Тримектал інструкція по застосуванню

Тримектал фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Тримектал таблетки, в/о, по 20 мг №60 (10х6)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/8073/01/01 від 31.03.2008. Наказ № 162 від 31.03.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить триметазидину дигідрохлориду 20 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактоза, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль (паста), натрію метилпарабен, натрію пропилпарабен, магнію стеарат, тальк очищений, кремній колоїдний безводний, гідроксипропілметилцелюлоза, висушений крохмаль, титану діоксид, поліетиленгліколь-6000, барвник яскраво-червоний.

Основні фізико-хімічні властивості:

червоні круглі таблетки, вкриті оболонкою з написом “TRIMECTAL” з одного боку;

Виробник:

Юнімакс Лаб. для "Амерікен Нортон Корпорейшн", Індія/США

Фармакотерапевтична група:

Кардіологічні препарати. Триметазидин.

Фармакологічні властивості:

Триметазидин нормалізує енергетичний метаболізм у клітинах при гіпоксії або ішемії та запобігає зменшенню внутрішньоклітинного вмісту АТФ, забезпечуючи оптимальне функціонування іонних насосів і трансмембранне транспортування іонів натрію й калію.Триметазидин також сприяє захисту клітинних мембран від ушкоджень шляхом збільшення обміну фосфоліпідів та їх включення в мембрани. Антиангінальні властивості препарату обумовлені переорієнтацією енергетичного обміну з окислення жирних кислот на окислення глюкози.У хворих на стенокардію триметазидин з 15-го дня лікування збільшує коронарний резерв, тим самим затримуючи розвиток ішемії, причиненої навантаженнями, обмежує коливання кров’яного тиску без значних змін частоти серцевих скорочень, зменшує частоту нападів стенокардії та сприяє зменшенню щоденних доз нітрогліцерину.В отоларингологічній практиці застосування триметазидину поліпшує переносимість вестибулярних проб і підвищує гостроту слуху, усуває шум у вухах і запаморочення при хворобі Меньєра і захворюваннях судин головного мозку. При судинній патології око відновлює функціональну активність сітчатки, що виявляється у нормалізаціі показників електроретинограми.Максимальна концентрація триметазидину в крові спостерігається в середньому через 5 годин після прийому таблетки. Стабільна концентрація встановлюється на 60-годину. Прийом їжі не впливає на фармакокінетичні характеристики триметазидину. Об’єм розподілу препарату становить 4,8 л/кг, зв’язування з білками крові не перевищує 16 %.Триметазидин виводиться в основному із сечею, переважно в незмінному стані. Період напіввиведення препарату становить 7 годин для дорослих пацієнтів та 12 годин - для осіб старше 65 років.Показання для застосування. ІХС, стенокардія, ішемічна кардіоміопатія (у складі комплексної терапії), хоріоретинальні судинні порушення, шум у вухах, запаморочення (судинні порушення, хвороба Меньєра). Триметазидин застосовують при лікуванні хворих на ішемічну хворобу серця для тривалої профілактики нападів стенокардії. Препарат призначають як монотерапевтичний засіб або в комбінації з іншими ліками.

Протипоказання:

Триметазидин протипоказаний при індивідуальній чутливості до будь-якого з компонентів препарату.

Особливості застосування:

Застосування препарату в періоди вагітності та лактаціїВплив триметазидину на репродуктивну функцію не досліджений, тому питання щодо призначення препарату вагітним жінкам доцільно вирішувати з урахуванням співвідношення необхідності лікування для матері та потенційної небезпеки для плода.Невідомо, чи виводиться триметазидин з грудним молоком, тому рекомендується припинити годування груддю відразу після початку призначення препарату.Вплив на здатність до керування автомобілем та роботи з механічними пристроямиУ терапевтичних дозах триметазидин не впливає на здатність керувати автотранспортом та працювати з іншими потенційно небезпечними механічними пристроями.

Спосіб застосування та дози:

Триметазидин приймають внутрішньо під час їжи - по 1 таблетці 2-3 рази на добу (40-60 мг). Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, досягнутого терапевтичного ефекту і чутливості до компонентів.Застосування препарату для лікування хворих похилого віку не потребує корекції доз.

Побічні дії:

Препарат, як правило, переноситься добре, проте при індивідуальній підвищеній чутливості до триметазидину можливий розвиток небажаних реакцій з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання).

Лікарська взаємодія:

Взаємодія триметазидину з іншими лікарськими засобами не досліджена.

Термін придатності:

Зберігати у недоступному для дітей місці, при температурі не вище 250С. Термін придатності - 3 роки.Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістерних упаковках, 3 або 6 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: Trimetazidine; 1-(2,3,4-метоксибензил)піперазину дигідрохлорид;Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою.Власник реєстраційного посвідченняНортон Інтернешинал Фармасьютікал Інк.Адреса720 Мейн Стріт Сьют 101, Монтон NB, EIC 1E4, Канада.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ C01EB15:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Тримектал
Виробник:Юнімакс Лаб. для "Амерікен Нортон Корпорейшн", Індія/США
Форма випуску: По 10 таблеток у блістерних упаковках, 3 або 6 блістерів у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/8073/01/01 від 31.03.2008. Наказ № 162 від 31.03.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Trimetazidine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка містить триметазидину дигідрохлориду 20 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактоза, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль (паста), натрію метилпарабен, натрію пропилпарабен, магнію стеарат, тальк очищений, кремній колоїдний безводний, гідроксипропілметилцелюлоза, висушений крохмаль, титану діоксид, поліетиленгліколь-6000, барвник яскраво-червоний.

Фармакотерапевтична група:Кардіологічні препарати. Триметазидин.
Код АТС:C01EB15 - Триметазидин
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6 кг
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6...
Вітамін D зміцнює імунітет, але не захищає від COVID-19: лікарі
Вітамін D відіграє важливу роль у підтримці імуніт...
Реклама