Біль у щелепі може передвіщати серцевий напад

Біль у щелепі може передвіщати серцевий напад

Ознаки інфаркту міокарда можуть значно відрізнятися в різних людей. У жінок симптоми інфаркту міокарда можуть бути недостатньо вираженими, що ускладнює діагностику. Крім того, для них характерні нетипові ознаки, такі як біль у щелепі.

— Більшість жінок мають ті самі симптоми, що й чоловіки. 70% жінок мають біль у грудях. Але 30% — незвичайні симптоми. Один із них — крайня втома, коли ви не можете піднятися навіть на один щабель сходів, — розповідає кардіолог Леслі Чо, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Ще одним неочевидним сигналом, який може передвіщати серцевий напад, є біль у щелепі. Дискомфорт також може поширюватися на шию, спину та плечі. Лікарі радять не ігнорувати цей симптом, особливо якщо дискомфорт починається чи посилюється під час фізичних навантажень.

Надмірне потовиділення, що супроводжується нудотою, проблемами з диханням та болем у грудях, також може вказувати на серцевий напад. Також деякі жінки можуть відчувати нудоту чи блювання під час інфаркту.

Якщо у вас є подібні симптоми, при цьому вони посилюються або не зникають, слід негайно звернутися за медичною допомогою. Пам’ятайте: ознаки інфаркту можуть бути різними, й вони можуть проявлятись у різних людей по-різному.

Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківРаспространё...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як заздалегідь діагностувати інфаркт міокарда
Інфаркт міокарда (ІМ) відбувається, коли кровотік ...
Як безсоння відбивається на темпі ходьби: дослідження
Шахтлива хода характерна для людей похилого віку з...
Реклама