монбазон 37260 МОН, Франція.

11 rue de Montbazon 37260 MONTS, France

Фармакотерапевтична група:

Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.

Діосмін збільшує тонус венозної стінки, нормалізує проникність судин, має ангіопротекторну дію на судинну стінку.

Вплив діосміну на тонус венозної стінки: посилення судинозвужуючої дії адреналіну, норадреналіну і серотоніну в поверхневих венах рук і в ізольованій великій підшкірній вені; підвищення тонусу венозної стінки, що визначається методом тензометричної плетизмографії, та зменшення венозного застою; констриктивна (звужуюча) дія на вени була пропорційна введеній дозі діосміну; зниження середнього венозного тиску, як в поверхневих, так і в глибоких судинах (підтверджено шляхом допплерівського вимірювання в подвійному сліпому, плацебо-контрольованому дослідженні); підвищення систолічного і діастолічного артеріального тиску у пацієнтів з післяопераційною ортостатичною гіпотензією; профілактика ускладнень після видалення підшкірної вени.

Захисна дія діосміну на судинну стінку: збільшення капілярної резистентності пропорційно введеній дозі.

Фармакокінетика.

Після перорального прийому препарат швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту і визначається у плазмі крові через 2 години.

Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 5 годин після прийому. Рівномірно розподіляється і накопичується у всіх шарах стінки порожніх вен і підшкірних вен нижніх кінцівок, меншою мірою — у нирках, печінці, легенях і інших органах. Селективне накопичення діосміну і/або його метаболітів у венозних судинах досягає максимуму через 9 годин після прийому і зберігається протягом 96 годин. Виводиться діосмін із сечею (79 %), з калом (11 %), з жовчу (2,4 %). В калі виявлено наявність незміненого діосміну, діосметину та інших метаболітів, що містили радіоактивний C14, що свідчить про складний механізм поглинання і виведення продукту в шлунково-кишковому тракті (печінково-кишкова циркуляція діосміну та його метаболітів).

Показання до застосування:

  • Для полегшення симптомів, обумовлених лімфовенозною недостатністю, таких як відчуття тяжкості у нижніх кінцівках, біль, трофічні розлади;
  • у комплексному лікуванні загострення геморою;
  • як додатковий метод лікування підвищеної ламкості капілярів, порушення мікроциркуляції.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Особливі заходи безпеки.

Ефективність препарату буде максимальною, якщо пацієнт дотримується правильного режиму праці та відпочинку. Слід уникати тривалого перебування у положенні стоячи або сидячи, підняття важких речей, носіння вузького взуття, тривалого перебування на сонці та в гарячих приміщеннях. Лікувальна гімнастика, носіння медичних компресійних панчох сприяють нормалізації мікроциркуляції та підвищують ефективність препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Ефективність препарату буде максимальною, якщо пацієнт дотримується правильного режиму праці та відпочинку. Слід уникати тривалого перебування у положенні стоячи або сидячи, підняття важких речей, носіння вузького взуття, тривалого перебування на сонці та в гарячих приміщеннях. Лікувальна гімнастика, носіння медичних компресійних панчіх сприяють нормалізації мікроциркуляції та підвищують ефективність препарату.

Особливості застосування:

У разі погіршення симптомів, пов’язаних з варикозним розширенням вен прямої кишки, приймання діосміну не виключає лікування, що застосовується при інших захворюваннях прямої кишки. Лікування повинне бути короткочасним — до 15 днів. Якщо під час лікування діосміном симптоми, пов’язані з варикозним розширенням вен прямої кишки, зберігаються або посилюються, слід провести проктологічне обстеження та застосувати відповідне лікування.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

не було виявлено тератогенного впливу діосміну на плід. Дотепер у клінічній практиці не було повідомлень про будь-які побічні ефекти при лікуванні препаратом вагітних жінок. Але, враховуючи, що не можна повністю виключити ймовірний негативний вплив, застосування препарату можливе тільки за життєвими показниками, якщо очікуваний терапевтичний ефект переважає над можливими ризиками. Лікування проводиться тільки за призначенням лікаря і відміняється за 2-3 тижні до пологів.

У зв’язку з відсутністю даних про проникнення препарату в грудне молоко не призначається жінкам, які годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Не застосовують.

Спосіб застосування та дози:

Для перорального застосування.

При хронічній лімфовенозній недостатності : 1 таблетка на день вранці перед сніданком. Тривалість курсу лікування визначає лікар, залежно від перебігу захворювання. Тривалість лікування залежить від показань до застосування та від стадії захворювання. Середня тривалість лікування становить 2 місяці.

При гострому геморої: 2-3 таблетки на день під час прийому їжі протягом 7 днів, при необхідності лікування продовжують по 1 таблетці 1 раз на добу до 1-2 місяців. Якщо після лікування залишилися симптоми захворювання, необхідно звернутися до проктолога для корекції лікування. Максимальна добова доза — 1800 мг (3 таблетки).

Передозування:

Симптоми передозування невідомі. Імовірно, можливі прояви гіперчутливості що потребує відміни препарату, застосування десенсибілізуючої терапії.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції, включаючи шкірні висипи, свербіж; нудота, блювання, диспептичні розлади, що в поодиноких випадках потребують перерви у лікування; головний біль.

Лікарська взаємодія:

Діосмін може підсилювати судинозвужувальну дію адреналіну, норадреналіну.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 15 таблеток у блістері, № 30 (15х2) у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ C:

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама