Триблок інструкція по застосуванню

Триблок фото, инструкция
Немає Реєстрації
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
таблетки жув. зі смак. ваніл. №10 (10х1)
Виробник:
Реєстрація:
- № -
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 05.05.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

  • діючі речовини: 1 жувальна таблетка містить алюмінію гідроксиду гелю висушеного 250 мг, магнію гідроксиду 250 мг, симетикону 50 мг;
  • допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; сахароза; сахарин натрію; тальк; аспартам (Е 951); магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; ароматизатор ванільний Vanilla 501441 AP2004; барвник жовтий захід FCF (Е 110) (таблетки зі смаком ванілі);
  • допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; сахароза; сахарин натрію; тальк; аспартам (Е 951); магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; ароматизатор м’ятний; ментол (таблетки зі смаком м’яти).

Основні фізико-хімічні властивості:

Круглі, пласкі з фаскою таблетки рожево-оранжевого кольору із білими вкрапленнями, з тисненням логотипу фірми з одного боку та пласкою поверхнею – з іншого (таблетки з ванільним смаком).

Від майже білого до білого кольору круглі з фаскою таблетки з тисненням логотипу фірми з одного боку та пласкою поверхнею – з іншого (таблетки з м’ятним смаком).

Виробник:

Др. Редді'с Лабораторіз Лтд

Місцезнаходження виробника:

Юридична адреса: вул. Київський шлях, 121-А, с. Велика Олександрівка, Бориспільський ра-н Київська обл

Фармакотерапевтична група:

Антациди. Комбінації простих солей і вітрогінні (антифлатуленти).

Фармакологічні властивості:

Триблок – комбінований засіб, що являє собою поєднання двох антацидних речовин, гідроксиду алюмінію та гідроксиду магнію, з вітрогінним компонентом – симетиконом. Чинить тривалу антацидну дію та сприяє усуненню метеоризму. Гідроксид алюмінію нейтралізує підвищену секрецію соляної кислоти і знижує активність пепсину в шлунку, утворюючи алюмінію хлорид, який під впливом лужного вмісту кишечнику перетворюється в лужні солі алюмінію. Вони мало всмоктуються і практично слабко змінюють концентрацію солей алюмінію в крові при нетривалому застосуванні. З іншого боку, гідроксид алюмінію знижує концентрацію фосфатів, зв’язуючи фосфатні іони в кишечнику і обмежуючи таким чином їх всмоктування.

Антациди, які містять алюміній, чинять деяку цитопротективну дію на слизову оболонку шлунка, що зумовлено стимулюванням синтезу простагландинів. Це підвищує її стійкість і захищає від некротичних запальних та ерозивно-геморагічних уражень внаслідок застосування подразнювальних і ульцерогенних агентів, таких як ацетилсаліцилова кислота, нестероїдні протизапальні засоби, етанол.

Гідроксид магнію також нейтралізує соляну кислоту в шлунку, перетворюючись у хлорид магнію, який чинить незначну проносну дію.

Симетикон, який входить до складу препарату, сприяє усуненню метеоризму. Симетикон діє у просвіті тонкого кишечнику і виводиться з організму в незміненому вигляді.

Солі алюмінію всмоктуються незначною мірою в кишечнику та виводяться з калом. При нормальній функції нирок сироватковий рівень алюмінію практично не змінюється.

Показання до застосування:

Захворювання травного тракту, які супроводжуються підвищеною кислотністю шлункового соку та підвищеним газоутворенням. Препарат застосовують самостійно або в комбінації з іншими лікарськими засобами при гастриті та дуоденіті, пептичній виразці шлунка та дванадцятипалої кишки, рефлюкс-езофагіті, невиразковій диспепсії.

Протипоказання:

Протипоказанням є гіперчутливість до компонентів препарату, ниркова недостатність та тяжкі порушення функції нирок через небезпеку розвитку магніємії та підвищення сироваткових концентрацій алюмінію; гіпермагніємія, гіпофосфатемія, фенілкетонурія, кишкова непрохідність, виразковий коліт, хвороба Альцгеймера, тяжкий остеопороз; стани, які спричиняють порушення водно-електролітного балансу; підозра на апендицит; кровотечі з травного каналу нез'ясованого походження; дитячий вік до 14 років; період вагітності і годування груддю. Препарат протипоказаний ослабленим хворим.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Триблок містить лактозу. Пацієнтам зі спадковою непереносимістю галактози, лактазною недостатністю Лаппа або порушеннями всмоктування глюкози-галактози не слід приймати цей лікарський засіб.

Триблок містить 0,33 г сахарози. При прийомі відповідно до рекомендованої дози кожна доза постачає в організм до 0,66 г сахарози. Не застосовувати хворим зі спадковою непереносимістю фруктози, синдромом порушення всмоктування глюкози/галактози або недостатністю кальцію.

Триблок містить аспартам (джерело феніламіну), тому хворим на фенілкетонурію не слід застосовувати препарат (див. розділ «Протипоказання»).

При тривалому застосуванні препарату необхідно забезпечити надходження до організму достатньої кількості фосфору, тому що алюмінію гідроксид зв'язується з фосфатами та знижує їх всмоктування з травного каналу. Підвищується виведення кальцію із сечею, що може призвести до порушень кальцієво-фосфатної рівноваги та створити умови для розвитку остеомаляції.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Вагітним препарат протипоказаний. Годування груддю під час лікування препаратом слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Немає даних щодо негативного впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Застосовують дітям старше 14 років.

Спосіб застосування та дози:

Триблок застосовують для лікування дорослих та дітей старше 14 років. Не рекомендоване вживання будь-якої рідини протягом 30 хв після прийому лікарського засобу.

Для швидкого усунення печії, болю, відчуття печіння та важкості в шлунку застосовують по 1-2 таблетки до 4 разів на добу, через годину після їди та ввечері перед сном. Таблетки слід розжовувати або залишати в роті до їх розчинення. Після досягнення необхідного ефекту дозу зменшують. Добова доза не повинна перевищувати 8 таблеток. Не слід приймати максимальну дозу препарату довше 2 тижнів без відповідної рекомендації лікаря.

Передозування:

Тривале застосування Триблоку може спричинити гіпермагніємію, незважаючи на те, що препарат майже не всмоктується з травного каналу. Симптоми передозування проявляються швидкою стомлюваністю, почервонінням обличчя, виснаженням, м'язовою слабкістю та психічними розладами. Можуть спостерігатися біль у кістках, запор, втрата смаку, запаморочення.

Необхідно терміново припинити застосування препарату та звернутися до лікаря. Провести симптоматичне лікування та підтримуючу терапію.

Побічні дії:

При застосуванні препарату можуть спостерігатися нудота, блювання, діарея, запор. Тривале застосування або прийом високих доз препарату може спричинити синдром дефіциту фосфору (втрату апетиту, м’язову слабкість, зменшення маси тіла), а також кишкову непрохідність. У хворих із нирковою недостатністю можуть виникнути остеомаляція, енцефалопатія, деменція, порушення електролітного балансу, гіпермагніємія. У цьому випадку можуть з’явитися такі симптоми, як приплив крові до шкіри, спрага, артеріальна гіпотензія внаслідок периферичної вазодилатації, сплутаність свідомості, зниження сухожилкових рефлексів внаслідок нервово-м’язової блокади, м’язова слабкість, сонливість, пригнічення дихання, серцева аритмія, кома і навіть зупинка серця.

Лікарська взаємодія:

Триблок може зменшувати всмоктування каптоприлу, дигоксину, пропранололу, антибіотиків групи тетрацикліну, антагоністів Н2-рецепторів, пероральних залізовмісних препаратів, антихолінергічних засобів, барбітуратів, хініну, хінідину, варфарину, вітамінів, ізоніазиду, пеніциламіну, сукралфату, фенотіазивних препаратів, кетоконазолу. Зважаючи на це, перелічені лікарські засоби слід приймати за 2 години до або через 2 години після застосування препарату Триблок.

Препарат не застосовують одночасно з хінолінами.

Триблок може порушити виведення хінідину з проявами хінідинової токсичності, особливо у хворих з нирковою недостатністю.

Одночасне застосування з холінергічними засобами знижує їх ефективність.

При застосуванні з цитратами може виникнути системний алкалоз, підвищитись всмоктування алюмінію та розвинутись алюмінієва токсичність, особливо у хворих з нирковою недостатністю.

Застосування Триблоку разом з лікарськими засобами, які мають кишковорозчинну оболонку, може призвести до більш швидкого розчинення оболонки та подразнення шлунка і дванадцятипалої кишки.

Препарат може знизити всмоктування фолієвої кислоти.

Одночасне застосування з саліцилатами спричиняє значне зниження рівня саліцилатів у сироватці крові. При комбінованому застосуванні з левотироксином можливе зменшення його гормональної дії. Пірензепін посилює та подовжує дію Триблоку.

Термін придатності:

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки № 10 (10×1), № 20 (10×2), № 30 (10×3), № 60 (10×6) у блістерах у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Триблок
Виробник:Др. Редді'с Лабораторіз Лтд
Форма випуску:Таблетки № 10 (10×1), № 20 (10×2), № 30 (10×3), № 60 (10×6) у блістерах у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:- № -
Міжнародне непатентоване найменування:Ordinary salt combinations and antiflatulents
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:
  • діючі речовини: 1 жувальна таблетка містить алюмінію гідроксиду гелю висушеного 250 мг, магнію гідроксиду 250 мг, симетикону 50 мг;
  • допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; сахароза; сахарин натрію; тальк; аспартам (Е 951); магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; ароматизатор ванільний Vanilla 501441 AP2004; барвник жовтий захід FCF (Е 110) (таблетки зі смаком ванілі);
  • допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; сахароза; сахарин натрію; тальк; аспартам (Е 951); магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; ароматизатор м’ятний; ментол (таблетки зі смаком м’яти).
Фармакотерапевтична група:Антациди. Комбінації простих солей і вітрогінні (антифлатуленти).
Код АТС:A02AF02 - Просте поєднання солей та вітрогінних препаратів
Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Гастрит
Що таке гастритКласифікаціяВиди інфекційного гастр...
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Реклама
Експерти сказали, який риб'ячий жир корисний для здоров'я мозку
Риб'ячий жир є цінним джерелом незамінних жирних к...
Вчені пояснили, чому потрібно мити м'ясо
Інфекції сечовивідних шляхів (МП) виникають, коли ...
Реклама