Картіліум інструкція по застосуванню

Картіліум фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Капс 380 мг, №30
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

  • 1 капсула містить: екстракт кореня диявольських клешень (Harpagophytum procumbens) – 50 мг, метілсульфонілметан (ЧСЧ) – 100 мг;
  • допоміжні речовини: орісіл, мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат, лактоза.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки – 21,0 г, жири – 0 г, вуглеводи – 7,0 г; 112 ккал (469 кДж)в

Властивості:

Картіліум – натуральне протизапальний і знеболюючий засіб при захворюваннях суглобів.

Функціональні властивості продукту обумовлені властивостями активних інгредієнтів, що містять велику кількість біологічно активних речовин (гарпагозид, глікозиди, метілсульфонілметан (ЧСЧ)), і їх здатністю посилювати і доповнювати дію один одного.Екстракт кореня диявольських клешень (Harpagophytum procumbens) широко використовується в традиційній медицині Південної Африки завдяки протизапальним і знеболюючим властивостям, зокрема при подагрі і ревматизмі. В Європі використовується переважно для зменшення симптомів артриту. Сприяє зменшенню запальних процесів і болю в суглобах і сполучної тканини. Містить велику кількість біологічно активних речовин: ірідоїдні глікозиди, основним з яких є гарпагозид, флавоноїди (кемпферол, лютеолін), тритерпенові глікозиди, гавінон (гарпаногвінон) і вуглеводи. Стандартизований екстракт містить не менше 20% біологічно активної речовини гарпагозид, що зумовлює виражений протизапальний і знеболюючий ефект при захворюваннях суглобів, в тому числі ревматичної природи, що підтверджено численними дослідженнями. При цьому доведено, що даний екстракт практично безпечний і не має побічних ефектів.

Основна біологічна активність екстракту диявольських клешень: зменшення вираженості запальних процесів в тканинах суглобів внаслідок пригнічення ферменту ЦОГ-2, що бере участь у розвитку запальної реакції, больового синдрому, а також посилення регенераційних процесів в хрящовій тканині із стимулюванням синтезу гіалуронової кислоти. Сприяє зменшенню набряклості в запалених суглобах, полегшує їх рухливість. Володіє також протизапальними, антимікробними та діуретичними властивостями, знижує рівень холестерину і сечової кислоти в крові.

МСМ є природною сірковмісною органічною сполукою, яка відіграє важливу роль в процесах відновлення та регенерації пошкоджених тканин. Легко засвоюється організмом і допомагає підтримувати необхідний рівень сірки для біосинтезу. МСМ бере участь в процесі відновлення клітин, сприяє проникненню через мембрани клітин необхідних поживних речовин. МСМ надає помірний аналгезуючий ефект в суглобах і зв’язках, причому найбільшу ефективність проявляє при запальних захворюваннях суглобів.

Внаслідок синергізму дії екстракту диявольських клешень і МСМ, Картіліум проявляє протизапальні властивості, сприяє регенерації хрящової тканини суглобів і відновленню їх рухливості. При хронічному артриті сприяє зменшенню потреби в стероїдних і нестероїдних протизапальних препаратах, покращує рухливість суглобів і якість життя.

Картіліум застосовують при гострих і хронічних захворюваннях суглобів: первинних і вторинних остеоартрозах, артритах, ревматоїдному артриті, плечелопаточному періартриті, остеохондрозі хребта, переломах кісток. Доцільно також приймати з метою профілактики цих захворювань при значних навантаженнях для забезпечення нормального функціонування кісток, суглобів і м’язів.

Виробник:

Новалік-Фарм, ТОВ

Місцезнаходження виробника:

Офіційний дистриб'ютор - ТОВ "ФАРМПЛАНЕТА": 08171, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Хотів, вул. Промислова, 3А, тел: (044) 496-28-38

Рекомендації до застосування:

Рекомендується як додаткове джерело гарпагозиду, флавоноїдів, тритерпенових глікозидів, метилсульфонілметану, для нормалізації функціонального стану опорно-рухового апарату, в т.ч. при запально-дегенеративних захворюваннях суглобів.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, період вагітності та годування груддю.

Спосіб застосування та дози:

Вживають дорослі по 1 капсулі 3 рази на добу за 30 хв до їди, запиваючи водою. Тривалість курсу становить 2 міс, при необхідності курс можна повторювати кілька разів на рік. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4°С до 25°С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.
Строк придатності: 24 місяці з дати виробництва.

Форма випуску / упаковка:

Капсули з масою вмісту 380 мг ± 7.5 %. №30.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама