Вода Для Ін'Єкцій інструкція по застосуванню

Вода Для Ін’Єкцій фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Вода Для Инъекций раствор д/ин. по по 5 мл в ампулах № 10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9916/01/01 від 29.07.2014. Наказ № 528 від 29.07.2014
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: вода для ін’єкцій;1 ампула містить води для ін’єкцій 2 мл або 5 мл;1 флакон містить води для ін’єкцій 100 мл, 200 мл, 250 мл, 400 мл або 500 мл.действующее вещество: вода для инъекций;1 ампула содержит воды для инъекций 2 мл или 5 мл;1 флакон содержит воды для инъекций 100 мл, 200 мл, 250 мл, 400 мл или 500 мл.Лекарственная форма. Раствор для инъекций.Основные физико-химические свойства: прозрачная, бесцветная жидкость.Фармакотерапевтическая группа. Растворители и средства разведения.Код АТХ V07А В.Фармакологические свойства.Вода для инъекций химически не активная, не имеет фармакологического действия.Клинические характеристики.

Виробник:

Ніко, ТОВ, м.Макіївка, Донецька обл., Україна

Фармакотерапевтична група:

Розчинники та засоби розведення. Вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості:

Вода для ін’єкцій хімічно не активна, не має фармакологічної дії.

Показання до застосування:

Для приготування стерильних розчинів лікарських і діагностичних засобів, призначених для підшкірного, внутрішньом’язового або внутрішньовенного введення. Для приготовления стерильных растворов лекарственных и диагностических средств, предназначенных для подкожного, внутримышечного или внутривенного введения.

Протипоказання:

Вода для ін’єкцій як розчинник лікарських і діагностичних препаратів не застосовується, якщо в інструкції для медичного застосування препарату зазначений інший розчинник.Не застосовувати препарат для промивання очей при офтальмологічних операціях.Вода для инъекций как растворитель лекарственных и диагностических препаратов не применяется, если в инструкции по медицинскому применению препарата указан другой растворитель.Не использовать препарат для промывания глаз при офтальмологических операциях.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Вода для ін’єкцій призначена лише для приготування стерильних розчинів лікарських і діагностичних засобів для підшкірного, внутрішньом’язового або внутрішньовенного введення, у способі застосування яких передбачено застосування води для ін’єкцій.У зв’язку з ризиком виникнення гемолізу воду для ін’єкцій не застосовують для внутрішньосудинного введення через низький осмотичний тиск.Вода для инъекций предназначена только для приготовления стерильных растворов лекарственных и диагностических средств для подкожного, внутримышечного или внутривенного введения, в способе применения которых предусмотрено применение воды для инъекций.В связи с риском возникновения гемолиза воду для инъекций не применяют для внутрисосудистого введения из-за низкого осмотического давления.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.Вода для инъекций не проявляет фармакологического или химического взаимодействия с лекарственными и диагностическими средствами, предназначенными для подкожного, внутримышечного или внутривенного введения.

Особливості застосування:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Застосовують у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.Применение в период беременности или кормления грудью. Применяют в период беременности или кормления грудью.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами.Не влияет.Способ применения и дозы.Приготовление растворов лекарственных и диагностических средств с использованием воды для инъекций осуществляется в асептических условиях (вскрытие ампул, флаконов, наполнение водой шприца и емкостей с лекарственными средствами). Количество воды для инъекций, используемое для приготовления раствора лекарственного средства, определяется в инструкции по применению последнего.Порядок работы с ампулойРис. 1 Рис. 2  Рис. 3 Рис. 41. Отделить одну ампулу от блока и встряхнуть ее, удерживая за горлышко (Рис. 1).2. Сжать ампулу рукой, при этом не должно происходить выделение препарата, и вращательными движениями свернуть и отделить головку (Рис. 2).3. Через образовавшееся отверстие немедленно соединить шприц с ампулой (Рис. 3).4. Перевернуть ампулу и медленно втянуть содержимое ампулы в шприц (Рис. 4).5. Надеть иглу на шприц.Дети.Применяют в педиатрической практике.

Спосіб застосування та дози:

Приготування розчинів лікарських та діагностичних засобів з використанням води для ін’єкцій здійснюється в асептичних умовах (відкриття ампул, флаконів, наповнення водою шприца та ємностей з лікарськими засобами). Кількість води для ін’єкцій, що використовується для приготування розчину лікарського засобу, визначено в інструкції для медичного застосування останнього.Порядок роботи з ампулоюРис. 1 Рис. 2   Рис. 3 Рис. 41. Відокремити одну ампулу від блоку і струснути її, утримуючи за горлечко (Рис.1). 2. Стиснути ампулу рукою, при цьому не повинно відбуватися виділення препарату, і обертальними рухами звернути і відокремити головку (Рис.2). 3. Через отвір, що утворився, негайно з’єднати шприц з ампулою (Рис.3). 4. Перевернути ампулу і повільно втягнути вміст ампули в шприц (Рис.4). 5. Надіти голку на шприц.Діти. Застосовують у педіатричній практиці.

Передозування:

Не описано.Не описана.

Побічні дії:

Не описані.Не описаны.

Лікарська взаємодія:

Вода для ін’єкцій не проявляє фармакологічної або хімічної взаємодії з лікарськими та діагностичними засобами, призначеними для підшкірного, внутрішньом’язового або внутрішньовенного введення.

Термін придатності:

2 роки.2 года.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі не вище 25 °С.Хранить в недоступном для детей месте. Хранить при температуре не выше 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 2 мл в ампулах № 5, № 10, або по 5 мл в ампулах № 5, № 10, № 50, № 100, або по 100 мл, 200 мл, 250 мл, 400 мл, 500 мл у флаконах.По 2 мл в ампулах № 5, № 10, или по 5 мл в ампулах № 5, № 10, № 50, № 100, или по 100 мл, 200 мл, 250 мл, 400 мл, 500 мл во флаконах.Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ V07AB:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Вода Для Ін’Єкцій
Виробник:Ніко, ТОВ, м.Макіївка, Донецька обл., Україна
Форма випуску:По 2 мл в ампулах № 5, № 10, або по 5 мл в ампулах № 5, № 10, № 50, № 100, або по 100 мл, 200 мл, 250 мл, 400 мл, 500 мл у флаконах.По 2 мл в ампулах № 5, № 10, или по 5 мл в ампулах № 5, № 10, № 50, № 100, или по 100 мл, 200 мл, 250 мл, 400 мл, 500 мл во флаконах.Категория отпуска. Без рецепта.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9916/01/01 від 29.07.2014. Наказ № 528 від 29.07.2014
Міжнародне непатентоване найменування:Aqua pro injectioni
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: вода для ін’єкцій;1 ампула містить води для ін’єкцій 2 мл або 5 мл;1 флакон містить води для ін’єкцій 100 мл, 200 мл, 250 мл, 400 мл або 500 мл.действующее вещество: вода для инъекций;1 ампула содержит воды для инъекций 2 мл или 5 мл;1 флакон содержит воды для инъекций 100 мл, 200 мл, 250 мл, 400 мл или 500 мл.Лекарственная форма. Раствор для инъекций.Основные физико-химические свойства: прозрачная, бесцветная жидкость.Фармакотерапевтическая группа. Растворители и средства разведения.Код АТХ V07А В.Фармакологические свойства.Вода для инъекций химически не активная, не имеет фармакологического действия.Клинические характеристики.

Фармакотерапевтична група:Розчинники та засоби розведення. Вода для ін’єкцій.
Код АТС:V07AB - Розчинники
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Дієтологи пояснили, які сорти сирів слід включати до раціону хворим на гіпертонію
Сири, які виробляють із сироватки, більш ніжні та ...
Пиво може захистити від розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Хвороба Альцгеймера — це поступальне неврологічне ...
Реклама