Бензонал-Арпі інструкція по застосуванню

Бензонал-Арпі фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Бензонал-Арпі таблетки по 100 мг №48 (24х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7804/01/01 від 07.03.2008. Наказ № 119 від 07.03.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 25.03.2022
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: benzobarbital;1 таблетка містить бензобарбіталу 100 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (авіцел), лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон, магнію стеарат, кальцію гідрофосфат дигідрат, натрію крохмальгліколят, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі, з плоскою торцевою поверхнею таблетки білого кольору, без запаху, з рискою з одного боку і фаскою – з іншого.

Виробник:

ТОВ Арпімед

Фармакотерапевтична група:

Інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ) в комбінації з антагоністами кальцію.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Бензобарбітал має протисудомну активність. За хімічним складом і фармакологічними властивостями подібний до фенобарбіталу, але на відміну від останнього чинить слабку гіпноседативну дію на центральну нервову систему і не спричиняє вираженої сонливості.Бензобарбітал підвищує активність монооксигеназної ферментної системи печінки, посилює процеси ацетилювання та глюкуронізації, прискорює біотрансформацію екзо- та ендогенних сполук, включаючи білірубін. За цією активністю бензобарбітал не поступається фенобарбіталу.Фармакокінетика. Препарат швидко та майже повністю всмоктується із травного тракту після перорального приймання. Проходить через гематоенцефалічний бар’єр і потрапляє у грудне молоко. Період напіввиведення становить 3 - 4 дні. 30 - 60 % від застосованої дози зв’язуються з білками плазми крові. Метаболізується у печінці шляхом окиснення.Виводиться нирками як у незміненому стані, так і у вигляді метаболітів.

Показання до застосування:

Різні форми епілепсії, у тому числі з фокальними та джексонівськими нападами. Безсудомні та поліморфні напади (у поєднанні з гексамідином, карбамазепіном, дифеніном та іншими протиепілептичними препаратами).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.Тяжкі захворювання печінки та/або нирок.Хронічна серцева недостатність у фазі декомпенсації.Період вагітності (І триместр) і годування груддю.

Особливості застосування:

Лікування хворих на епілепсію прочинають з інших протиепілептичних засобів (вальпроєва кислота, карбамазепін), які мають найменш виражені побічні ефекти. Бензонал-Арпі призначають у разі, якщо ці засоби не ефективні, частіше – у складі комбінованої терапії.При раптовому припиненні прийому препарату може виникнути синдром відміни.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Застосування Бензонал-Арпі у період вагітності (крім І триместру) можливо лише у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. За необхідності застосовування Бензоналу-Арпі годування груддю припиняють.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Під час лікування слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи зі складними механізмами.

Діти:

Безпека та ефективність застосування препарату дітям віком до 3 років не вивчені, тому не слід його призначати пацієнтам цієї вікової групи.

Спосіб застосування та дози:

Препарат приймають внутрішньо після їди. Режим дозування індивідуальний та призначається лікарем. Разова доза для дорослих – від 100 мг до 200 мг, добова – до 800 мг. Зазвичай Бензонал-Арпі призначають по 100 мг 3 рази на добу. Лікування починають з одноразового прийому разової дози. Через 2 - 3 дні дозу збільшують до досягнення клінічного ефекту (зниження частоти або зникнення нападів). Лікування довготривале, не менше 1 - 3 років (навіть за відсутності нападів), призначають по 100 мг на добу. Якщо напади виникають знову, слід повернутися до попередньої добової дози.Вищі дози для дорослих: разова – 300 мг, добова – 1000 мг.Для дітей віком 3 - 6 років разова доза становить 25 - 50 мг, добова – 100 - 150 мг; 7 - 10 років – разова – 50 - 100 мг, добова – 150 - 300 мг; 11 – 14 років – 100 мг, добова – 300 - 400 мг, старше 14 років – дози для дорослих.Дітям віком з 3 до 6 років бензобарбітал застосовується лікарськими формами з іншим дозуванням.Якщо хворий раніше застосовував інші протисудомні засоби, перехід на терапію Бензоналом-Арпі має бути поступовим: бензоналом спочатку замінюють одну дозу, а потім (через 3 - 5 діб) другу і третю дози препарату.За необхідності призначення азалептину в дозі менше 50 мг слід застосовувати таблетки відповідного дозування.

Передозування:

Симптоми: у легких і середньої тяжкості випадках спостерігається сплутаність свідомості, сонливість. У тяжких випадках – кома, тахікардія, аритмії, зниження артеріального тиску, зниження рефлексів.Лікування: промивання шлунка із застосуванням абсорбентів. При тяжкому отруєнні хворого слід госпіталізувати, показаний форсований діурез, а також гемодіаліз. Терапія – симптоматична.

Побічні дії:

Можливі рідко – звикання, залежність, бронхоспазм, зниження артеріального тиску, тромбоцитопенія, анемія, тромбофлебіт, сонливість, загальмованість, головний біль, зниження апетиту, утруднення мовлення, атаксія, ністагм, уповільнення психічних реакцій; алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Підсилює ефект наркотичних аналгетиків, засобів загальної анестезії, нейролептиків, транквілізаторів, трициклічних антидепресантів, етанолу, снодійних засобів, знижує ефект парацетамолу, антикоагулянтів, тетрациклінів, гризеофульвіну, глюкокортикостероїдів, мінералокортикоїдів, серцевих глікозидів, хінідину, вітаміну D, ксантинів.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі 15 - 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 24 таблетки у контурних чарункових упаковках, по 2 контурні чарункові упаковки в пачці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняРеспубліка Вірменія, м. Абовян, 2204 Котайки марз, 2-й мкр, буд. 19.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Бензонал-Арпі
Виробник:ТОВ Арпімед
Форма випуску: По 24 таблетки у контурних чарункових упаковках, по 2 контурні чарункові упаковки в пачці з картону.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7804/01/01 від 07.03.2008. Наказ № 119 від 07.03.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Benzobarbital
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: benzobarbital;1 таблетка містить бензобарбіталу 100 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (авіцел), лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон, магнію стеарат, кальцію гідрофосфат дигідрат, натрію крохмальгліколят, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ) в комбінації з антагоністами кальцію.
Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама