Тавамін інструкція по застосуванню

Тавамін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Тавамін капсули №50 (10х5)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6938/01/01 від 17.08.2007. Наказ № 483 від 17.08.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули білого кольору циліндричної форми, вміст капсул - порошок або порошок з дрібними гранулами білого кольору;склад: 1 капсула містить L-валіну 34 мг, L-ізолейцину 26 мг, L-лейцину 101 мг, таурину 39 мг;допоміжні речовини: кальцію стеарат, метилцелюлоза.

Виробник:

Гродненський ЗМП, РУП, Руспубліка Білорусь

Фармакотерапевтична група:

Амінокислоти

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат має гепатопротекторні властивості, обумовлені мембраностабілізуючою антиоксидантною і детоксикуючою дією α-амінокислот з розгалуженим аліфатичним ланцюгом і таурину.Амінокислоти, що входять до складу препарату, є неспецифічними регуляторами метаболічних процесів в організмі, сприяють послабленню білкової недостатності, субстратно забезпечуючи синтез білка, а також беруть участь у знешкодженні токсичних метаболітів. Таурин є сірковмісною амінокислотою, яка утворюється в організмі в процесі перетворення цистеїну. Сприяє нормалізації функцій клітинних мембран, активації енергетичних обмінних процесів.Препарат виявляє антитоксичну дію при токсичних ураженнях печінки, поліпшує стан хворого, позитивно впливає на лабораторні показники (активність трансамінази, рівень білірубіну).Склад препарату адаптований до амінокислотного і білкового метаболізму пацієнтів з цирозом печінки, що дозволяє нормалізувати відповідні метаболічні процеси. Таким чином, послаблюються церебральні прояви захворювання, наприклад, печінкової енцефалопатії, помітно поліпшуються білкова толерантність та біосинтез білка.Фармакокінетика. Добре адсорбується з шлунково-кишкового тракту. Біодоступність становить більше 90%.

Показання до застосування:

Препарат застосовують при гострих та хронічних захворюваннях печінки, а саме:хронічних гепатитах різної етіології;цирозах печінки (у комплексній терапії);печінковій енцефалопатії;алкогольному цирозі печінки.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, період вагітності та годування груддю.

Особливості застосування:

Досвід застосування препарату у дітей відсутній.Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом та працювати зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Препарат приймають внутрішньо по 2-3 капсули 3-4 рази на день після їди курсами до 20 днів. Добова доза не повинна перевищувати 3 г. Повторне застосування можливе з інтервалом у 2 тижні.Кількість курсів залежить від загального стану хворого, перебігу захворювання і вирішується лікарем індивідуально. 

Передозування:

Випадки передозування не відмічались.

Побічні дії:

Препарат зазвичай добре переноситься, але в окремих випадках, як наслідок індивідуальної чутливості до компонентів препарату, можливі алергічні реакції  (кропив’янка, шкірний свербіж) та диспепсія здебільшого у хворих з аутоімунним гепатитом.

Лікарська взаємодія:

Не виявлена.

Термін придатності:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності – 2 роки. Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

Контурна чарункова упаковка, що містить 10 капсул, 5 контурних чарункових упаковок у картонній коробці.Назва фірми-виробника. Республіканське унітарне підприємство Гродненський завод  медичних препаратів, Республіка Білорусь.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуКапсули.АдресаРеспубліка Білорусь, Гродненська обл., м. Скидель, вул. Кизевича, 50.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Тавамін
Виробник:Гродненський ЗМП, РУП, Руспубліка Білорусь
Форма випуску: Контурна чарункова упаковка, що містить 10 капсул, 5 контурних чарункових упаковок у картонній коробці.Назва фірми-виробника. Республіканське унітарне підприємство Гродненський завод  медичних препаратів, Республіка Білорусь.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6938/01/01 від 17.08.2007. Наказ № 483 від 17.08.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Фармакотерапевтична група:Амінокислоти
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Реклама
Експерти розповіли, чим небезпечний післяобідній сон
Пообідній сон може тривати від кількох хвилин до г...
Вчені назвали спеції, які допоможуть полегшити хронічний біль
Спеції, такі як чорний перець, гвоздика, кориця і ...
Реклама