Акне-Дерм інструкція по застосуванню

Акне-Дерм фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Акне-Дерм крем, 200 мг/г по 20 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3856/01/01 від 28.01.2011. Наказ № 39 від 28.01.2011
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 г крему містить 200 мг (20 %) кислоти азелаїнової;допоміжні речовини: кислота бензойна (Е-210), арлатон 983 S, кутина CBS, полікапролоктаноат, пропіленгліколь, гліцерин (85%), вода очищена.

Виробник:

Унія ФП, ТК, м. Варшава, Польща

Фармакотерапевтична група:

Засоби для місцевого лікування акне.

Показання до застосування:

Лікування акне (вугрів звичайних) та мелазми.

Протипоказання:

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Винятково для зовнішнього застосування. Не допускати потрапляння крему Акне-дерм в очі, ротову порожнину або на слизові оболонки. Якщо препарат випадково потрапив в очі, ротову порожнину або на слизові оболонки, слід негайно промити їх великою кількістю води. Якщо подразнення очей триває, рекомендується звернутися до лікаря. Після кожного нанесення крему Акне-дерм слід вимити руки.Мелазма, розташована в епідермісі або одночасно в епідермісі і дермі, добре піддається лікуванню Акне-дермом. Але мелазма, розташована тільки в дермі, до такого лікування нечутлива.Після першого застосування крему може виникнути подразнення шкіри. Бензойна кислота спричиняє помірне подразнення шкіри, очей та слизових оболонок. Пропіленгліколь може також спричиняти подразнення шкіри. При незникаючому подразненні слід зменшити частоту застосування препарату до 1 разу на день до зникнення подразнення або тимчасово перервати терапію.При одночасному лікуванні іншими препаратами для шкіри рекомендується застосовувати їх між черговими аплікаціями крему Акне-дерм.Беручи до уваги відбілюючу властивість препарату, людям з темним кольором шкіри рекомендується особливо уважно слідкувати за шкірою в місцях аплікації.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не проводилося належних і добре контрольованих досліджень препаратів азелаїнової кислоти для зовнішнього застосування за участю вагітних жінок.Вагітним жінкам слід з обережністю застосовувати крем Акне-дерм.Не відомо, чи екскретується азелаїнова кислота у грудне молоко. Однак експеримент in vitro продемонстрував, що може мати місце потрапляння діючої речовини у грудне молоко. Кількість азелаїнової кислоти, що потенційно може потрапити в організм дитини з грудним молоком за добу, є надзвичайно малою. Однак жінкам, які годують дитину груддю, слід з обережністю застосовувати крем Акне-дерм. 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Крем Акне-дерм не чинить жодного впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Безпека та ефективність застосування крему Акне-дерм дітям віком до 12 років не встановлена.

Спосіб застосування та дози:

Перед застосуванням крему Акне-дерм шкіру слід ретельно промити водою або м’яким косметичним очищувальним засобом. Потім шкіру повністю висушують і крем наносять на суху шкіру. Крем Акне-дерм двічі на добу (вранці та ввечері) наносять на уражені ділянки шкіри і м’яко втирають. Приблизно 1 г = 4 см крему достатньо для всієї поверхні обличчя.Важливим є регулярне застосування крему Акне-дерм протягом усього курсу лікування.Тривалість курсу лікування може змінюватися залежно від індивідуального перебігу захворювання і визначається ступенем його вираженості. У пацієнтів з акне відчутне покращення спостерігається, як правило, приблизно через 4 тижні. Однак для досягнення оптимального результату рекомендується застосовувати препарат Акне-дерм безперервно протягом кількох місяців. Існує клінічний досвід безперервного застосування азелаїнової кислоти упродовж періоду до 1 року.При лікуванні мелазми мінімальний період застосування Акне-дерму становить приблизно 3 місяці. Для досягнення найкращих результатів препарат необхідно застосовувати регулярно. У процесі лікування мелазми для запобігання загострень, викликаних сонячним опроміненням та/або репігментації ділянок шкіри, що опромінюються сонцем, обов'язково потрібно використовувати сонцезахисні засоби з високим рівнем захисту (УФВ та УФА).У випадку надмірного подразнення шкіри (див. Побічні ефекти) частоту застосування гелю Акне-дерм слід тимчасово зменшити до 1 разу на добу, до зникнення подразнення, або ж перервати терапію на кілька днів.При застосуванні крему Акне-дерм дітям віком 12-18 років корекція дози не потрібна.

Передозування:

Результати досліджень на гостру токсичність не вказують на існування будь-якого ризику виникнення гострої інтоксикації при одноразовому передозуванні (нанесенні крему на велику поверхню шкіри за умов, що є сприятливими для адсорбції) або при ненавмисному пероральному прийомі.

Побічні дії:

Побічні ефекти, які відмічалися найчастіше, включали свербіж, печіння та еритему у ділянці застосування.Частота побічних реакцій, наведених у таблиці, визначається згідно з MedDRA:дуже поширені (³1/10);поширені (від ³1/100 до <1/10);непоширені (від ³1/1000 до <1/100);рідко поширені (від ³1/10000 до <1/1000);дуже рідко поширені (<1/10000), частота невідома (не може бути оцінена на підставі наявних даних). Органи та системи Дуже поширені Поширені Непоширені Рідко поширені Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини     Себорея, акне, депігментація шкіри Хейліт (запалення губи) Загальні розлади та стан місця застосування Печіння, свербіж та еритема у місці застосування Лущення, почервоніння, біль, сухість, зміна кольору шкіри та подразнення у місці застосування Парестезія, дерматит, дискомфорт та набряк у місці застосування Везикули, екзема, відчуття тепла та виразка у місці застосування Розлади з боку імунної системи       Гіперчутливість Зазвичай місцеві подразнення шкіри минають із продовженням лікування. Під час постмаркетингових досліджень рідко повідомлялося про висипання. Упродовж постмаркетингових досліджень повідомлялося про загострення симптомів бронхіальної астми у пацієнтів, які застосовували азелаїнову кислоту (частота невідома).Якщо Ви помітили будь-які небажані ефекти, не зазначені у цій інструкції, або якщо Ви не впевнені щодо дії цього препарату, повідомте, будь-ласка, про це лікаря.Застосування дітямУ дітей віком 12-18 років місцева переносимість була подібною до переносимості дорослих пацієнтів.

Лікарська взаємодія:

Дотепер випадків взаємодії з іншими лікарськими засобами не описано.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в захищеному від світла, недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Форма випуску / упаковка:

Туби по 20 г.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ D10AX03:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Акне-Дерм
Виробник:Унія ФП, ТК, м. Варшава, Польща
Форма випуску: Туби по 20 г.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3856/01/01 від 28.01.2011. Наказ № 39 від 28.01.2011
Міжнародне непатентоване найменування:Azelaic acid
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 г крему містить 200 мг (20 %) кислоти азелаїнової;допоміжні речовини: кислота бензойна (Е-210), арлатон 983 S, кутина CBS, полікапролоктаноат, пропіленгліколь, гліцерин (85%), вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби для місцевого лікування акне.
Код АТС:D10AX03 - Кислота азелаїнова
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Експерти пояснили, в яких випадках чайна заварка може містити небезпечні мікроби
Деякі люди іноді не чекають, поки вода для чаю зак...
Вчені ідентифікували рецептори, які назавжди відіб'ють потяг до алкоголю
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Реклама