Як зробити шугаринг самостійно в домашніх умовах – економимо час та гроші

дівчина робить вдома шугаринг

Шугаринг – це ефективний і ніжний спосіб видалення небажаного волосся. Для виконання цієї процедури можна як відвідувати косметичні салони, так і робити шугаринг в домашніх умовах.

Існує кілька різних способів приготування шугарингу, які можна навчитися робити вдома. Розглянемо деякі з них:

 1. Ручний шугаринг.

У мануальній техніці відсутні додаткові інструменти. Паста наноситься вручну на шкіру у напрямку росту волосся. Швидким рухом разом з волосками паста зривається у напрямку їхнього зростання. Ця техніка дозволяє більш тонко контролювати процес та підходить для видалення волосся на невеликих зонах.

 1. Шпательовий шугарінг.

У цій техніці майстер використовує спеціальні шпателі із дерева чи пластику, щоб наносити пасту на шкіру та знімати її. Паста наноситься на шкіру в тому напрямку, в якому росте волосся. За допомогою інструмента знімається у протилежному напрямку. Ця техніка дозволяє швидко обробити великі та доступні ділянки шкіри: ноги, руки.

 1. Ткацький шугарінг.

Головну роль тут відіграють спеціальні смужки тканини, які наносяться на пасту після її нанесення на шкіру. Смужки притискаються до пасти й потім швидким ривком знімаються разом із волосками. Особливо зручно застосовувати під час роботи з м’якшими пастами й там, де необхідно швидко видаляти волосся на великих ділянках шкіри.

 1. Роликовий шугаринг.

У цій техніці майстер використовує спеціальні ролики, всередині яких знаходиться паста. Так само як і у всіх попередніх варіантах ролик наноситься на шкіру у напрямку росту волосся. Знімати суміш можна за допомогою спеціальних смужок або обійтись без них. Ця техніка здатна швидко та ефективно видаляти волосся на великих ділянках шкіри.

Техніка шугарингу без болю

Щоб зробити шугаринг вдома без болю, краще використовувати бандажну техніку або епіляцію за допомогою тканинних смужок. Одна із зон, де шугаринг особливо популярний, – це депіляція пахв. Особливо добре підійде тим, хто нетерпимий до болючих відчуттів. Також бандажна техніка шугарингу особливо застосовна для чоловіків, яку проводять як у салоні, так і в домашніх умовах. Зазвичай чоловікам роблять шугаринг брів, бороди, вусів. Правильно було б спочатку провести епіляцію у спеціаліста, а згодом самостійно підтримувати форму вдома.

Перед тим, як братися до шугарингу пахв самостійно, необхідно підготувати матеріали й область депіляції.

Матеріали та інструменти, які перш за все знадобляться для шугарингу вдома:

 • цукрова паста (найкраще купити готову суміш у магазині або приготувати її самостійно за рецептом);
 • дерев’яний шпатель;
 • тканинні смужки (бандажі) для видалення пасти;
 • тальк або спеціальний порошок для знежирення шкіри, що позбавляє зайвої вологи;
 • серветки, щоб знімати залишки пасти;
 • антисептик, яким обробляється ділянка перед та після шугарингу.

З чого приготувати шугаринг вдома

На перший погляд, рецепт суміші для шугарингу зробить кожен. Знадобляться лише три повсякденних компоненти:

 • цукор;
 • вода;
 • сік лимона.

Замість лимона можна приготувати шугаринг вдома з лимонною кислотою. У будь-якому випадку кислота дуже важлива у рецепті. Завдяки їй паста вийде не надто тягучою і швидко застигатиме.

Якщо ви хочете спробувати зробити пасту для шугарингу вдома, можна спробувати кілька різних рецептів: з медом, лимонною кислотою та у мікрохвильовій печі.

Рецепт пасти для шугарингу з медом

Інгредієнти:

 • 2 чашки цукру;
 • 1/4 чашки води;
 • 1/4 чашки свіжого соку лимонного;
 • 2 столові ложки меду.

Покрокова інструкція приготування:

 1. Змішайте цукор, воду та лимонний сік у сотейнику та поставте на середній вогонь.
 2. Періодично помішуючи доведіть суміш до кипіння.
 3. Зменште вогонь до мінімуму та додайте мед, продовжуйте помішувати.
 4. Продовжуйте варити суміш на мінімальному вогні, поки вона не набуде золотистого кольору і не стане густою консистенцією, приблизно 15-20 хвилин.
 5. Видаліть сотейник з вогню і дайте пасті охолонути до кімнатної температури.
 6. Паста готова до використання. Можете наносити її на чисту і суху шкіру і видаляти волосся, надаючи пасті форму кульки й знімаючи її ривком в напрямку росту волосся.

Шугаринг у домашніх умовах, приготовлений у мікрохвильовій печі

Щоб приготувати шугаринг з медом у мікрохвильовій печі, необхідно взяти той же склад інгредієнтів, змішати його в пластиковому контейнері й поставити на повну потужність в піч на 10-15 секунд.

Подібних підходів має бути не менше ніж п’ять. Після 3-4 разів починаємо перевіряти готовність пасти. Якщо після того, як крапля побувала в холодній воді, у нас виходить зліпити її в кульку, це означає, що суміш для шугарингу вдома у нас вийшла.

Деякі косметологи вважають, що мед сприятливо впливає стан шкіри після шугарингу оскільки нормалізує її водний баланс, допомагає уникнути роздратування і збагачує вітамінами.

Як переконатися, що приготовлена ​​вдома паста для шугарингу зроблена правильно?

Не завжди, навіть дотримуючись усіх пунктів за інструкцією в рецепті, виходить саме той продукт, який ми очікували побачити. Які існують ознаки невдалої суміші для шугарингу? Новачки повинні насторожитися, якщо зварена цукрова паста прилипає до рук. Чому так відбувається? Основні причини невдалого шугарингу вдома наступні:

 • висока температура нагрівання цукру;
 • неправильні пропорції води;
 • підвищена вологість;
 • неправильна температура повітря у приміщенні.

Вперше новачкам буде комфортніше навчитися шугарингу на готовій професійній пасті. Після того, як будуть отримані певні знання та досвід, можна переходити на самостійно зварену карамель.

Як робити шугаринг вдома самостійно

Для тих, хто робить це вперше, краще починати з великих ділянок тіла, наприклад рук або верхньої частини ніг. Якщо будуть допущені будь-які помилки при шугарингу, з’являться синці або патьоки, це буде не так помітно.

Після того, як зона пахв ретельно очищена від косметики, поту чи масел, необхідно присипати її тальком або спеціальним порошком. Це роблять для того, щоб паста краще зчепилася з волоссям і не залишала залишків на шкірі після процедури.

Далі слід нанесення та видалення пасти. Розберемо, як потрібно робити шугаринг вдома поетапно і як проводять його досвідчені майстри в салонах:

 • невелику кількість цукрової пасти за допомогою пальців або шпателя рівномірно нанести проти росту волосся на пахви;
 • наклеїти смужку тканини (бандаж) на пасту й акуратно притиснути її, щоб вона добре прилягала до шкіри й паста зчепилася з волоссям;
 • повторити рух кілька разів упродовж 20-30 секунд;
 • однією рукою натягувати шкіру, а другою – утримувати смужку.
 • різким рухом необхідно видалити тканину з пастою у напрямку зростання волосся.

Якщо зривати бандаж в іншому напрямку, відбудеться обламування волосків з їх подальшим вростанням. Існує небезпека, що смужка розтягнеться вгору або в сторони, і це може спричинити неприємні відчуття через розрив волосків. Також важливо тримати руку строго паралельно до тіла.

Цей спосіб відмінно зарекомендував себе при шугарингу верхньої губи, рук, ніг, в зоні бікіні й під пахвами. Тому жінки, які вперше робили шугаринг вдома чи в салоні, відзначають його переваги перед голінням. Зони, де бриття волосся проходило з травмами, після шугарингу залишаються гладкими та без подразнень.

Звичайно, для новачків зробити шугаринг у домашніх умовах, а особливо у зоні бікіні буде не дуже просто. Тому краще починати з більш зручних місць та менш ніжною шкірою.

Чому не виходить шугаринг у домашніх умовах

Декілька причин, чому шугаринг в домашніх умовах може не виходити:

 1. Неправильна підготовка шкіри. Якщо неправильно підготувати шкіру перед процедурою шугаринг, це може призвести до невдалих результатів. Наприклад, якщо шкіра не була достатньо очищена від залишків косметики або поту, паста може не зчепитися з волоссям належним чином, що ускладнює їх видалення.
 2. Неправильний вибір пасти. Вибір невідповідної пасти може також впливати результати шугарингу. Якщо паста занадто тверда або занадто м’яка, її буде складніше нанести та видалити, що може призвести до незадовільних результатів. Важливо вибирати пасту, що відповідає вашим навичкам та досвіду.
 3. Неправильна техніка. Шугаринг – це процес, що вимагає певної техніки. Неправильне нанесення пасти, неправильне видалення або неправильне спрямування рухів можуть призвести до невдалого результату. Освоєння правильної техніки потребує часу та практики.
 4. Недолік досвіду. Якщо ви новачок в шугарингу, можливо, у вас ще недостатньо досвіду для виконання процедури на високому рівні. Шугаринг – це мистецтво, і потребує певної майстерності та терпіння, щоб досягти ідеальних результатів. Не варто засмучуватися, якщо з перших спроб не все виходить, важливо давати собі час на освоєння навичок.
 5. Неправильні умови довкілля. Шугаринг найкраще виконувати в умовах, максимально наближених до професійних салонних умов. Неправильні умови навколишнього середовища, такі як недостатнє освітлення, невідповідна температура в організмі та інші фактори, можуть впливати на результати процедур.

Важливо пам’ятати, що шугаринг – це процес, який потребує терпіння, досвіду та досвіду. Якщо вам складно самостійно здійснювати шугаринг у домашніх умовах, краще звернутись до досвідченого фахівця.

Шугаринг – бізнес в домашніх умовах

Шугаринг або видалення небажаного волосся за допомогою цукрової пасти стає все більш популярною процедурою серед клієнтів. Тому багато хто думає про те, як розпочати бізнес із шугарингу вдома. Розглянемо основні елементи бізнес-плану шугарингу вдома:

 1. Опис бізнесу. Необхідно чітко усвідомити що таке шугаринг; уявляти як будуть надані послуги вдома; які інструменти та матеріали будуть використані.
 2. Проаналізувати ринок. Вивчити конкуренцію у своєму районі та визначити, скільки конкурентів вже працює в цій галузі.
 3. Цільова аудиторія. Визначити потенційних клієнтів та способи їх досягнення.
 4. Маркетингова стратегія. Подумати як проходитиме залучення клієнтів, за допомогою соціальних мереж, реклами, знижок та акцій.
 5. Фінансовий план. Оцінити витрати на початкове обладнання, матеріали, рекламу та інші витрати. Визначити кінцевий термін окупності.
 6. Юридичний аспект. Перевірити якісь ліцензії та дозволи необхідні для роботи та вивчити податкові закони.
 7. Організаційний план. Подумати про те, як проходитиме управління бізнесом; як будуть встановлені ціни та правила для клієнтів, які послуги надані.

Також важливо з’ясувати, чи це буде шугаринг з виїздом додому до клієнта, у себе вдома або оренда в салоні. Таким чином, важливо розглянути всі ці фактори при створенні бізнес-плану для шугарингу вдома.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама