Гліцеринові Мікрокл Д/Діт Пейдолакс інструкція по застосуванню

Гліцеринові Мікрокл Д/Діт Пейдолакс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гліцеринові Мікрокл Д/Діт Пейдолакс розчин рект., 3,28 мл/4 мл по 4 мл в аплік. №4
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/10351/01/01 від 05.12.2014. Наказ № 939 від 05.12.2014
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: гліцерин;1 аплікатор (4 мл) містить гліцерину 3,28 мл;допоміжні речовини: вода очищена.

Виробник:

Касен Рекордаті С.Л., Іспанія

Фармакотерапевтична група:

Проносні засоби. Гліцерол.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Діючою речовиною препарату є гліцерин, який після ректального застосування спричиняє послаблюючий ефект завдяки своїй здатності змащувати калові маси та сприяти надходження до них рідини, стимулюючи скорочення кишечнику. Фармакокінетика. Гліцерин сприяє випорожненню кишечнику через період часу від 15 до 30 хвилин до однієї години після застосування мікроклізми.

Показання до застосування:

Для місцевого полегшення симптомів короткочасного та епізодичного запору.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до гліцерину.Абдомінальні коліки, нудота, блювання або інші симптоми апендициту.Геморагічний ректоколіт.Діарея.Аноректальні захворювання.Виразковий коліт та запальні гемороїдальні стани.Абдомінальний біль.Обструкція кишечнику.Гострі запальні захворювання кишечнику.Дитячий вік до 2 років.Взаємодія з іншими лікарським засобами та інші види взаємодій.Не повідомлялося.Якщо на даний момент приймається або нещодавно вже приймався якийсь лікарський засіб, бажано проконсультуватись з лікарем, навіть якщо цей лікарський засіб належить до безрецептурної групи.

Особливості застосування:

Гліцеринові мікроклізми для дітей Пейдолакс не слід застосовувати довше одного тижня, за винятком медичних показань.У разі появи крові у фекаліях, подразнення, болю або при відсутності покращання стану кишечнику лікування необхідно припинити і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування лікарського засобу.Цей лікарський засіб не можна застосовувати у дітей віком до 2 років.Пацієнтам з тяжкими захворюваннями, зокрема серцево-судинними, лікарський засіб можна застосовувати лише під наглядом лікаря.Майте на увазі, що гліцерин може посилити абдомінальний біль у пацієнтів, які страждають на синдром подразненого кишечнику. Даним пацієнтам рекомендується застосовувати препарат з обережністю.Уникати тривалого застосування препарату.Застосування у період вагітності або годування груддю. Цей лікарський засіб не рекомендується для застосування у період вагітності або годування груддю, оскільки він призначений для застосування дітям. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Про будь-які ефекти не повідомлялось, з огляду на природу препарату та його дію такі ефекти не очікуються.

Спосіб застосування та дози:

Необхідно додержуватись наведених нижче рекомендацій, якщо лікар не дав інших вказівок.Гліцеринові мікроклізми для дітей Пейдолакс призначені тільки для ректального застосування.Діти віком до 2 років.Не застосовують.Діти віком від 2 до 12 років.1 аплікатор на добу.Діти віком від 12 років.Не застосовують. Дорослі та пацієнти літнього віку.Не застосовують.Печінкова та/або ниркова недостатність.Коригувати дозу немає необхідності.Треба проконсультуватись з лікарем, якщо дія Гліцеринових мікроклізм для дітей Пейдолакс здається надто сильною або надто слабкою.Спосіб введенняВ обраний для введення час зняти кришечку, що закриває кінчик канюлі, і, тримаючи канюлю вертикально догори, злегка натиснути, щоб декілька крапель препарату змочили кінчик канюлі для полегшення введення аплікатора до прямої кишки. Після введення до прямої кишки видавити вміст аплікатора і, коли він спорожніє, вилучити його, продовжуючи стискати стінки аплікатора. Кожний аплікатор заповнений розчином з надлишком, який залишається в аплікаторі після використання. Таким чином, кількість, що вивільняється при введенні, становить повну дозу і немає потреби спорожнювати аплікатор повністю, що полегшує користування ним.Кожний аплікатор містить одну дозу лікарського засобу, його слід викинути після використання.Якщо під час введення відчувається опір, введення слід припинити, оскільки воно може заподіяти шкоду. Тому, перш ніж продовжити застосування, необхідно порадитись з лікарем для з’ясування причин опору.Тривалість лікуванняДаний препарат не слід застосовувати довше одного тижня, якщо лікар не призначив більш тривалий термін застосування.Діти. Застосовують дітям віком від 2 до 12 років.

Передозування:

Зловживання та тривалий прийом даного препарату може спричинити синдром подразненої товстої кишки (діарею або запор). Отже, у випадках тривалого застосування рекомендується застосовувати його з обережністю під наглядом лікаря.У разі передозування або випадкового ковтання викличте швидку медичну допомогу, вказавши препарат та прийняту його кількість.

Побічні дії:

Можуть спостерігатися локальний дискомфорт, подразнення та біль у ділянці анального отвору або свербіж. Необхідно порадитись з лікарем, якщо були помічені будь-які з цих або інші побічні реакції, не вказані в інструкції. Можливі реакції гіперчутливості.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Розчин ректальний, 3,28 мл/4 мл, по 4 мл в аплікаторах № 4 в коробці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Код АТХА06А Х01.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A06AX01:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гліцеринові Мікрокл Д/Діт Пейдолакс
Виробник:Касен Рекордаті С.Л., Іспанія
Форма випуску: Розчин ректальний, 3,28 мл/4 мл, по 4 мл в аплікаторах № 4 в коробці з картону.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/10351/01/01 від 05.12.2014. Наказ № 939 від 05.12.2014
Міжнародне непатентоване найменування:Glycerol
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: гліцерин;1 аплікатор (4 мл) містить гліцерину 3,28 мл;допоміжні речовини: вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Проносні засоби. Гліцерол.
Код АТС:A06AX01 - Гліцерол
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Кому не слід пити воду із лимоном
Дієтологи рекомендують починати ранок зі склянки в...
У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору
Лазерна корекція зору, також відома як рефракційна...
Реклама