Мукоангін інструкція по застосуванню

Мукоангін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Мукоангін таблетки д/смок. по 20 мг №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3431/01/01_ від 14.09.2005. Наказ № 289 від 18.05.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить 20 мг амброксолу гідрохлориду;допоміжні речовини ароматизатор м’ятний, сорбітол, натрію сахарин, макрогол 6000, тальк.

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі білі таблетки, з обох боків зі скошеними краями, з матовою або злегка блискучою поверхнею;

Виробник:

Берінгер Інгельхайм Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Місцевий анестезуючий ефект амброксолу (діючої речовини МУКОАНГІН таблеток для смоктання) спостерігали на моделі кролячого ока, що може пояснюватися властивостями, а саме блокуванням натрієвих каналів. Дослідження in vitro продемонстрували, що амброксол блокує нейронні натрієві канали; зв’язування було оборотним і залежним від концентрації.Ці фармакологічні риси, що приводять до швидкого полегшення болю та пов’язаного з болем дискомфорту в носовій порожнині, в ділянці вуха і трахеї при вдиху, відповідають даним допоміжного спостереження симптомів в клінічних дослідженнях ефективності амброксолу при лікуванні верхніх відділів дихальних шляхів.Амброксол справляє протизапальну дію. В дослідженнях in vitro виявили, що амброксол значно зменшує вивільнення цитокіну з крові та кількість тканинних мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.мукоангін продемонстрував значне зменшення почервоніння слизової запаленого горла.Доведено, що амброксол збільшує секрецію дихальних шляхів, посилює виділення легеневого сурфактанта і стимулює циліарну активність. Це приводить до поліпшення відділення слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс). Посилення секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.Фармакокінетика. мукоангін діє місцево на слизову оболонку ротової порожнини та глотки. Абсорбція амброксолу швидка і достатньо повна, з лінійною залежністю у терапевтичному діапазоні. Максимальні рівні у плазмі досягаються через 0,5–3 години. Приблизно 90% препарату зв’язується з протеїнами плазми в терапевтичному діапазоні.При пероральному введенні розподіл амброксолу з крові до тканин швидкий і різко виражений, з високою концентрацією активної речовини у легенях.Період напіввиведення з плазми становить 7 – 12 годин; кумуляція не виявлена. При пероральному застосуванні близько 30% препарату екскретується з калом. Амброксол метаболізується в основному в печінці шляхом кон’югації. Загальна ренальна екскреція становить приблизно 90%.

Показання до застосування:

Полегшення болю при гострому запаленні слизової горла.

Протипоказання:

мукоангін не слід призначати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до амброксолу або інших компонентів препарату.Пацієнтам з непереносимістю фруктози не слід приймати мукоангін через значний вміст у препараті сорбітолу.

Особливості застосування:

Вагітність і лактація. Доклінічне вивчення, як і екстенсивне клінічне дослідження після 28-го тижня вагітності, не виявили доказів шкідливих ефектів під час вагітності. Однак мають місце звичайні застереження стосовно застосування лікарських засобів у період вагітності, особливо у першому триместрі.Препарат проникає у грудне молоко, проте дані, що його застосування у терапевтичних дозах впливає на дитину, відсутні.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі та діти старше 12 років: по 1 таблетці для смоктання до 6 разів на добу.Відсутні дані щодо ефективності застосування дітьми до 12 років.

Передозування:

На сьогодні немає повідомлень щодо симптомів передозування у людей. У разі виникнення таких симптомів потрібно симптоматичне лікування.

Побічні дії:

Як правило, мукоангін добре переноситься. Можуть виникати помірні гастроінтестинальні побічні ефекти (головним чином диспепсія, зрідка нудота, блювання). Повідомлялося про сухість у роті, отерплість язика та зміну смакових відчуттів. Рідко мали місце алергічні реакції, головним чином шкірні висипання. Повідомлялося про поодинокі випадки дуже гострих анафілактичних реакцій, проте їх причетність до мукоангіну не доведена.Як і при застосуванні інших сорбітолвмісних препаратів, можливо збільшення частоти випорожнень або діарея.

Лікарська взаємодія:

Відсутні повідомлення щодо клінічних небажаних взаємодій з іншими медичними препаратами.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище 30° С у місці, недоступному для дітей. Термін придатності - 3 роки. Препарат не слід вживати після закінчення терміну придатності.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки для смоктання по 20 мг № 10, № 20.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: амброксол; транс-4-[(2-аміно-3,5-дибром-бензил) аміно]циклогексаногідрохлорид;Форма випускуТаблетки для смоктання. 
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R05CB06:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Мукоангін
Виробник:Берінгер Інгельхайм Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина
Форма випуску: Таблетки для смоктання по 20 мг № 10, № 20.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3431/01/01_ від 14.09.2005. Наказ № 289 від 18.05.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Ambroxol
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка містить 20 мг амброксолу гідрохлориду;допоміжні речовини ароматизатор м’ятний, сорбітол, натрію сахарин, макрогол 6000, тальк.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.
Код АТС:R05CB06 - Амброксол
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6 кг
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6...
Вітамін D зміцнює імунітет, але не захищає від COVID-19: лікарі
Вітамін D відіграє важливу роль у підтримці імуніт...
Реклама