Препарат проти ожиріння Wegovy дозволяє схуднути на 15% маси тіла

худа дівчина

Препарат для схуднення Wegovy — це торгова марка семаглутиду. Він імітує дію гормону, що викликає відчуття ситості. Це дозволяє їсти менше і, відповідно, ефективно худнути.

Через зростання попиту на препарати для схуднення Ozempic і Wegovy ціни акцій виробника ліків Novo Nordisk (Данія) злетіли на 40% цього року і склали $428 млрд. За перші пів року Novo Nordisk отримав прибуток майже $7 млрд, що на 30% більше, ніж за той самий період 2022 року.

Ozempic та Wegovy — це препарати, розроблені для лікування діабету II типу, які містять один і той же активний інгредієнт — семаглутид, GLP-1 (глюкагоноподібний пептид-1). Згідно з клінічними випробуваннями, семаглутид дозволяє схуднути на 15% маси тіла менш ніж за 16 місяців.

Novo Nordisk також оголосила, що Wegovy тепер буде доступний у Великобританії через контрольований та обмежений запуск. На думку міністра охорони здоров’я та соціального забезпечення Великобританії Стіва Барклая, це нове покоління ліків може змінити правила гри. Але висока вартість Wegovy, що використовується для довгострокового контролю ваги, може зробити його недоступним для багатьох пацієнтів, якщо їхня страховка не покриває його.

Реклама
Захисні маски для обличчя знижують ризик зараження COVID-19 до 70%
Маски для обличчя можуть уповільнити поширення кор...
Як працюють апарати штучної вентиляції
Під час пандемії COVID-19 вчені та винахідники пра...
Реклама
Що не можна робити при гаймориті
Що не можна робити при гаймориті: ігнорувати симпт...
Цукровий діабет 1 типу
Цукровий діабет 1 типу: причиниПоширеністьЕтапи ро...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама