Іммунал Нео інструкція по застосуванню

Іммунал Нео фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Іммунал Нео краплі ор., р-н 46,5 мг/мл по 50 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/14728/01/01 від 04.12.2015. Наказ № 821 від 04.12.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: висушений сік, отриманий зі свіжозібраної трави квітучої ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea L. herba succus siccum) (30 – 60 : 1);1 мл крапель оральних, розчину, містить 46,5 мг висушеного соку, отриманого зі свіжозібраної трави квітучої ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea L. herba succus siccum) (30 – 60 : 1);допоміжні речовини: кислота аскорбінова, калію сорбат, динатрію едетат, солодкий апельсиновий ароматизатор, мальтит рідкий (Е 965), вода очищена, натрію гідроксид.

Виробник:

Лек, підприємство комп. "Сандоз", Словенія

Фармакотерапевтична група:

Антинеопластичні та імуномодулюючі засоби. Інші імуностимулятори. Міфамуртид.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Дія ехінацеї пурпурової полягає у стимулюванні неспецифічної імунної системи (стимулювання активності макрофагів до фагоцитозу та клітин-кілерів). Фармакокінетика. Немає даних щодо фармакокінетики соку ехінацеї пурпурової.

Показання до застосування:

Короткострокова профілактика і лікування ГРВІ та грипу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до ехінацеї або інших рослин родини складноцвітних Asteraceae (ромашка, арніка, календула, деревій) або до будь-якого іншого компонента препарату.Прогресуючі системні захворювання (туберкульоз, саркоїдоз легенів), аутоімунні захворювання (колагеноз, розсіяний склероз), імунодефіцит (ВІЛ-інфекція, СНІД), імунодепресія (цитостатична терапія при онкологічних захворюваннях, трансплантація органів або кісткового мозку в анамнезі), порушення системи лейкоцитів (агранулоцитоз, лейкемія), алергічний діатез (кропив'янка, атопічний дерматит, астма).

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не слід перевищувати встановлену дозу.У разі погіршення симптомів або появи високої температури під час застосування препарату слід проконсультуватися з лікарем.З особливою обережністю препарат слід застосовувати хворим зі спадковою схильністю до алергічних реакцій через можливий ризик анафілактичної реакції. Таким пацієнтам рекомендується попередньо проконсультуватися з лікарем, перш ніж застосовувати препарати, що містять ехінацею.Ефективність застосування препарату у дітей не зафіксована, тому не рекомендується призначати його дітям, однак дані щодо ризику застосування ехінацеї у дітей віком від 1 року відсутні.Якщо симптоми захворювання не зменшуються протягом 10 днів, слід проконсультуватися з лікарем.Іммунал® Нео містить рідкий мальтит. 1 мл крапель оральних, розчину, містить 650 мг рідкого мальтиту. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей лікарський засіб. Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Особливості застосування:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Обмежені дані (кілька сотень жінок, що застосовували препарат під час вагітності) вказують на відсутність шкідливої дії препаратів, що містять ехінацею, на вагітність чи на здоров'я плода/ новонародженої дитини. Дані щодо імунної системи новонароджених відсутні. На сьогодні жодних інших відповідних епідеміологічних досліджень не проводилося.За відсутності достатніх даних застосування ехінацеї під час вагітності та годування груддю не рекомендується, за винятком спеціального призначення лікарем.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Жодних досліджень впливу ехінацеї на здатність керувати автотранспортом і працювати з іншими механізмами не проводилося.

Спосіб застосування та дози:

Дітям віком від 12 років, дорослим, у т.ч. літнім пацієнтамПризначають 4 мл розчину двічі на день.Діти віком від 4 до 12 роківПризначають у дозі 2 мл розчину двічі на день, рекомендується проконсультуватися з лікарем.Флакон необхідно струсити перед використанням. За допомогою піпетки, що додається, відміряти дозу розчину, випорснути у склянку з водою і випити. Розчин також можна приймати у нерозведеному вигляді. Іммунал® Нео можна приймати незалежно від прийому їжі.З метою короткострокової профілактики і лікування застуди Іммунал® Нео можна застосовувати безперервно протягом не більше 10 днів. Лікування препаратом можна повторити не раніше ніж через 14 днів.Терапію слід розпочинати при перших ознаках захворювання.Якщо симптоми захворювання не зменшуються протягом 10 днів, слід проконсультуватися з лікарем.Діти. Препарат застосовують дітям віком від 4 років.

Передозування:

Випадків передозування препаратами ехінацеї не спостерігалося.

Побічні дії:

Частоту побічних реакцій не можна визначити на основі наявних даних. Нижчезазначені побічні реакції можуть виникати в окремих випадках.З боку імунної системи:шкірні реакцій підвищеної чутливості (наприклад свербіж, шкірні висипання);синдром Стівенса-Джонсона;ангіоневротичний набряк шкіри;набряк Квінке;анафілактичний шок.Були окремі повідомлення про вплив на перебіг аутоімунних захворювань (дисемінований енцефаліт, еритема, імунотромбоцитопенія, синдром Еванса і синдром Шегрена-Ларссена з порушенням тубулярної функції нирок).З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостінняНа фоні реакції підвищеної чутливості може виникати бронхоспазм з обструкцією та астма.З боку системи крові та лімфатичної системиПри тривалому застосуванні (понад 8 тижнів) може виникнути лейкопенія.

Лікарська взаємодія:

Взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома. Однак одночасне застосування препарату з імуносупресивними засобами (циклоспорин і метотрексат) не рекомендується.

Термін придатності:

2 роки.Після першого відкриття – 2 місяці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 50 мл у флаконі; по 1 флакону з піпеткою для дозування в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

НесумісністьНевідома.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Іммунал Нео
Виробник:Лек, підприємство комп. "Сандоз", Словенія
Форма випуску: По 50 мл у флаконі; по 1 флакону з піпеткою для дозування в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/14728/01/01 від 04.12.2015. Наказ № 821 від 04.12.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Echinacea purpurea
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: висушений сік, отриманий зі свіжозібраної трави квітучої ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea L. herba succus siccum) (30 – 60 : 1);1 мл крапель оральних, розчину, містить 46,5 мг висушеного соку, отриманого зі свіжозібраної трави квітучої ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea L. herba succus siccum) (30 – 60 : 1);допоміжні речовини: кислота аскорбінова, калію сорбат, динатрію едетат, солодкий апельсиновий ароматизатор, мальтит рідкий (Е 965), вода очищена, натрію гідроксид.

Фармакотерапевтична група:Антинеопластичні та імуномодулюючі засоби. Інші імуностимулятори. Міфамуртид.
Реклама
Швидке сканування очей допоможе діагностувати розсіяний склероз на ранній стадії
Сканування очей дозволяє діагностувати розсіяний с...
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
9 лікувальних властивостей насіння чорного кмину
Насіння чорного кмину, або кунжуту, широко викорис...
Бронхіальна астма подвоює ризик розвитку інфаркту та інсульту: вчені
Бронхіальна астма — це хронічне запальне захворюва...
Реклама