Евказолін Н інструкція по застосуванню

Евказолін Н фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
краплі наз., 1 мг/г по 10 г у флак.-крап. скл.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3664/01/01 від 30.03.2010. Наказ № 469 від 14.09.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: хуlomethazoline;1 г розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду в перерахуванні на 100 % речовину 1 мг; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, евкаліптова олія, динатрію едетат, пропіленгліколь, макрогол 1500, повідон (15), гідроксіпропілметилцелюлоза (5), полісорбат 20, динатрію фосфату додекагідрат, калію дигідрофосфат, вода для ін¢єкцій.

Виробник:

Фармак, АТ, м. Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Препарати, які стимулюють альфа- та альфа+бета-адренорецептори

Показання до застосування:

Для полегшення симптомів гострих ринітів різної етіології, синуситів.Допоміжна терапія гострого середнього отиту (для зменшення набряку слизової оболонки порожнин носа). При діагностичних втручаннях (риноскопії).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, вагітність, трансфеноїдальна гіпофізектомія або наявність в анамнезі трансназальних/трансоральних хірургічних втручань з оголюванням твердої мозкової оболонки.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Препарат не слід застосовувати безперервно протягом тривалих періодів (понад 10 днів поспіль) при хронічних ринітах. Тривале лікування препаратом може призвести до зворотнього ефекту. Не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату, особливо при лікуванні дітей та осіб літнього віку.Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, хворим на артеріальну гіпертензію, закритокутову глаукому, цукровий діабет, із захворюваннями щитовидної залози, пацієнтам, які при застосуванні адренергічних препаратів мають сильні реакції, які виявляються безсонням, запамороченням, тремтінням, серцевою аритмією, підвищенням артеріального тиску.У зв’язку з судинозвужувальною дією препарату можливе підвищення внутрішньоочного тиску.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат не можна застосовувати у період вагітності. Невідомо, чи виділяється ксилометазолін із грудним молоком, тому жінкам, які годують груддю, можна застосовувати препарат тільки тоді, коли, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та складними механізмами при застосуванні у рекомендованих дозах.

Діти:

Евказолін® Аква застосовують дітям старше 6 років.

Спосіб застосування та дози:

Для місцевого застосування. Безпосередньо перед застосуванням треба потримати флакон з препаратом у долоні, щоб зігріти його до температури тіла. Кришку знімають і, злегка натискаючи на гумову вставку-крапельницю, закапують розчин у ніс. Після застосування флакон завжди закривайте кришкою.Дорослим і дітям старше 6 років закапують по 2-3 краплі в кожен носовий хід 3-4 рази на добу. Курс лікування залежить від перебігу захворювання і триває не більше 10 днів поспіль. Після закінчення курсу лікування препарат можна призначати знову тільки через кілька днів.

Передозування:

При занадто частому закапуванні або використанні препарату у підвищенній концентрації можуть проявлятися симптоми передозування у вигляді головного болю, сухості у носі, нудоти, депресії, підвищення артеріального тиску, короткочасного порушення зору. Необхідно припинити використання препарату і застосовувати препарати-антагоністи: симпатолітики та α-адреноблокатори (фентоламін, тропафен), симптоматичну терапію. Якщо препарат випадково випили, необхідно промити шлунок, застосувати проносні засоби та ентеросорбенти. Показано лікування α-адреноблокаторами; симптоматична терапія.

Побічні дії:

Можливі побічні явища: печіння, поколювання, сухість у носі, чхання, нудота, задишка, ангіоневротичний набряк. У поодиноких випадках можливі системні алергічні реакції. При тривалому застосуванні або частому використанні високих концентрацій можуть відзначатися набряк слизової оболонки носа, прояви резорбтивного ефекту у вигляді запаморочення, головного болю, безсоння, блювання, підвищення артеріального тиску, серцебиття, порушення серцевого ритму, короткочасного порушення зору. При особливо тривалому застосуванні препарату у високих дозах може розвинутись депресивний стан.

Лікарська взаємодія:

Евказолін® Аква взаємодіє з іншими лікарськими засобами лише при наявності резорбтивного ефекту. Препарати-адреноміметики інших груп посилюють дію Евказоліну® Аква. Адренолітики та симпатолітики, антагоністи кальцію ослаблюють його ефект. Препарат посилює гіпертензивну дію трициклічних антидепресантів та інгібіторів моноаміноксидази на серцево-судинну систему.

Термін придатності:

2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 г у флаконі з вставкою-крапельницею, вкладеному в пачку.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R01AB06:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Евказолін Н
Виробник:Фармак, АТ, м. Київ, Україна
Форма випуску: По 10 г у флаконі з вставкою-крапельницею, вкладеному в пачку.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3664/01/01 від 30.03.2010. Наказ № 469 від 14.09.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Xylomethazoline
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: хуlomethazoline;1 г розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду в перерахуванні на 100 % речовину 1 мг; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, евкаліптова олія, динатрію едетат, пропіленгліколь, макрогол 1500, повідон (15), гідроксіпропілметилцелюлоза (5), полісорбат 20, динатрію фосфату додекагідрат, калію дигідрофосфат, вода для ін¢єкцій.

Фармакотерапевтична група:Препарати, які стимулюють альфа- та альфа+бета-адренорецептори
Код АТС:R01AB06 - Ксилометазолін в комбінації з іншими препаратами
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Потріскані стопи ніг: від гіпотиреозу до раку крові
Які ще захворювання може вказувати суха шкіра п'ят...
Цей природний засіб може знизити рівень артеріального тиску до 12 мм рт. ст.
Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі «Фі...
Реклама