Кірин порошок інструкція по застосуванню

Кірин порошок фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Кірин порошок для сусп. д/ін. по 2 г у флак. №1 з р-ком
Виробник:
Реєстрація:
UA/6669/01/01 від 09.08.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 09.09.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 флакон містить спектиноміцину дигідрохлориду пентагідрату 2,9807 г еквівалентно спектиноміцину 2 г;

розчинник: бактеріостатична вода для ін’єкцій, спирт бензиловий.

Виробник:

1. Медокемі ЛТД (Ампульний Ін’єкційний Завод /

Місцезнаходження виробника:

1. 48 Япету Стріт, Ажиос Атанасіос Індустріальна зона, 4101 Ажиос Атанасіос, Лімассол,

КіпÑ / 48 Iapetou Street, Agios Athanassios Industrial Area, 4101 Agios Athanassios, Limassol,

Cyprus.

2. Віа Ліцініо, 11 — 22036 Ерба (КО), ІталіÑ /

Via Licinio, 11 — 22036 Erba (CO), Italy.

Фармакотерапевтична група:

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Інші антибактеріальні засоби. Спектиноміцин.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.

Спектиноміцин — це антибіотик, який належить до аміноциклітолів і продукується мікроорганізмами Streptomyces spectabilis, що містяться у ґрунті. Спектиноміцин інгібує синтез білків бактеріями шляхом впливу на рибосомну субодиницю 30S.

Дослідження in vitro встановили, що спектиноміцин активний щодо більшості штамів Neisseria gonorrhoeae (МІК: 7,5-20 мкг/мл).

Проте можливе виникнення резистентності. Treponema pallidum і Chlamydia не чутливі до цього препарату. Дослідження in vitro не виявили перехресної резистентності N . Gonorrhoeae до спектиноміцину гідрохлориду і пеніциліну.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Спектиноміцину гідрохлорид, введений внутрішньом’язово у разовій дозі 2 г або 4 г, абсорбується швидко і повністю.

Розподіл. Через 1 годину після ін’єкції спектиноміцину у дозі від 2 г до 4 г досягається максимальна концентрація у плазмі крові, що становить приблизно 100 мкг/мл або 160 мкг/мл відповідно. Через 8 годин концентрація препарату у плазмі крові становить від
15 до 30 мкг/мл. Зв’язування спектиноміцину з білками плазми крові мінімальне.

Біотрансформація. Практично весь препарат виводиться з сечею у незміненому вигляді. Немає даних про те, що препарат піддається біотрансформації.

Екскреція. Препарат виводиться головним чином із сечею: протягом 24‒48 годин після ін’єкції у сечі виявляється від 70 % до 90 % введеної дози. Період напіввиведення препарату у людини становить близько 2 години. Оскільки істотного зв’язування спектиноміцину з білками плазми крові не відзначається, теоретично антибіотик може бути виведений шляхом гемодіалізу.

Показання до застосування:

Спектиноміцин показаний для лікування гострого гонорейного уретриту та проктиту у чоловіків і гострого гонорейного цервіциту та проктиту у жінок, що спричинені чутливими до спектиноміцину штамами N. g onorrhoeae , та у випадках, коли бета-лактамні антибіотики не показані.

Статевих партнерів пацієнтів з гонореєю також необхідно лікувати.

Протипоказання:

Кірин протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до спектиноміцину або до будь-якої з допоміжних речовин.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Кірин не слід застосовувати для лікування сифілісу, інфекцій, спричинених C . trachomatis або негонококового уретриту. Антибіотики, які застосовують у високих дозах протягом коротких періодів часу для лікування гонореї, можуть маскувати або відтерміновувати симптоматику сифілісу, що знаходиться в інкубаційному періоді. У зв’язку з цим усім хворим на гонорею на момент встановлення діагнозу слід проводити серологічні тести на сифіліс. Пацієнтам, які отримували спектиноміцин, необхідно повторити серологічні тести на сифіліс через 3 місяці після завершення лікування.

Як повідомляється, діарея, асоційована з Clostridium difficile (CDAD або псевдомембранозний коліт), може виникати при застосуванні практично всіх антибактеріальних засобів, у тому числі спектиноміцину, та її ступінь тяжкості може коливатися від діареї легкого ступеня до летального коліту. Лікування антибактеріальними засобами порушує флору кишечнику, що призводить до надмірного росту C.difficile, які можуть бути стійкими до антимікробної терапії та викликати необхідність проведення колектомії. Можливість виникнення CDAD слід враховувати у всіх пацієнтів з діареєю внаслідок застосування антибіотиків. Необхідне ретельне вивчення анамнезу хвороби у зв’язку з тим, що CDAD, як повідомлялося, спостерігалася більше ніж через 2 місяці після застосування антибактеріальних засобів.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Оскільки на цей час недостатньо клінічних даних для оцінки, спектиноміцин не рекомендується призначати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Вплив малоймовірний. Деякі пацієнти повідомляли про запаморочення та підвищення температури тіла, що може впливати на здатність до концентрації уваги.

Діти:

Безпека застосування препарату дітям не встановлена. Повідомлялося про те, що застосування бензилового спирту, що міститься у розчиннику, було асоційовано із розвитком летального «гаспінг‒синдрому» (респіраторного порушення, що характеризується пролонгованим утрудненням дихання) у недоношених дітей та новонароджених. Також він може викликати токсичні та анафілактичні реакції у дітей віком до 3 років.

Спосіб застосування та дози:

Спосіб застосування.

Для внутрішньом’язового введення (глибока внутрішньом’язова ін’єкція).

Перед початком терапії із застосуванням препарату Кірин рекомендовано зробити шкірну пробу із метою визначення у пацієнта наявності гіперчутливості до препарату.

Дози.

Рекомендована доза спектиноміцину становить 2 г як для чоловіків, так і для жінок. Ця доза також рекомендована для лікування пацієнтів, у яких попередня антибактеріальна терапія була неефективною. У випадках, що тяжко піддаються лікуванню, а також у регіонах, де є дані про резистентність до антибіотиків, рекомендується призначати препарат у дозі 4 г. Ефективна доза спектиноміцину у дітей становить 40 мг/кг.

Застосування.

Лікарський засіб необхідно вводити глибоко у верхній зовнішній квадрант сідничного м’яза. Якщо необхідна доза становить 4 г (10 мл), тоді 10 мл можуть бути розподілені для введення у 2 місця.

Приготування розчину для внутрішньом’язової ін’єкції.

До порошку у флаконі в асептичних умовах додати розчинник. Добре струсити флакон одразу після додавання розчинника та перед тим як набрати дозу. Рекомендований розмір голки ‒20 G. Не зберігати суспензію у голці або шприці, дозу потрібно вводити одразу після того, як вона була набрана. Суспензію слід зберігати при кімнатній температурі та використати протягом 24 годин. Рекомендується використовувати одноразові шприци та голки для попередження контамінації залишками пеніциліну, особливо у пацієнтів з відомою підвищеною чутливістю до пеніциліну.

Усі невикористані залишки і відходи мають бути утилізовані відповідно до місцевих вимог.

Передозування:

Інформації щодо передозування немає. Гемодіаліз може бути доречним для виведення спектиноміцину, що був застосований внутрішньовенно.

Побічні дії:

Системи органів за MedDRA

Побічні реакції

З боку імунної системи

Анафілаксія, анафілактичні реакції

Неврологічні розлади

Запаморочення, безсоння

З боку шлунково-кишкового тракту

Нудота

З боку шкіри і підшкірної клітковини

Кропив’янка, макулярні висипання

Загальні розлади та порушення у місці введення

Зміни в місці введення, включаючи біль у місці введення, озноб, підвищення температури тіла

З боку гепатобіліарної системи

Холестатична жовтяниця

Результати досліджень

Зниження діурезу (без порушення функції нирок, що свідчить про ниркову токсичність), зниження кліренсу креатиніну, рівнів гемоглобіну та гематокриту та збільшення рівня лужної фосфатази, азоту сечовини крові та АлАТ

Лікарська взаємодія:

Спектиноміцин посилює фармакологічний ефект та токсичність препаратів літію шляхом зниження його кліренсу.

Термін придатності:

5 років.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці.

Несумісність.

Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємності.

Форма випуску / упаковка:

1 флакон з порошком у комплекті з розчинником по 3,2 мл в ампулі (бактеріостатична вода для ін’єкцій з спиртом бензиловим, 9 мг/мл) у блістері; по 1 блістеру в коробці з картону.

Категорія відпуску:

За рецептом.

Додатково:

НесумісністьПрепарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємності.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ J01XX04:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Кірин порошок
Виробник:1. Медокемі ЛТД (Ампульний Ін’єкційний Завод /
Форма випуску:

1 флакон з порошком у комплекті з розчинником по 3,2 мл в ампулі (бактеріостатична вода для ін’єкцій з спиртом бензиловим, 9 мг/мл) у блістері; по 1 блістеру в коробці з картону.

Реєстраційне посвідчення:UA/6669/01/01 від 09.08.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Spectinomycin
Умови відпуску:

За рецептом.

Склад:

діюча речовина: 1 флакон містить спектиноміцину дигідрохлориду пентагідрату 2,9807 г еквівалентно спектиноміцину 2 г;

розчинник: бактеріостатична вода для ін’єкцій, спирт бензиловий.

Фармакотерапевтична група:Антибактеріальні засоби для системного застосування. Інші антибактеріальні засоби. Спектиноміцин.
Код АТС:J01XX04 - Спектиноміцин
Заявник:Медокемі ЛТД
Адреса заявника:вул. Константинуполес, 1-10, м. Лімассол, а/с 51409, Кіпр
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама