Батроксобін Ін'Єкційний інструкція по застосуванню

Батроксобін Ін’Єкційний фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Батроксобін Ін'Єкційний розчин д/ін. по 0,5 мл (5 bu) в амп. №6
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3364/01/01_ від 12.04.2006. Наказ № 214 від 12.04.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

0,5 мл розчину містять батроксобіну 5 BU (БО) (приблизно 45 мкг);BU (БО) - батроксобінні одиниці;допоміжні речовини: хлорбутанол, натрію хлорид, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора, безбарвна рідина;

Виробник:

Тобіші Фарм. Ко. Лтд, Пекінська Фарм. Комп., Китай

Фармакотерапевтична група:

Антитромботичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат – стерилізований водний розчин батроксобіну, екстрагованого з токсину змії (Bothrops аtrox moojeni) Південної Америки. Батроксобін знижує вміст фібриногену в крові, попереджає утворення фібрину. Після внутрішньовенного введення знижує в’язкість цільної крові, в’язкість плазми крові за рахунок гіпо- та афібриногенемії. Покращує кровоток. На функцію тромбоцитів не діє.Фармакокінетика. Пік концентрації в крові людини при внутрішньовенному крапельному введенні 10 BU спостерігається одразу ж і дія триває протягом 48 год. При внутрішньовенному крапельному введенні в дозі 10 BU 1 раз через день, всього 3 рази період напіврозпаду становить 5,9 год, для першого введення, 3 год – для другого і 2,8 год – для третього введення. У порівнянні з першим введенням період напіврозпаду після другого введення скорочується у міру зменшення концентрації фібриногену. Але при досягненні первинного рівня фібриногену період напіврозпаду батроксобіну для наступного введення такий самий, як і для першого, тобто 5,9 год. У крові батроксобін зв’язується з a2-макроглобуліном. Препарат екскретується переважно нирками.

Показання до застосування:

Гострі ішемічні цереброваскулярні захворювання; судинні тромбози та емболії (облітеруючий васкуліт, тромбоз глибоких вен, емболія легеневої артерії, стенокардія, інфаркт міокарда, гострий ішемічний інсульт, периферичний артеріальний тромбоз, тромбоз судин сітківки; розлад периферичного кровообігу і мікроциркуляції: гостра нейросенсорна туговухість, віброхвороба з підвищенням зсідання крові.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату. Хворі з порушеною коагуляцією крові, кровотечами, спричиненими судинними розладами, з активною виразкою травного тракту, з підозрою на внутрішньомозковий кровивилив; після нещодавно перенесених операцій; одночасне застосування антикоагулянтів і тромболітичних засобів; тяжка дисфункція печінки та нирок, травми, поранення та прорив міжшлуночкової перегородки серця і кардіогенний шок, хворі, у яких перед застосуванням препарату концентрація фібриногену нижча, ніж 50 мг/дл.

Особливості застосування:

Препарат має знижувальну дію на вміст фібриногену. Після застосування препарату спостерігається подовження часу кровотечі. Тому до і під час введення препарату необхідно вимірювати вміст фібриногену в крові, а також уважно стежити за клінічними симптомами та ознаками. Якщо після першого введення концентрація фібриногену нижча 50 мг/дл або під час введення з’являється кровотеча або підозра на кровотечу слід негайно припинити введення і провести відповідне лікування.При застосуванні препарату не слід проводити блокаду зірчастих нервових вузлів та пункцію артерій і глибоких вен. На місці пункції дрібних і поверхневих вен спостерігається уповільнення гемостазу, потрібно застосовувати метод гемостазу за допомогою стиснення.При операціях та видаленні зубів перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. При зверненні до іншого лікаря та в іншу лікарню слід повідомити про застосування препарату.З обережністю призначають препарат хворим, які мають в анамнезі виразку травного тракту; хворим із спадковими цереброваскулярними захворюваннями; пацієнтам старше 70 років.У періоди вагітності і лактації препарат призначається у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.Досвіду застосування препарату у дітей немає.Під час лікування препаратом слід утримуватися від потенційно небезпечних видів діяльності та керування автотранспортними засобами.

Спосіб застосування та дози:

При гострому інфаркті міокарда та інсульті протягом 72 год вводять внутрішньовенно крапельно Батроксобін Ін’єкційний через день. Всього 5 введень. Перші 3 введення по 10 BU, останні 2 введення по 5 BU.У разі хронічних ішемічних порушень мікроциркуляції перша доза звичайно становить 10 BU, наступні – 5 BU через день протягом 3 - 6 тижнів. Препарат розводять в 100 мл фізіологічного розчину та вводять крапельно внутрішньовенно протягом 1 год.

Передозування:

Дані щодо передозування відсутні. Можливі кровотечі, що потребує введення інгібіторів фібринолізу та симптоматичної терапії.

Побічні дії:

Головний біль, запаморочення, шум у вухах, іноді – кровотеча у місці ін’єкції, кровотечі під шкірою у місці введення, носова кровотеча, нудота, блювання, неприємне відчуття в епігастрії, шкірні висипання, пропасниця. Рівень білірубіну, активність АсТ, АлТ, гамаглутамін транспептидази, креатинкінази в крові підвищуються, можлива гематурія позитивна; зрідка виникає шок.

Лікарська взаємодія:

Одночасне застосування Батроксобіну з антикоагулянтами антиагрегантами (наприклад ацетилсаліцилова кислота) може спричинити геморагічні реакції або подовжити гемостаз.Батроксобін сприяє формуванню ненасичених фібрином полімерів. Тому за умов застосування тромболітичних агентів слід особливо контролювати можливе утворення тромбів.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла та вологи місці при температурі нижче 5°С. Не заморожувати. Термін придатності – 1,5 року.

Форма випуску / упаковка:

По 6 ампул у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин для ін’єкцій.АдресаКНР, 100036, м. Пекін, район Хайдянь, вул. Уцзяцунь, № 11.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Батроксобін Ін’Єкційний
Виробник:Тобіші Фарм. Ко. Лтд, Пекінська Фарм. Комп., Китай
Форма випуску: По 6 ампул у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3364/01/01_ від 12.04.2006. Наказ № 214 від 12.04.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Mono
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

0,5 мл розчину містять батроксобіну 5 BU (БО) (приблизно 45 мкг);BU (БО) - батроксобінні одиниці;допоміжні речовини: хлорбутанол, натрію хлорид, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Антитромботичні засоби.
Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Експерти сказали, який риб'ячий жир корисний для здоров'я мозку
Риб'ячий жир є цінним джерелом незамінних жирних к...
Вчені пояснили, чому потрібно мити м'ясо
Інфекції сечовивідних шляхів (МП) виникають, коли ...
Реклама