Магвіт інструкція по застосуванню

Магвіт фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Магвіт таблетки, в/о, киш./розч. №50 (10х5)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/8643/01/01 від 12.07.2013. Наказ № 593 від 12.07.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 23.02.2022
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: магнію лактат дигідрат, піридоксину гідрохлорид;1 таблетка містить магнію лактату дигідрату 470 мг (в перерахуванні на 48 мг Mg2+), піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 5 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид, сахароза, спирт полівініловий, тальк, магнію стеарат, метакрилатний сополімер (тип А), титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь (макрогол) 6000, повідон К25, кремнію емульсія SE2, натрію гідроксид.

Виробник:

ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз С.А., Польща

Фармакотерапевтична група:

Вітаміни. Комплекси вітамінів групи В без добавок.

Показання до застосування:

Профілактика ускладнень, пов‘язаних з дефіцитом магнію та/або вітаміну В6 та заміщення дефіциту цих речовин в організмі людини. Магвіт застосовують з профілактичною метою при наявності наступних станів: хронічна фізична та розумова втома, підвищена збудженість, стресові ситуації, депресія, розлади сну, міалгії, профілактика атеросклерозу та інфаркту міокарда. Магвіт застосовувати при гіпомагніємії внаслідок тривалого паління та зловживання алкоголем, тривалого застосування проносних, контрацептивних засобів, деяких діуретиків або гіпомагніємії у хворих на цукровий діабет з постійною гіперглікемією. Магвіт рекомендується застосовувати у комплексному лікуванні серцево-судинних захворювань, таких як артеріальна гіпертензія, застійна серцева недостатність, порушення ритму серця, атонічні м’язові спазми, оніміння кінцівок, хворим, які одужують після перелому кісток та у комплексному лікуванні остеопорозу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь якого з компонентів препарату.Тяжка ниркова недостатність, гіпермагніємія, гіпервітаміноз вітаміну В6, атріовентрикулярна блокада, міастенія гравіс, хвороба Паркінсона, яка лікується L-допа без супутнього застосування периферичних інгібіторів декарбоксилази левадопи, тяжка артеріальна гіпотензія, порушення всмоктуваності, діарея. Оскільки цей лікарський засіб містить сахарозу, він протипоказаний пацієнтам з непереносимістю фруктози, з синдромом мальабсорбції глюкози або недостатністю сахарози-ізомальтози.У пацієнтів із тяжким дефіцитом магнію застосування препарату слід розпочинати з його введення внутрішньовенно. Це також показано пацієнтам з мальабсорбцією. У пацієнтів із супутнім дефіцитом кальцію у більшості випадків рекомендується перед призначенням кальцію спочатку відкоригувати дефіцит магнію.Застосування у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Даних про негативний вплив немає.

Діти:

Застосовувати дітям віком від 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Профілактика: дорослі та діти віком від 12 років – по 2 таблетки 1 раз на день або 1-2 таблетки 2 рази на добу.Лікування: лише за призначенням лікаря.Таблетку слід запивати 1 склянкою води.

Передозування:

Тривале застосування у дозах, що перевищують рекомендовані, може спричиняти виникнення симптомів, зазначених у розділі Побічні ефекти, а також артеріальну гіпотензію, м’язову слабкість, порушення чутливості, біль у кінцівках, зниження сухожильних рефлексів, утруднення дихання, аритмії як наслідок молочно-лужного синдрому.У разі передозування слід вживати велику кількість рідини як перорально, так і вводити внутрішньовенно (внутрішньовенне введення фізіологічного розчину у тяжких випадках). Негайно після гідратації слід застосувати фуросемід або інші діуретики. При неефективності попередніх заходів слід застосувати кальцитонін. Пацієнтам з нормальною функцією нирок та низьким рівнем фосфатів у сироватці крові можна призначити фосфати перорально.

Побічні дії:

У разі додержання рекомендованого дозування повідомлень про побічні дії не було. Дуже рідко можуть спостерігатися розлади з боку шлунково-кишкового тракту, включаючи нудоту, блювання та рідкі випорожнення; алергічні реакції, включаючи свербіж, висипи на шкірі. Тривале та регулярне застосування піридоксину у добовій дозі 50 мг може спровокувати сенсорну нейропатію, у дозах, що перевищують 200 мг/добу – дефіцит фолієвої кислоти, розлади дихання та дерматози.

Лікарська взаємодія:

Магній зменшує абсорбцію теофіліну, тетрацикліну, препаратів заліза, фторидів та пероральних антикоагулянтів – похідних варфарину.Фосфати, високі дози кальцію, надлишок ліпідів та фітатів зменшують всмоктування магнію зі шлунково-кишкового тракту. Діуретики, цисплатин, циклосерин, мінералокортикоїди збільшують виведення магнію з сечею. Аміноглікозидні антибіотики, релаксанти скелетної мускулатури та колістин при супутньому застосуванні з препаратами магнію можуть спричиняти м‘язовий параліч. Олужнення сечі зменшує виведення хінідину із сечею, що може збільшити ризик його передозування. Вітамін В6 може зменшувати концентрацію фенітоїну у сироватці крові. Застосування циклосерину, гідралізину, ізоніазиду, пеніцилінаміну та пероральних контрацептивів збільшує потребу у вітаміні В6.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці (первинній та вторинній) при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток в алюмінєвих/ПВХ блістерах, по 5 блістерів у картонній упаковці або по 50 таблеток у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A11EC:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Магвіт
Виробник:ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз С.А., Польща
Форма випуску:

По 10 таблеток в алюмінєвих/ПВХ блістерах, по 5 блістерів у картонній упаковці або по 50 таблеток у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.

Реєстраційне посвідчення:№ UA/8643/01/01 від 12.07.2013. Наказ № 593 від 12.07.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: магнію лактат дигідрат, піридоксину гідрохлорид;1 таблетка містить магнію лактату дигідрату 470 мг (в перерахуванні на 48 мг Mg2+), піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 5 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид, сахароза, спирт полівініловий, тальк, магнію стеарат, метакрилатний сополімер (тип А), титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь (макрогол) 6000, повідон К25, кремнію емульсія SE2, натрію гідроксид.

Фармакотерапевтична група:Вітаміни. Комплекси вітамінів групи В без добавок.
Код АТС:A11EC - Вітаміни групи B в комбінації з мінеральними речовинами
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама