Гербіон Сироп Первоцвіту інструкція по застосуванню

Гербіон Сироп Первоцвіту фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гербіон Сироп Первоцвіту сироп по 150 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9748/01/01 від 20.08.2015. Наказ № 537 від 20.08.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: екстракт рідкий кореня первоцвіту, екстракт рідкий трави чебрецю;5 мл сиропу (1 мірна ложка) містять екстракт рідкий кореня первоцвіту (Radix Primulae veris, Radix Primulae elatior) (1:2-4,6) (екстрагент – вода) ─ 1,03 г; екстракт рідкий трави чебрецю (Herba Thymi vulgaris, Herba Thymi zygis) (1:3,3) (екстрагент – вода) ─ 2,06 г допоміжні речовини: левоментол, сахароза, метилпарагідроксибензоат (Е 218).

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.

Показання до застосування:

Як відхаркувальний засіб при запаленні дихальних шляхів, що супроводжується утрудненим відходженням мокротиння; при гострих респіраторних захворюваннях, що супроводжуються спастичним кашлем; при подразнюючому кашлі при фарингіті, трахеїті.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активних речовин чи до будь-якого неактивного компонента, що входить до складу цього препарату; підвищена чутливість до інших рослин роду первоцвіту (Primula); підвищена чутливість до інших рослин родини Губоцвітих (Lamiaceae), також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція). Гастрит, виразкова хвороба шлунка. Гострий обструктивний ларингіт у дітей в анамнезі; бронхіальна астма.

Особливості застосування:

Гербіон® сироп первоцвіту містить сахарозу, тому не може бути рекомендований хворим на цукровий діабет.Якщо під час лікування препаратом погіршується стан хворого та/або з’являються задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, слід звернутися за консультацією до лікаря. Якщо симптоми не зникають після 1 тижня застосування сиропу, слід проконсультуватися з лікарем щодо подальшої терапії.Особлива інформація про деякі допоміжні речовиниГербіон® сироп первоцвіту містить сахарозу. Тому пацієнтам з рідкісними спадковими захворюваннями фруктозної непереносимості, синдрому порушення всмоктування глюкози-галактози або дефіциту сахарази-ізомальтази не слід приймати цей препарат.Застосування у період вагітності або годування груддю.Через відсутність достатньої кількості достовірних даних щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю застосовування лікарського засобу у цей період не рекомендується.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Дані щодо впливу препарату на здатність керувати автотранспортом і працювати з іншими механізмами відсутні.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям віком від 16 років призначають по 2 мірні ложки сиропу 3-4 рази на добу. Дітям віком від 10 до 16 років призначають 1-2 мірні ложки сиропу 3 рази на добу. Дітям віком від 4 до 10 років призначають 1 мірну ложку сиропу 3 рази на добу. Пацієнтам не слід вживати їжу або напої одразу ж після прийому препарату, оскільки це може прискорити виведення препарату зі слизової оболонки ротової порожнини та горла. У період застосування сиропу рекомендується пити велику кількість чаю або іншого теплого напою.Перед застосуванням флакон слід добре збовтати.ДітиСироп застосовувати дітям віком від 4 років.

Передозування:

Не було повідомлень про жоден випадок передозування.Передозування може викликати шлунково-кишкові розлади, блювання чи діарею. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

Побічні ефекти, що можуть виникнути під час застосування Гербіону® сиропу первоцвіту, класифіковані у такі групи згідно з їх частотою:дуже часто (> 1/10),часто (> 1/100, < 1/10),нечасто (> 1/1 000, <1/100),рідко (> 1/10 000, < 1/1 000),дуже рідко (<1/ 10 000),невідомо (частоту неможливо підрахувати з наявних даних).Порушення з боку імунної системи.Невідомо: алергічні реакції, реакції гіперчутливості (включаючи анафілактичний шок та ангіоневротичний набряк). При появі тяжких побічних ефектів лікування слід припинити.Метилпарагідроксибензоат (E 218) може викликати алергічні реакції (можливо, із запізненням).Порушення з боку травного тракту.Дуже рідко: шлунково-кишкові розлади (включаючи нудоту, блювання, діарею). Якщо симптоми хвороби не покращуються протягом періоду застосування чи якщо спостерігаються побічні ефекти, не зазначені у цьому переліку, слід припинити застосування препарату та звернутися за консультацією до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Невідома. У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності:

3 роки.Після відкриття флакона сироп слід застосувати протягом 3 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 °C. Не охолоджувати та не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 150 мл сиропу у флаконі разом із пластиковою мірною ложкою у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гербіон Сироп Первоцвіту
Виробник:КРКА, д.д., Ново место, Словенія
Форма випуску:По 150 мл сиропу у флаконі разом із пластиковою мірною ложкою у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9748/01/01 від 20.08.2015. Наказ № 537 від 20.08.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: екстракт рідкий кореня первоцвіту, екстракт рідкий трави чебрецю;5 мл сиропу (1 мірна ложка) містять екстракт рідкий кореня первоцвіту (Radix Primulae veris, Radix Primulae elatior) (1:2-4,6) (екстрагент – вода) ─ 1,03 г; екстракт рідкий трави чебрецю (Herba Thymi vulgaris, Herba Thymi zygis) (1:3,3) (екстрагент – вода) ─ 2,06 г допоміжні речовини: левоментол, сахароза, метилпарагідроксибензоат (Е 218).

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама