Колпотрофін інструкція по застосуванню

Колпотрофін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Колпотрофін капсули вагін. м'як. по 10 мг №10 (10х1)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3481/03/01 від 01.10.2015. Наказ № 636 від 01.10.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: проместрин;1 капсула містить проместрину 10 мг;допоміжні речовини: натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), парафін білий м'який, поліізобутен пергідрогенізований, сорбітансесквіолеат, кремнію діоксид колоїдний безводний, вода очищена, желатин, гліцерин, диметикон.

Виробник:

Капсужель Плоермель/Лафаль Ендюстрі для "Тева Україна, ТОВ", Франція/Україна

Фармакотерапевтична група:

Прості препарати природних і напівсинтетичних естрогенів.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Проместрин – синтетичний естрогеноподібний засіб, призначений для місцевого застосування, що чинить місцеву естрогенну дію на слизову оболонку нижніх відділів урогеніального тракту, відновлює їх трофіку. При внутрішньовагінальному введенні не чинить системної дії, тому не впливає на ендометрій, молочні залози та гіпофіз.Проместрин виявляє місцевий естрогенний вплив на слизову оболонку піхви: сприяє проліферації піхвового епітелію.Фармакокінетика.При внутрішньовагінальному застосуванні таблетка взаємодіє з вагінальним секретом, розщеплюється і її компоненти вивільняються. Проместрин не кумулюється у тканинах, всмоктується менше 1 % проместрину, період його напіввиведення становить 24 години. При інтравагінальному введенні проместрин не чинить резорбтивної дії, системні гормональні ефекти відсутні.

Показання до застосування:

Вагінальна атрофія, обумовлена дефіцитом естрогенів. Затримка загоєння піхви, шийки матки та вульви після пологів, хірургічного втручання, фізіотерапії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.Незважаючи на відсутність системних ефектів при застосуванні Колпотрофіну, цей препарат не слід застосовувати, як і будь-які естрогени, при естрогензалежних пухлинах (таких як рак молочних залоз, ендометрія).Препарат не слід одночасно застосовувати зі сперміцидними засобами, латексним презервативом.

Особливості застосування:

Під час лікування слід перебувати під наглядом лікаря.При виникненні метрорагії необхідно визначити причину та провести підтримуюче лікування. Не дивлячись на маслянистість, рідина, що міститься у капсулах, є емульсією і легко змивається водою. Якщо не призначено лікарем інакше, щоденне вагінальне промивання не є обов'язковим, достатнім є зовнішнє підмивання водою з милом.У деяких випадках може бути доцільним застосування гігієнічних серветок.Препарат містить натрію метилпарабен (Е 219) та натрію пропілпарабен (Е 217). Може спричинити алергічні реакції (іноді відстрочені).Застосування у період вагітності або годування груддю. Колпотрофін не показаний для застосування у період вагітності.Проте результати численних епідеміологічних досліджень показують, що, на відміну від діетилстильбестролу, застосування естрогенів на ранніх етапах вагітності не супроводжується ризиком виникнення вад розвитку. Таким чином у разі настання вагітності під час застосування лікарського засобу, немає потреби у її перериванні.При використанні презервативу є ризик його розриву, оскільки маслянисті речовини і лубриканти, що містять мінеральні масла, знижують його міцність.З огляду на відсутність достатніх даних щодо проникнення препарату у грудне молоко, слід уникати його застосування у період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Діти:

Не застосовують.

Спосіб застосування та дози:

По 1 капсулі (попередньо зволоженій) вводити глибоко у піхву протягом 20 днів. У разі необхідності лікування може бути продовжено (менопауза, кастрація, застосування естроген-прогестинвмісних контрацептивів).

Передозування:

З огляду на шлях введення та низьку резорбцію проместрину, системне передозування є малоймовірним.Однак передозування може супроводжуватися посиленням місцевих побічних реакцій (подразнення, свербіж, печіння) в ділянці вульви.

Побічні дії:

З боку шкіри та підшкірної клітковиниДуже рідко: місцеві реакції, включаючи подразнення, свербіж, печіння.З боку імунної системиДуже рідко: алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Колпотрофін може інактивувати дію будь-яких сперміцидних засобів, тому їх одночасне застосування не рекомендоване. Препарат не слід застосовувати під час використання латексного презерватива, оскільки маслянисті речовини і лубриканти, що містять мінеральні масла, знижують його міцність і збільшують імовірність розриву.

Термін придатності:

5 років.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ G03CA09:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Колпотрофін
Виробник:Капсужель Плоермель/Лафаль Ендюстрі для "Тева Україна, ТОВ", Франція/Україна
Форма випуску:

По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Реєстраційне посвідчення:№ UA/3481/03/01 від 01.10.2015. Наказ № 636 від 01.10.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Promestriene
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: проместрин;1 капсула містить проместрину 10 мг;допоміжні речовини: натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), парафін білий м'який, поліізобутен пергідрогенізований, сорбітансесквіолеат, кремнію діоксид колоїдний безводний, вода очищена, желатин, гліцерин, диметикон.

Фармакотерапевтична група:Прості препарати природних і напівсинтетичних естрогенів.
Код АТС:G03CA09 - Проместрін
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Дієтологи пояснили, які сорти сирів слід включати до раціону хворим на гіпертонію
Сири, які виробляють із сироватки, більш ніжні та ...
Пиво може захистити від розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Хвороба Альцгеймера — це поступальне неврологічне ...
Реклама