Гемолок інструкція по застосуванню

Гемолок фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гемолок гель, 10 мг/1 г по 15 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5906/02/01 від 15.02.2010. Наказ № 110 від 15.02.2010
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Склад: 1 г гелю містить заліза поліакрилату (феракрилу) 10 мг;допоміжні речовини: карбопол 934, пропіленгліколь, бутилгідроксианізол, триетаноламін, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорий безбарвний або світло-жовтуватого кольору гомогенний напівтвердий в'язкий гель.

Виробник:

Теміс Медикаре Лтд. для "Мілі Хелскере Лтд", Індія/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Гемостатичні засоби для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Заліза поліакрилат (неповна сіль заліза поліакрилової кислоти) – гемостатичний засіб для зовнішнього застосування, що також має антибактеріальну протигрибкову та місцеву анестезуючу дію.Механізм дії. Заліза поліакрилат утворює нерозчинні згустки з білками плазми крові, переважно з альбумінами, які перекривають просвіт дрібних судин. Завдяки такому механізму дії заліза поліакрилат ефективний при кровотечах, навіть які супроводжуються порушеннями згортання крові (анемія, гемофілія, афібриногенемія тощо). Кровотеча з капілярів та дрібних венозних судин припиняється через 1-2 хв. після застосування гелю. Маючи гельову структуру, препарат створює фізіологічний бар’єр, що перешкоджає просочуванню крові та попереджає висихання ранової поверхні.Окрім гемостатичного ефекту, Гемолок гель володіє бактеріоцидною та бактеріостатичною дією відносно широкого спектра грампозитивних (Staphylococcus aureus, Streptococcus haemolyticus, Streptococcus pyogenes, Pneumococcus type-1, Anthropoid bacillus or spores, Bacillus diphtheria), грамнегативних (E. Coli, Bacillus dysenteriae, Salmonella typhi, Proteus vulgaris, Pseudomonas aeruginosa) бактерій та патогенних грибків (Microsporon, Candida albicans, T.Viridae), за рахунок взаємодії заліза поліакрилату з білками клітинних мембран, що призводить до порушення метаболізму та лізису клітини мікроорганізму. Гемолок гель володіє місцево анестезуючою дією за рахунок зв’язування з білками клітинних мембран нейрону.Фармакокінетика. Заліза поліакрилат – хімічно інертна сполука, тому при місцевому застосуванні не абсорбується тканинами і не потрапляє до системного кровотоку, бо має високу молекулярну масу (500000 – 800000 dalton).

Показання до застосування:

Гемолок гель застосовується для зупинки кровотечі будь-якого походження з капілярів та дрібних венозних судин в тому числі при гемофілії, афібриногенемії, низькому вмісті тромбоцитів у крові, запобігає інфікуванню ран.Застосовується при: перев’язках ран, які кровоточать;постопераційних перев’язках;носових кровотечах;після підслизової резекції носової перетинки в ЛОР практиці;тампонаді абсцесу;поверхневих ранах; поверхневих опіках;глибоких подряпинах,порізах, діабетичних виразках кінцівок.

Протипоказання:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, кровотечі з артерій та великих вен.

Особливості застосування:

Гемолок застосовують як самостійний засіб при незначних пошкодженнях шкіри та невеликих розрізах та як допоміжний засіб для зупинки кровотечі, яку здійснюють шляхом накладання лігатури або виконання інших стандартних гемостатичних процедур при просочуванні крові з капілярів та венул.Препарат призначений для місцевого застосування.Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами. При застосуванні Гемолоку не спостерігалося жодного впливу на можливість керувати автомобілем чи працювати зі складними механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Немає достатніх даних щодо застосування препарату жінкам в період вагітності та годування груддю.

Діти:

Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям.

Спосіб застосування та дози:

Для зупинки кровотечі Гемолок гель наносять на ранову поверхню тонким шаром, при сильних кровотечах поверх накладають тампон або стерильну пов’язку.При поверхневих ранах, діабетичних виразках кінцівок Гемолок гель наносять на пошкоджену поверхню тонким шаром один раз або двічі на добу зранку і ввечері. Для досягнення більш оптимального результату накладають стерильну пов’язку.При тампонаді кровотечі із порожнин та носової кровотечі гель наносять на стерильний матеріал для тампонади. При опіках, гель наносять на опікову поверхню на шкірі під стерильну пов’язку.Матеріал для тампонади або пов’язки видаляється без болю, бо Гемолок гель має гігроскопічні властивості , що запобігає прилипанню та присиханню марлі до країв рани. Пов’язку видаляють після зупинки кровотечі (через 1-2 хв.) або по мірі забруднення (на післяопераційних ранах). Кількість гелю, що наносять та курс лікування визначається індивідуально в залежності від розміру ранової поверхні. Гель наносять тонким шаром, покриваючи всю поверхню. Курс лікування може тривати до зникнення симптомів але не більше 14 діб.

Передозування:

Випадки передозування не відмічалися.

Побічні дії:

При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток місцевих алергічних реакцій - шкірний висип, свербіж, печіння.

Лікарська взаємодія:

Не можна застосовувати місцево разом з амінокапроновою кислотою у зв’язку з їх несумісністю. Тому що амінокапронова кислота перешкоджає утворенню плівки феракрил - альбумін. Також амінокапронова кислота зменшує pH феракрилу, що може призвести до хімічних опіків.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С у недоступному для дітей місці в щільно закритій туб. 

Форма випуску / упаковка:

По 1 тубі у картонній упаковці по 15 г у тубі.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

ЗаявникМілі Хелскере Лімітед, Великобританія.Хай ПойнтТомас СтрітТонтонСомерсет ТА2 6НВ
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гемолок
Виробник:Теміс Медикаре Лтд. для "Мілі Хелскере Лтд", Індія/Великобританія
Форма випуску: По 1 тубі у картонній упаковці по 15 г у тубі.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5906/02/01 від 15.02.2010. Наказ № 110 від 15.02.2010
Міжнародне непатентоване найменування:Mono
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Склад: 1 г гелю містить заліза поліакрилату (феракрилу) 10 мг;допоміжні речовини: карбопол 934, пропіленгліколь, бутилгідроксианізол, триетаноламін, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Гемостатичні засоби для місцевого застосування.
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама