Візалін-Н інструкція по застосуванню

Візалін-Н фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Візалін-Н краплі оч., р-н, 0,5 мг/мл по 10 мл у флак. №1
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/14135/01/01 від 26.01.2015. Наказ № 32 від 26.01.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: tetrahydrozoline hydrochloride;1 мл розчину містить 0,5 мг тетрагідрозоліну гідрохлориду;допоміжні речовини: натрію хлорид, кислота борна, натрію тетраборат, бензалконію хлорид, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.

Виробник:

Ніко, ТОВ, м.Макіївка, Донецька обл., Україна

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергічні засоби. Симпатоміметики,

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат є симпатоміметиком, що безпосередньо стимулює альфа-адренорецептори симпатичної нервової системи, не впливаючи або впливаючи мінімально на бета-адренорецептори. Фармакокінетика. Судинозвужувальна дія на невеликі кровоносні судини починає проявлятися протягом кількох хвилин та продовжується протягом не менше 4 годин.

Показання до застосування:

Симптоматичне тимчасове полегшення вторинної гіперемії очей унаслідок помірного подразнювального впливу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до складових препарату, закритокутова глаукома.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Застосування препарату може спричинити мідріаз.Слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря, якщо покращання не спостерігається протягом 72 годин або подразнення чи гіперемія продовжуються або погіршуються, або з’являється біль в оці чи порушення зору.Слід уникати прямого контакту з контактними лінзами.Допоміжна речовина бензалконію хлорид може знебарвлювати контактні лінзи, тому перед застосуванням очних крапель потрібно зняти контактні лінзи. Для уникнення забруднення не торкатись верхньою частиною флакона до будь-яких поверхонь. Закрити кришечкою флакон після використання. Викинути препарат, якщо розчин змінив колір або став мутним.Застосування крапель дітям віком від 2 до 6 років проводити з обережністю. Пацієнтам з тяжкими серцево-судинними захворюваннями, такими як ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, феохромоцитома і порушення обміну речовин (гіпертиреоз, цукровий діабет), а також хворим, які отримують інгібітори моноаміноксидази чи інші препарати, що здатні підвищити артеріальний тиск, слід застосовувати очні краплі Візалін-Н лише тоді, коли, на думку лікаря, можлива користь переважає потенційний ризик. Дуже часте застосування може спричинити почервоніння очей.Візалін-Н доцільно застосовувати лише у разі легкого подразнення очей. Пацієнт повинен знати: ‒ якщо протягом 48 годин стан не поліпшується або подразнення чи почервоніння тривають чи зростають, слід припинити застосування препарату; ‒ якщо подразнення чи почервоніння пов'язані із серйозними захворюваннями органів зору (на зразок інфекції, стороннього тіла чи хімічної травми рогівки), то у цьому випадку рекомендується звернутися до лікаря;‒ якщо з'являються інтенсивний біль в очах, головний біль, швидка втрата зору, раптова поява перед очима плям, що плавають, почервоніння очей, біль під час дії світла або в очах починає двоїтися, то до лікаря слід звернутися негайно.Слід уникати тривалого застосування та передозування, особливо дітям.Контактні лінзи слід зняти перед закапуванням препаратуУ разі зміни кольору чи помутніння розчину препарат не придатний для використання.Не слід застосовувати очні краплі Візалін-Н пацієнтам з епідермально-епітеліальною дистрофією рогівки.

Особливості застосування:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Адекватні та добре контрольовані дослідження впливу тетрагідрозоліну гідрохлориду на плід не проводились. Відсутні дані про екскрецію препарату у грудне молоко. Незважаючи на те, що препарат не призначений для системної експозиції, перед його застосуванням вагітним та жінкам, які годують груддю, рекомендовано консультацію лікаря для оцінки можливого ризику. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Вплив є малоймовірним.

Спосіб застосування та дози:

Тільки для місцевого застосування в офтальмології.Застосовувати розчин протягом більш ніж 72 години можна тільки під наглядом лікаря.Дорослі та діти ≥ 6 роківЗакапувати по 1-2 краплі розчину в уражене око (очі) до 4 разів на добу. Діти віком від 2 до 6 роківЗастосовувати розчин дітям віком від 2 до 6 років можна тільки під наглядом лікаря.Діти.Препарат застосовують дітям віком від 2 років. Дітям віком від 2 до 6 років застосовують за призначенням та під наглядом лікаря.

Передозування:

При застосуванні препарату згідно з рекомендаціями передозування є малоймовірним. При передозуванні препарату може спостерігатися наростання гіперемії або реактивна гіперемія.СимптомиСимптоми, що можуть спостерігатися при проковтуванні або надмірному застосуванні препарату: брадикардія, сонливість, зниження артеріального тиску, апатія та зниження температури тіла. Додатковими симптомами, що можуть спостерігатися тільки при проковтуванні препарату, можуть бути апное, пригнічення ЦНС та кома.ЛікуванняПри проковтуванні препарату лікування полягає у прийомі активованого вугілля та вивільненні шлунка. Подальше лікування має бути симптоматичним та підтримуючим.

Побічні дії:

Можливі симптоми: відчуття печіння в очах, подразнення слизової оболонки очей, біль в очах, почервоніння очей, різь в очах, розширення зіниць (мідріаз), реактивна гіперемія ока (рикошетна гіперемія ока). Іноді можуть виникати системні симпатоміметичні ефекти.

Лікарська взаємодія:

Невідома.

Термін придатності:

2 роки.Термін придатності після відкриття флакона ‒ 28 діб.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 мл у флаконах № 1, № 5.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Візалін-Н
Виробник:Ніко, ТОВ, м.Макіївка, Донецька обл., Україна
Форма випуску: По 10 мл у флаконах № 1, № 5.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/14135/01/01 від 26.01.2015. Наказ № 32 від 26.01.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Tetryzoline
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: tetrahydrozoline hydrochloride;1 мл розчину містить 0,5 мг тетрагідрозоліну гідрохлориду;допоміжні речовини: натрію хлорид, кислота борна, натрію тетраборат, бензалконію хлорид, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергічні засоби. Симпатоміметики,
Код АТС:S01GA02 - Тетризолін
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
Лікар сказав, як без дієт та тренувань зменшити коло талії на 10 см
Акупунктура — це методика, при якій невеликі голки...
Реклама