Натрію Хлорид-Дарниця інструкція по застосуванню

Натрію Хлорид-Дарниця фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Натрію Хлорид-Дарниця розчин д/ін., 9 мг/мл по 10 мл в амп. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7493/01/01 від 04.09.2017. Наказ № 1049 від 04.09.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: sodium chloride; 1 мл розчину містить натрію хлориду 9 мг;допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.действующее вещество: sodium chloride; 1 мл раствора содержит натрия хлорида 9 мг;вспомогательное вещество: вода для инъекций.Лекарственная форма. Раствор для инъекций.Основные физико-химические свойства: прозрачная бесцветная жидкость, соленая на вкус.Фармакотерапевтическая группа. Кровезаменители и перфузионные растворы. Растворы электролитов. Код АТХ В05Х А03.

Виробник:

Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Кровозамінники та перфузійні розчини. Електроліти в комбінації з іншими препаратами.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.0,9 % розчин натрію хлориду нормалізує водно-сольовий баланс і ліквідує дефіцит рідини в організмі людини, який розвивається при дегідратації або через акумуляцію позаклітинної рідини у вогнищах великих опіків і травм, при операціях на органах черевної порожнини, перитоніті. Лікарський засіб поліпшує перфузію тканин, підвищує ефективність гемотрансфузійних заходів при масивних крововтратах і тяжких формах шоку. Проявляє також дезінтоксикаційний ефект внаслідок короткочасного підвищення об’єму рідини, зниження концентрації токсичних продуктів у крові, активації діурезу.Фармакокінетика.Швидко виводиться із судинної системи. Лікарський засіб знаходиться у судинному руслі короткий час, після чого переходить до інтерстиціального та внутрішньоклітинного сектора. Через 1 годину в судинах залишається лише приблизно половина введеного розчину. Дуже швидко солі та рідина починають виводитися нирками, підвищуючи діурез.Фармакодинамика.0,9 % раствор натрия хлорида нормализует водно-солевой баланс и ликвидирует дефицит жидкости в организме человека, который развивается при дегидратации или вследствие аккумуляции внеклеточной жидкости в очагах обширных ожогов и травм, при операциях на органах брюшной полости, перитоните. Лекарственное средство улучшает перфузию тканей, повышает эффективность гемотрансфузионных мероприятий при массивных кровопотерях и тяжелых формах шока. Оказывает также дезинтоксикационный эффект в результате кратковременного повышения объема жидкости, снижения концентрации токсических продуктов в крови, активации диуреза.Фармакокинетика.Быстро выводится из сосудистой системы. Лекарственное средство находится в сосудистом русле короткое время, после чего переходит в интерстициальный и внутриклеточный сектора. Через 1 час в сосудах остается лишь приблизительно половина введенного раствора. Очень быстро соли и жидкость начинают выводиться почками, повышая диурез.Клинические характеристики.

Показання до застосування:

Приготування розчинів лікарських засобів для зовнішнього та парентерального застосування; місцево для промивання ран, слизової оболонки носа, а також катетерів і систем для трансфузії. Приготовление растворов лекарственных средств для наружного и парентерального применения; местно для промывания ран, слизистой оболочки носа, а также катетеров и систем для трансфузии.

Протипоказання:

Несумісність основного лікарського засобу та розчинника. Лікарський засіб не застосовувати для промивання очей при офтальмологічних операціях.Несовместимость основного лекарственного средства и растворителя. Лекарственное средство не применять для промывания глаз при офтальмологических операциях.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.Натрия хлорид-Дарница совместим с большинством лекарственных средств, поэтому его можно применять для растворения различных лекарственных средств – за исключением тех лекарственных средств, которые не совместимы с натрия хлоридом как растворителем.

Особливості застосування:

Перед розчиненням лікарського засобу слід перевірити, чи можливе застосування розчину натрію хлориду для розчинення даного лікарського засобу.Застосування у період вагітності або годування груддю.Лікарський засіб можна застосовувати у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.Перед растворением лекарственного средства следует проверить, возможно ли применение раствора натрия хлорида для растворения данного лекарственного средства.Применение в период беременности или кормления грудью.Лекарственное средство можно применять в период беременности или кормления грудью.Способность влиять на скорость реакций при управлении автотранспортом или другими механизмами.Не влияет.

Спосіб застосування та дози:

Лікарський засіб застосовувати як розчинник для парентерального введення основного лікарського засобу. Для промивання ран, слизових оболонок розчин застосовувати у достатній кількості.Діти.Лікарський засіб можна застосовувати дітям.Лекарственное средство применять как растворитель для парентерального введения основного лекарственного средства.Для промывания ран, слизистых оболочек раствор применять в достаточном количестве.Дети.Лекарственное средство можно применять детям.

Передозування:

При правильному застосуванні малоймовірне.При правильном применении маловероятна.

Побічні дії:

Не спостерігаються при правильному застосуванні лікарського засобу.Не наблюдаются при правильном применении лекарственного средства.

Лікарська взаємодія:

Натрію хлорид-Дарниця сумісний з більшістю лікарських засобів, тому його можна застосовувати для розчинення різних лікарських засобів – за винятком тих лікарських засобів, які не сумісні з натрію хлоридом як розчинником.

Термін придатності:

5 років.5 лет.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.Зберігати у недоступному для дітей місці.Хранить в оригинальной упаковке при температуре не выше 25 °С. Не замораживать.Хранить в недоступном для детей месте.Несовместимость. Определяется лекарственным средством, которое следует разводить раствором натрия хлорида.

Форма випуску / упаковка:

По 5 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці; по 10 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці.По 5 мл в ампуле; по 5 ампул в контурной ячейковой упаковке; по 2 контурные ячейковые упаковки в пачке; по 10 мл в ампуле; по 5 ампул в контурной ячейковой упаковке; по 2 контурные ячейковые упаковки в пачке.Категория отпуска. По рецепту.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Несумісність

Визначається лікарським засобом, який слід розводити розчином натрію хлориду.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ B05XA03:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Натрію Хлорид-Дарниця
Виробник:Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна
Форма випуску:По 5 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці; по 10 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці.По 5 мл в ампуле; по 5 ампул в контурной ячейковой упаковке; по 2 контурные ячейковые упаковки в пачке; по 10 мл в ампуле; по 5 ампул в контурной ячейковой упаковке; по 2 контурные ячейковые упаковки в пачке.Категория отпуска. По рецепту.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7493/01/01 від 04.09.2017. Наказ № 1049 від 04.09.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Sodium chloride
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: sodium chloride; 1 мл розчину містить натрію хлориду 9 мг;допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.действующее вещество: sodium chloride; 1 мл раствора содержит натрия хлорида 9 мг;вспомогательное вещество: вода для инъекций.Лекарственная форма. Раствор для инъекций.Основные физико-химические свойства: прозрачная бесцветная жидкость, соленая на вкус.Фармакотерапевтическая группа. Кровезаменители и перфузионные растворы. Растворы электролитов. Код АТХ В05Х А03.

Фармакотерапевтична група:Кровозамінники та перфузійні розчини. Електроліти в комбінації з іншими препаратами.
Код АТС:B05XA03 - Натрію хлорид
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
ГРВІ при ГВ
Чи потрібна ізоляція від немовляти та інших домоча...
ГРВІ психосоматика
Стрес та схильність до ГРВІСтрес та імунна система...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама