Пробіоксин інструкція по застосуванню

Пробіоксин фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
капсули №30 у флак.
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 КАПСУЛА МАСОЮ 486 мг (mg) МІСТИТЬ: комплекс пробіотичних культур 4,0 х 109  КУО (не менше 4 мільярдів КУО) – Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rtiamnosus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus, Saccharomyces boulardii.

СКЛАД: мапьтодекстрин, комплекс пробіотичних культур, інулін, желатин, титану діоксид.

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) І ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ (КАЛОРІЙНІСТЬ)

НА 100 г (g): білки – 36 г (д), вуглеводи – 40 г (д), жири – 8г (д); 1620,8 кДж (У)/385,9 ккал (kcal).

НА 1 КАПСУЛУ: білки – 0,18 г (д), вуглеводи – 0,20 г (д), жири – 0,04 г (д); 8,0 кДж (kJ)/1,9 ккал (kcal).

Властивості:

Пробіотики – це живі мікроорганізми, що сприяють нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту організму людини. Пребіотики впливають на бактерії шлунково-кишкового тракту шляхом збільшення кількості корисних анаеробних бактерій і зниження популяції потенційно патогенних мікроорганізмів. Пробіотики діють на екосистему шлунково-кишкового тракту, впливаючи на імунні механізми в слизовій оболонці кишківнику, взаємодіючи з симбіотичними або потенційно патогенними мікроорганізмами, генеруючи продукти метаболічного обміну, такі як коротколанцюгові жирні кислоти. Це призводить до антагонізму з потенційними патогенами, поліпшенню середовища шлунково-кишкового тракту, зміцненню шлунково-кишкового бар’єру, негативного зворотного зв’язку із запаленням і зворотного зв’язку з імунною відповіддю на антигенні виклики.

Пробіотики сприяють травленню і конкурують за поживні речовини з  атогенами, знижують pH вмісту кішківнику та створюють несприятливі умови для патогенів. Пробіотики виробляють бактеріоцини, що пригнічують ріст патогенів та конкурують з патогенами за адгезію. Також пробіотики стимулюють епітеліальну продукцію муцину, підсилюють кишкову бар’єрну функцію та модифікують токсини, що продукують патогенні мікроорганізми. Пробіотики активують локальні макрофаги, підвищуючи презентацію антигену В лімфоцитам і підвищуючи продукцію секреторного імуноглобуліну A (IgA). Також пробіотики модулюють цитокіновий профіль та викликають толерантність до харчових антигенів.

Численні дослідження довели, що пробіотики можуть зменшувати явища бактеріального вагінозу, запобігати розвитку атопічного дерматиту у новонароджених, зменшувати кількість оральних патогенів та попереджати карієс зубів, знижувати частоту і тривалість поширених інфекцій верхніх дихальних шляхів. Значний ефект застосування пробіотиків для профілактики алергічних захворювань в перинатальному періоді став приводом до розробки рекомендацій Всесвітньої Алергологічної Організації щодо застосування пробіотиків під час вагітності та в період грудного вигодовування.

Виробник:

ПРИМЕА ЛІМІТЕД

Місцезнаходження виробника:

20-22 Венлок Роад, Лондон, Англія, №1

Рекомендації до застосування:

Може бути рекомендована лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування як джерело пробіотичних мікроорганізмів, біологічно активних речовин з метою запального зміцнення організму і створення оптимальних дієтологічних умов обміну речовин і нормалізації функцій шлунково- кишкового тракту, нормалізації мікрофлори кишківника та піхви, покращення травлення, попередження розвитку діареї під час та після застосування антибіотиків, дисбактеріозів, хронічних запальних захворюваннях шкіри, алергічних захворювань, підвищення імунітету.

Протипоказання:

Гіперчутливість до компонентів Пробіоксину, реакції індивідуальної непереносимості.

Спосіб застосування та дози:

Пробіоксин рекомендовано приймати перорально, під час їди, бажано одночасно з їжею. Дітям або дорослим, які не можуть проковтнути капсулу, рекомендується відкрити капсулу і змішати її вміст із невеликою кількістю їжі або рідини.

Для дитини вміст капсули або у разі необхідності приблизно половину вмісту висипати та змішати з їжею або напоєм, призначеними для дитини.

Дози для дітей: віком від 3 місяців до 1 року: 1/2 капсули на день; віком від 1 року до 12 років: 1 капсула на день;

Для дорослих і дітей віком від 12 років: 1 капсула на день.

Тривалість прийому – 1 місяць. У разі необхідності курс можна повторити. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Умови зберігання:

Зберігати в упаковці виробника за температури не вище 25 °С, у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності.

2 роки від дати виробництва.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

ДІЄТИЧНА ДОБАВКА. НЕ МІСТИТЬ ГМО.

Форма випуску / упаковка:

30 капсул в герметично закритій банці з листком-вкладишем в картонній упаковці.

Додатково:

ПРОДУКТ КОМПАНІЇ: «NOVATOR PHARMA», Великобританія.

ВЛАСНИКОМ ТОРГОВОЇ МАРКИ Є КОМПАНІЯ: «NOVATOR PHARMA», Великобританія.

НАЙМЕНУВАННЯ ТА МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ІМПОРТЕРА (ПРИЙНЯТТЯ ПРЕТЕНЗІЙ В|Д СПОЖИВАЧІВ): ТОВ «НОВАТОР ФАРМА», 04071, Україна, м. Київ, вул. Ярославська, 4-Б, оф. 5.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама