Рубітал Форте інструкція по застосуванню

Рубітал Форте фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Рубітал Форте сироп 6 % з малин. по 125 г у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6776/01/01 від 23.07.2007. Наказ № 417 від 23.07.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

100 г сиропу містять 25,4 водного екстракту з 6 г кореня алтеї лікарської (Althaeae radix maceratio aq. (6:25,40)).допоміжні речовини: сироп малиновий (Sirupus rubi idaei), сахароза, бензоат натрію, спирт етиловий.

Основні фізико-хімічні властивості:

В’язка, ледь опалесцююча рідина, від рожевого до світло коричневого кольору, з характерним малиновим запахом і смаком. Дозволяється присутність незначного осаду.

Виробник:

ГЕМІ, ВФП, Польща

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат містить водний екстракт із 6 частин кореня алтеї лікарської. Основними компонентами є слизові речовини, отримані з кореня алтеї, що характеризуються кислим середовищем. Препарат виявляє обволікаючу та пом’якшувальну дію на запалену та подразнену слизову облонку верхніх дихальних шляхів, гортані, горла, ротової порожнини та шлунка, спричинену сухим кашлем.Фармакологічний ефект водного екстракту кореня алтеї лікарської полягає у збільшенні секретування бронхіальних залоз, зниженні в'язкості мокротиння, полегшенні його відхаркування та полегшенні дихання. Слизові речовини, що містяться у корені алтеї, утворюють колоїдальні розчини, які вкривають слизову оболонку дихальних шляхів тонким захисним шаром, захищаючи її від несприятливої зовнішньої дії і сприяючи поновленню зруйнованих фрагментів. Крім того, завдяки обволікаючій дії слизу кореня алтеї на запалену слизову оболонку горла, гортані, зменшується подразнення периферичних кашльових рецепторів і внаслідок цього пом’якшується і послаблюється кашлевий рефлекс.Препарат містить натуральний малиновий сироп, що має додаткову м’яку жарознижувальну та потогінну дію, а також зменшує специфічний запах алтеї та покращує смак сиропу, що має велике значення у педіатрії. Фармакокінетіка.Слизові речовини, що містяться у корені алтеї, не розщеплюються і не всмоктуються у шлунково-кишковому тракті, вкриваючи слизову оболонку тонким захисним шаром та зменшуючи її подразнення. Вони утворюють також специфічний бар’єр для токсинів. У шлунку слиз кореня алтеї змінює свою тягучість залежно від кислоти шлункового соку. Тягучість слизових речовин, що містяться у корені алтеї лікарської, збільшується під впливом соляної кислоти шлунка.

Показання до застосування:

Запальні захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються сухим кашлем (ларингіт, трахеїт,бронхіт, коклюш, езофагіт).

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Діти віком до 2-х років.

Особливості застосування:

У зв’язку з вмістом у складі препарату бензоату натрію слід виявляти підвищену обережність під час призначення його пацієнтам з бронхіальною астмою. Через те, що препарат містить сахарозу, його слід обережно застосовувати хворим на цукровий діабет. 10 мл сиропу містять 5,8 г сахарози.Під час тривалого застосування (понад 3 тижні) препаратів, що містять слизові речовини кореня алтеї, може спостерігатися незначне зниження усмоктування вітамінів і мінеральних солей та інших сполук зі стравоходу.Дітям віком до 3-х років радять приймати препарат не більше 1 тижня у зв’язку з тим, що є ризик можливості зниження усмоктування вітамінів і мінеральних солей зі стравоходу внаслідок обволікаючої дії полісахаридів кореня алтеї.Вагітність і лактація.Немає даних про негативний вплив препарату на плід людини через відсутність відповідних досліджень. У період вагітності та годування груддю застосувати з урахуванням співвідношення ризик/користь.Вплив на здатність керувати автомобілем і механізмами.Немає даних про вплив препарату на психофізичні здібності людини.

Спосіб застосування та дози:

Діти від 2-ох до 6-ти років - ½ мірної склянки (5 мл) 2-3 рази на добу.Діти від 6-ти до12-ти років - ½ мірної склянки (5 мл) 3-4 рази на добу.Діти старше 12-ти років і дорослі - 1 мірна склянка (10 мл) 3-4 рази на добу.Курс лікування визначається індивідуально.

Передозування:

Дотепер симптоми передозування препарату не описані.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні з протизапальними засобами препарат пролонгує та підвищує їхню терапевтичну дію, зменшує вираженість побічних ефектів.

Термін придатності:

Зберігати у закритому флаконі при температурі 15-25˚С у захищеному від світла та недоступному для дітей місці. 2 роки. Термін придатності після відкриття флакона – 28 діб. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Форма випуску / упаковка:

По 125 г сиропу у флаконі з темного скла з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.По 125 г сиропу у флаконі з темного поліетилентерефталату /ПЕТ/ з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуСироп.Адресавул. Міцкевича 36, 05-480, Карчев, Польща Mickevicha str. 36, 05-480, Karchev, Poland
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R05CA05:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Рубітал Форте
Виробник:ГЕМІ, ВФП, Польща
Форма випуску: По 125 г сиропу у флаконі з темного скла з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.По 125 г сиропу у флаконі з темного поліетилентерефталату /ПЕТ/ з мірною поліпропіленовою склянкою ємністю 10 мл в картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6776/01/01 від 23.07.2007. Наказ № 417 від 23.07.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Althea root
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

100 г сиропу містять 25,4 водного екстракту з 6 г кореня алтеї лікарської (Althaeae radix maceratio aq. (6:25,40)).допоміжні речовини: сироп малиновий (Sirupus rubi idaei), сахароза, бензоат натрію, спирт етиловий.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.
Код АТС:R05CA05 - Корінь алтеї
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама