Аллегра 180 Мг інструкція по застосуванню

Аллегра 180 Мг фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Аллегра 180 Мг таблетки, в/о, по 180 мг №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/8500/01/02 від 04.10.2013. Наказ № 139 від 12.03.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча  речовина: фексофенадину гідрохлорид;1 таблетка містить фексофенадину гідрохлориду 180 мг (еквівалентно 168 мг фексофенадину; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль прежелатинізований, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза, повідон, титану діоксид (Е 171), кремнію діоксид колоїдний безводний, макрогол 400, суміш заліза оксиду жовта (Е 172) та суміш заліза оксиду рожева (Е 172).

Виробник:

Санофі-Синтелабо Лтд для "Санофі-Авентіс Україна, ТОВ", Великобританія/Україна

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби для системного застосування.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до фексофенадину гідрохлориду або до інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Слід дотримуватись обережності при застосуванні препарату Телфаст® 180 мг хворим літнього віку та пацієнтам із порушенням печінкової або ниркової функції через недостатність даних.Пацієнтам, які перенесли у минулому або мають у теперішньому серцево-судинні захворювання, слід мати на увазі, що препарати класу антигістамінів можуть сприяти виникненню таких побічних ефектів як тахікардія та прискорене серцебиття (див. розділ Побічні ефекти).

Застосування в період вагітності або годування груддю:

ВагітністьДані про застосування вагітним жінкам недостатні. Нечисленні дослідження на тваринах не вказують на наявність прямого або опосередкованого впливу на вагітність, ембріональний/фетальний розвиток, пологи або постнатальний розвиток. Фексофенадину гідрохлорид не можна застосовувати у період вагітності, окрім випадків, коли очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плода – у разі крайньої необхідності.Період годування груддюОскільки фексофенадин проникає у грудне молоко, Телфаст® 180 мг не можна застосовувати у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

На підставі фармакодинамічного профілю та наявних на сьогоднішній день даних про побічні ефекти негативного впливу фексофенадину гідрохлориду на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами не виявлено. Під час проведення випробувань істотного впливу Телфаст® 180 мг на функцію центральної нервової системи не виявлено. Пацієнтам можна керувати автомобілем або виконувати роботу, що потребує концентрації уваги.Однак при наявності підвищеної чутливості до препарату рекомендується попередньо перевірити індивідуальну реакцію хворого на лікарський засіб.

Діти:

У даному дозуванні препарат не застосовувати дітям віком до12 років.

Спосіб застосування та дози:

Рекомендується застосовувати такі дози: Дорослим:Рекомендована доза фексофенадину гідрохлориду для дорослих становить 180 мг 1 раз на добу, перед їдою. ДітямДітям віком від 12 років:Рекомендована доза фексофенадину гідрохлориду для дітей віком від 12 років становить 180 мг 1 раз на добу, перед їдою. Дітям віком до 12 років:Жодних досліджень щодо вивчення ефективності та переносимості препарату Телфаст 180 мг у дітей віком до 12 років не проводилося.Окремі популяціїЗгідно з результатами досліджень з участю пацієнтів з деяких груп ризику (пацієнтів літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок або печінки) коригування дози таким пацієнтам не потрібно. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Передозування:

Повідомлялося про виникнення запаморочення, сонливості та сухості у роті внаслідок передозування фексофенадину гідрохлориду. Порівняно з плацебо одноразові дози до 800 мг та дози по 690 мг 2 рази на добу протягом 1 місяця, а також по 240 мг 1 раз на добу протягом 1 року застосовували здоровим добровольцям без будь-яких істотних з клінічної точки зору побічних ефектів.У разі передозування слід застосовувати звичайні заходи з видалення неабсорбованих діючих речовин. Рекомендується симптоматична та підтримуюча терапія. Видалення фексофенадину гідрохлориду з крові за допомогою гемодіалізу неефективне.

Побічні дії:

Побічні реакції, що спостерігалися під час клінічних досліджень, розподілені за системою органів та частотою виникнення: дуже поширені (> 1/10), поширені (> 1/100, <1/10), непоширені (> 1/1000, <1/100), поодинокі (> 1/10000, <1/1000), вкрай поодинокі (<1/10000).З боку нервової системи. Часто: головний біль, сонливість, запаморочення.З боку шлунково-кишкового тракту. Часто: нудота.Загальні розлади та реакції у місці введення. Нечасто: підвищена втомлюваність.Під час постмаркетингового спостереження повідомлялося про наступні небажані ефекти у дорослих (частота виникнення цих ефектів невідома): З боку імунної системи. Реакції гіперчутливості, що проявлялися у вигляді ангіоневротичного набряку, відчуття стиснення у грудях, задишки, відчуття приливів та системної анафілаксії.З боку психіки. Безсоння, підвищена збудливість нервової системи, розлади сну або нічні кошмари/незвичні сновидіння (хворобливі сновидіння).З боку серця. Тахікардія, відчуття серцебиття.З боку шлунково-кишкового тракту. Діарея.З боку шкіри та підшкірної клітковини. Висипання, кропив’янка, свербіж.

Лікарська взаємодія:

Фексофенадин не метаболізується у печінці і тому не взаємодіє з іншими лікарськими засобами шляхом цього механізму.При одночасному призначені з еритроміцином або кетоконазолом спостерігалося 2-3-разове збільшення концентрації фексофенадину у плазмі крові. Вплив на QT інтервал не був пов’язаний з цією зміною; частота побічних реакцій не збільшувалася порівняно з призначенням кожної з цих речовин окремо.Взаємодія з омепразолом не спостерігалася.Застосування антацидів, що містять гідроксиди алюмінію або магнію, за 15 хвилин до прийому препарату Телфаст 180 мг знижує біодоступність фексофенадину гідрохлориду через його зв’язування у шлунково-кишковому тракті. Слід дотримуватись двогодинного інтервалу між застосуванням фексофенадину гідрохлориду та антацидів, що містять гідроксиди алюмінію або магнію.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

№ 10, № 20 (10х2); по 10 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

ЗаявникТОВ Санофі-Авентіс Україна, Україна/Sanofi-Aventis Ukraine LLC, Ukraine.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R06AX26:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Аллегра 180 Мг
Виробник:Санофі-Синтелабо Лтд для "Санофі-Авентіс Україна, ТОВ", Великобританія/Україна
Форма випуску: № 10, № 20 (10х2); по 10 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/8500/01/02 від 04.10.2013. Наказ № 139 від 12.03.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Fexofenadine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча  речовина: фексофенадину гідрохлорид;1 таблетка містить фексофенадину гідрохлориду 180 мг (еквівалентно 168 мг фексофенадину; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль прежелатинізований, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза, повідон, титану діоксид (Е 171), кремнію діоксид колоїдний безводний, макрогол 400, суміш заліза оксиду жовта (Е 172) та суміш заліза оксиду рожева (Е 172).

Фармакотерапевтична група:Антигістамінні засоби для системного застосування.
Код АТС:R06AX26 - Фексофенадин
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6 кг
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6...
Вітамін D зміцнює імунітет, але не захищає від COVID-19: лікарі
Вітамін D відіграє важливу роль у підтримці імуніт...
Реклама