Триовіт інструкція по застосуванню

Триовіт фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Триовіт капсули №30 (10х3)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/2761/01/01 від 15.02.2010. Наказ № 106 від 14.03.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 23.03.2022
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить 10 мг бета-каротину (провітамін А), 40 мг токоферолу ацетату (вітамін E), 100 мг кислоти аскорбінової (вітамін C) та 50 мкг селену в комплексі з дріжджами;допоміжні речовини: тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, альфа-токоферол, аскорбілпальмітат, натрію аскорбат, сахароза, желатин, крохмаль кукурудзяний, етилцелюлоза.Оболонка капсули: титану діоксид (E 171), барвник хіноліновий жовтий (E 104), барвник азорубін (E 122), желатин.

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Бактеріальні вакцини. Правцевий анатоксин, комбінований з дифтерійним анатоксином.

Протипоказання:

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого інгредієнта, що входить до складу препарату.Гіпервітаміноз вітаміну Е.Гіпервітаміноз вітаміну А.Рецидиви конкрементоутворення у нирках.Селеноз.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не рекомендується застосовувати препарат з іншими комплексами, що містять такі ж вітаміни та мікроелементи.Триовіт капсули не рекомендується приймати курцям.У зв'язку з можливим підвищеним ризиком кровотеч Триовіт капсули не рекомендуються застосовувати пацієнтам, які лікуються антикоагулянтами, або пацієнтам з недостачею вітаміну К.У деяких пацієнтів, які мають схильність до підвищеної агрегації кристалів (хворих, що перебувають на діалізі, пацієнтів з рецидивуючим утворенням конкрементів у нирках), може виникнути небезпечна кристалурія оксалатів кальцію внаслідок застосування великих доз вітаміну C.Бета-каротин при тривалому застосуванні може спричинити пожовтіння шкіри, але це не є шкідливим. Після припинення застосування Триовіту пожовтіння шкіри зникає.Триовіт капсули містять барвник азорубін (E 122), який може спричинити алергічну реакцію.Хворим на цукровий діабет слід мати на увазі, що кожна капсула Триовіту містить 13,25 мг сахарози.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Вагітні та жінки, які годують груддю, можуть приймати Триовіт тільки за призначенням лікаря та під медичним наглядом.Пацієнтам з рідкою спадковою непереносимістью фруктози, порушеннями мальабсорбції глюкози-галактози або сахарози-ізомальтози не можна застосовувати цей препарат.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Відсутні дані щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Діти:

Триовіт капсули не рекомендується приймати дітям віком до 15 років. Діти старше 10 років можуть приймати по 1 капсулі на добу лише під медичним наглядом. Немає досвіду застосування препарату дітям віком до 10 років. Спосіб застосування та дози.Дорослим і підліткам віком від 15 років рекомендують приймати по 1 капсулі 1-2 рази на добу. Капсулу слід ковтати цілою, запиваючи невеликою кількістю рідини, краще після прийому їжі.Триовіт капсули рекомендується застосовувати протягом 2 місяців і повторювати цей курс лікування 2-3 рази на рік. Діти старше 10 років можуть приймати по 1 капсулі на добу лише під медичним наглядом та тільки в особливих випадках.Передозування.Велика доза (більш ніж 15 капсул на добу) може спричинити нудоту, запаморочення, головний біль, втому, слабкість, зміни шкіри та нігтів, порушення зору, метеоризм або діарею. Тривалий прийом вітаміну С (більше 1 г) із глюкозою може сприяти розвитку симптомів сечокам’яної хвороби та підвищенню рівня цукру в крові та сечі.При будь-яких ознаках передозування, хворому слід звернутися по медичну допомогу. Терапія симптоматична.Побічні ефекти.Побічні ефекти, що можуть мати місце під час лікування Триовітом, вказані за частотою появи, використовуючи наступну класифікацію:дуже часто: >1/10,часто: >1/100, <1/10,нечасто: >1/1000, <1/100,рідко: >1/10 000, <1/1000,дуже рідко: <1/10 000, включаючи поодинокі випадки.Частота появи побічних ефектів за окремими системами організму:З боку імунної системидуже рідко: реакція підвищеної чутливості. Якщо має місце реакція підвищеної чутливості, то слід припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.З боку травного трактурідко: відрижка, тяжкість у шлунку, діарея, метеоризм, шлункові спазми, кровотеча з ясен, запах (часниковий) під час дихання, езофагіт, шлунково-кишкові обструкції, металевий присмак у роті;дуже рідко: нудота при тривалому застосуванні (понад 2 місяці).З боку шкіри та підшкірних тканинрідко: жовте забарвлення шкіри при тривалому застосуванні (понад 2 місяці), втрата волосся, зміни нігтів.Загальні порушення рідко: втома, слабкість.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Застосування вітаміну С призводить до збільшення поглинання заліза й алюмінію, з шлунково-кишкового тракту. Це особливо важливо при одночасному застосуванні препаратів заліза і антацидів, що містять алюміній, особливо у хворих з нирковою недостатністю.Деякі препарати можуть знизити поглинання вітаміну Е, в тому числі холестирамін, колестипол, ізоніазид, мінеральні масла, орлістат і сукральфат. Таким чином, двохгодинний інтервал повинен бути між застосуванням вітаміну Е і цими препаратами. Було висловлено припущення, що вітамін Е може впливати на синтез вітамін K-залежних факторів згортання крові. У пацієнтів, що отримували пероральні непрямі (наприклад, варфарин) або індандіонові антикоагулянти, вітамін Е може посилювати ефект цих препаратів і підвищувати ризик кровотеч.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 оС в оригінальній упаковці для захисту від дії світла та вологи.Зберігати в недоступному для дітей місці. Упаковка.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A11AA04:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Триовіт
Виробник:КРКА, д.д., Ново место, Словенія
Реєстраційне посвідчення:№ UA/2761/01/01 від 15.02.2010. Наказ № 106 від 14.03.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Multivitamins and trace elements
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить 10 мг бета-каротину (провітамін А), 40 мг токоферолу ацетату (вітамін E), 100 мг кислоти аскорбінової (вітамін C) та 50 мкг селену в комплексі з дріжджами;допоміжні речовини: тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, альфа-токоферол, аскорбілпальмітат, натрію аскорбат, сахароза, желатин, крохмаль кукурудзяний, етилцелюлоза.Оболонка капсули: титану діоксид (E 171), барвник хіноліновий жовтий (E 104), барвник азорубін (E 122), желатин.

Фармакотерапевтична група:Бактеріальні вакцини. Правцевий анатоксин, комбінований з дифтерійним анатоксином.
Код АТС:A11AA04 - Полівітаміни з мікроелементами
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама