Алое екстракт екстракт інструкція по застосуванню

Алое екстракт екстракт фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Алое Екстракт розчин д/ін. по 1 мл в амп. №10
Виробник:
Реєстрація:
UA/3220/01/01 від 15.06.2020
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 09.09.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: алое деревовидного екстракт рідкий (Folia Aloe arborescens Miller) (1:4,7) (екстрагент: вода для ін’єкцій) — 1 мл;

допоміжна речовина: натрію хлорид.

Виробник:

ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна

Місцезнаходження виробника:

Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37.

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.

Стимулює обмін речовин, прискорює процеси регенерації, чинить адаптогенну та загальнотонізуючу дії. Поліпшує клітинний метаболізм, трофіку та регенерацію тканин, підвищує загальну неспецифічну резистентність організму та стійкість слизових оболонок до дії ушкоджуючих агентів. Стимулює захисні функції гранулоцитів, підвищує апетит. Підвищує енергетичні запаси у сперматозоїдах та підсилює їхню рухливість.

Фармакокінетика.

Не вивчалась.

Показання до застосування:

Прогресуюча короткозорість, міопічний хоріоретиніт, блефарит, кон’юнктивіт, кератит, ірит, помутніння склоподібного тіла, а також виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (у складі комплексної терапії).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до лікарського засобу. Тяжкі серцево-судинні захворювання, артеріальна гіпертензія, гострі шлунково-кишкові розлади (в тому числі діарея), порушення прохідності кишечнику (обструкція або стеноз), запальні захворювання кишечнику (хвороба Крона, виразковий коліт), апендицит, біль у животі нез’ясованого генезу, геморой, порушення функції печінки, нирок, ускладнені форми нефрозо-нефриту, дифузний гломерулонефрит, цистит, метрорагія, кровохаркання, холелітіаз, тяжкий стан дегідратації з втратою води та електролітів.

Вагітність і період годування груддю.

Діти до 3 років.

Особливі заходи безпеки.

Слід уникати тривалого застосування стимулювальних проносних засобів через імовірність порушення функцій кишечнику і залежність від проносних засобів. Якщо є необхідність в постійному прийомі проносних засобів через закреп, необхідне обов’язкове обстеження. При застосуванні алое повідомлялося про виникнення розладів шлунка та кишечнику, таких як біль та спазм у животі, пронос, особливо у пацієнтів із подразненням кишечнику. Ці симптоми можуть бути наслідком занадто високої дози, і в цих випадках дозу слід зменшити. Тривале лікування може спричинити забарвлення оболонки кишки, яке зазвичай приходить у норму, коли пацієнт припиняє прийом препарату. Тривале застосування алое може спричинити дисбаланс води і солі і призвести до альбумінурії, протеїнемії та гематурії.

Екстракт цілого листя Aloe vera класифікується Міжнародним агентством з досліджень раку (IARC) як можливий канцероген для людини (група 2В). Довготривале застосування антраноїдних проносних може бути пов’язано з ризиком розвитку раку товстої кишки. Тому при довготривалому застосуванні необхідно зважати на цей ризик.

Пацієнти, які приймають серцеві глікозиди, антиаритмічні лікарські засоби, лікарські засоби, що викликають подовження інтервалу QT, діуретики, адренокортикостероїди або корінь солодки, повинні проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати алое. Препарати алое не слід приймати пацієнтам, що страждають на закрепи та мають скарги з боку шлунково-кишкового тракту (наприклад біль у животі, нудота та блювота), оскільки ці симптоми можуть бути ознаками кишкової непрохідності.

Пацієнти із порушеннями роботи нирок повинні знати про можливий електролітний дисбаланс. Якщо симптоми посилюються під час застосування лікарського засобу, слід проконсультуватися з лікарем.

Особливості застосування:

Для запобігання болючості можна попередньо в місце ін’єкції ввести 0,5 мл 2 % розчину новокаїну.

Цей лікарський засіб містить менше 1 ммоль (23 мг) натрію в перерахунку на вміст однієї ампули, тобто практично вільний від натрію.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Застосування під час вагітності протипоказано, тому що наявні експериментальні дані відносно ризику генотоксичності окремих антраноїдів, зокрема емодину і алое-емодину. Застосування в період лактації протипоказане, оскільки після введення інших антраноїдів активні метаболіти, такі як реїн, виводилися з організму з грудним молоком в невеликій кількості. Дані щодо впливу на фертильність відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не досліджувалась.

Діти:

Застосовувати дітям віком від 3 років.

Спосіб застосування та дози:

При наявності осаду ампулу перед відкриттям слід струсити до утворення рівномірної суспензії. Алое екстракт вводити підшкірно щодня: дорослим — по 1 мл (максимальна добова доза — 3—4 мл); дітям від 3 до 5 років — по 0,2—0,3 мл; віком від 5 років — по 0,5 мл. Курс лікування — 30—50 ін’єкцій. Повторні курси проводити після двох або трьох місяців перерви.

Передозування:

Основними симптомами передозування є больовий синдром та сильна діарея з подальшими втратами рідини та електролітів. Лікування повинно включати введення великої кількості рідини. Слід контролювати рівень електролітів, особливо калію, насамперед у літніх людей. Хронічне передозування лікарських засобів, що містять похідні антрахінону, може призвести до токсичного гепатиту.

Побічні дії:

З боку травного тракту: відчуття подразнення в горлі, диспепсія, біль у животі.

Препарати алое можуть викликати біль та спазм у животі, пронос, особливо у пацієнтів із подразненням кишечника. Однак ці симптоми також можуть бути наслідком перевищення дози. У таких випадках необхідне зниження дози. Крім того, тривале застосування може спричинити забарвлення слизової оболонки кишки (псевдомеланоз кишечнику), яке зазвичай зникає, коли пацієнт припиняє приймати препарат. Частота цих реакцій невідома.

З боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску.

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи гіперемію, свербіж, висипання, кропив’янку.

З боку нирок та сечовивідних шляхів: тривале застосування може спричинити дисбаланс води і електролітів і призвести до альбумінурії та гематурії.

Під час лікування може спостерігатися жовте або червоно-коричневе (залежно від рН) забарвлення сечі метаболітами, що не є клінічно значущим. Частота цих реакцій невідома.

Інші: запаморочення, відчуття припливу крові до органів малого таза, посилення менструальних кровотеч, відчуття печіння, гіпертермія, зміни у місці введення (гіперемія, свербіж).

Якщо виникають інші побічні реакції, не зазначені вище, слід звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Підсилює дію засобів, які стимулюють гемопоез, і препаратів заліза.

Гіпокаліємія (внаслідок тривалого зловживання проносними засобами) посилює дію серцевих глікозидів та взаємодіє з антиаритмічними лікарськими засобами. Одночасне застосування з діуретиками, кортикостероїдами та коренем солодки може посилити втрату калію.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність.

Препарат не можна змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

Форма випуску / упаковка:

По 1 мл в ампулі. По 5 ампул у блістері; по 2 блістери у пачці з картону.

Категорія відпуску:

За рецептом.

Додатково:

Форма випускуРозчин для ін'єкцій. АдресаУкраїна, 65006, м. Одеса, Хаджибейська дорога, 2.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Алое екстракт екстракт
Виробник:ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна
Форма випуску:

По 1 мл в ампулі. По 5 ампул у блістері; по 2 блістери у пачці з картону.

Реєстраційне посвідчення:UA/3220/01/01 від 15.06.2020
Міжнародне непатентоване найменування:Aloe
Умови відпуску:

За рецептом.

Склад:

діюча речовина: алое деревовидного екстракт рідкий (Folia Aloe arborescens Miller) (1:4,7) (екстрагент: вода для ін’єкцій) — 1 мл;

допоміжна речовина: натрію хлорид.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси.
Заявник:ТОВ ФЗ «БІОФАРМА»
Адреса заявника:Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
ВООЗ: зміг щороку викликає 1,4 млн. смертельних випадків
Концентрація дрібних твердих частинок у повітрі, т...
Хвороба Альцгеймера спричиняє зменшення головного мозку
Хвороба Альцгеймера є однією з форм деменції, яка ...
Реклама