Які медичні препарати лікують алергію

таблетки та флакончики

Алергія – це те, як реагує наша імунна система на певні речовини, які називають подразниками або алергенами. Вона може проявлятися у вигляді нежиті, свербежу, висипань, кашлю, задишки та інших симптомів. Таблетки від алергії створені, щоб зменшувати або полегшувати ці симптоми, а в деяких випадках здатні навіть усувати причини, що спричиняють алергію.

Як діють ліки при алергії

Існує безліч препаратів, які використовують для лікування алергії. Одним із найпоширеніших способів лікування алергії є антигістамінні препарати. Вони блокують дію гістаміну, що є основною причиною симптомів алергії.

Гістамін – це речовина в нашому організмі, яка відіграє важливу роль у захисті від хвороб та при запаленнях. Коли наш організм потребує захисту, клітини імунітету виділяють гістамін, який викликає різні реакції, такі як розширення та збільшення проникності кровоносних судин. В результаті це призводить до ознак запалення, таких як почервоніння та набряк. Коли гістамін виділяється надмірно чи не там, де це необхідно, з’являються проблеми та симптоми, такі як алергія, астма, кропив’янка та інші.

Серед антигістамінних препаратів найпопулярнішими є таблетки. Вони приймаються внутрішньо і зазвичай починають діяти протягом 30 хвилин. Ці препарати можуть бути призначені лікарем для лікування різних видів алергії, таких як алергічний риніт, алергічний кашель, атопічний дерматит та інші.

Таблетки містять різні активні інгредієнти, такі як цетиризин, левоцетиризин, фексофенадин, димедрол та інші. Залежно від інгредієнтів, таблетки мають побічні ефекти та протипоказання. Тому перед початком лікування важливо проконсультуватися з лікарем чи фармацевтом.

Проте таблетки це не завжди єдиний спосіб лікування алергії. Для усунення симптомів можуть застосовуватися також краплі для очей та носа, спреї, інгалятори, мазі та інші препарати. Усі вони мають свої особливості та протипоказання, тому вибір ліків має здійснюватися лише під наглядом лікаря.

Важливо пам’ятати, що лікування алергії має бути комплексним і включати не тільки прийом препаратів, а й проведення профілактичних заходів, таких як уникнення контакту з алергеном.

Коротка інструкція основних препаратів для лікування алергії

Застосовувані препарати при алергії мають різні речовини, що діють. Перелічимо деякі з них.

Ніксар – медичний препарат від алергії

Застосовують при алергічному ринокон’юнктивіті, як при сезонній, так і цілорічній алергії. Ефективно полегшує печіння та свербіж в очах, почервоніння та сльозотечу, що робить його незамінним для лікування алергічного ринокон’юнктивіту.

Ще одне показання до застосування Ніксара – кропив’янка. Цей стан характеризується свербінням та висипом на шкірі. Пігулки Ніксар зменшують інтенсивність сверблячки та висипки, що значно полегшує життя пацієнта.

Лоратадин – перевірений і дієвий засіб від алергії

Допомагає під час цвітіння, при укусах комах, а також при гострій реакції на їжу.

Цетрин – швидкодійний препарат при алергії

Застосовується при сезонному та хронічному алергічному риніті (ринорея, свербіж у носі, чхання), кон’юнктивіті, кропив’янці.

Едем – пігулки від алергії тривалої дії

Діюча речовина третього покоління – дезлоратадин. Негайно усуває алергічні симптоми: нежить, свербіж, кон’юнктивіт.

Назафорт – спрей для захисту носа

Захищає слизову оболонку носа від попадання алергенів під час вдихання. Призначений для усунення симптомів нежиті, свербежу в носі та утрудненості дихання.

Застосування спрею рекомендується для профілактики симптомів алергічного риніту. Засіб ефективно застосовувати при алергічному риніті у дорослих та дітей старше 3 років для захисту слизової оболонки носа від алергенів, забруднювачів та інших агресивних факторів навколишнього середовища, які можуть потрапляти разом з повітрям.

У виборі таблеток і ліків проти алергії краще звертатися за порадою не до того, кому нібито це допомогло, а до свого лікаря-алерголога, який врахує індивідуальні особливості та стан.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама