Верруфілм інструкція по застосуванню

Верруфілм фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Верруфілм розчин н/ш, 167 мг/г по 10 мл у флак. №1
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/15228/01/01 від 24.06.2016. Наказ № 623 від 24.06.2016
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: кислота саліцилова;1 г містить: кислота саліцилова 167,0 мг;допоміжні речовини: кислота молочна (90 %), колодій в'язкий.

Виробник:

Брюфармекспорт с.п.р.л., Бельгія

Фармакотерапевтична група:

Кератолітичний та антипапіломний засіб.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Саліцилова кислота виявляє кератолітичну та антисептичну дію. Вона пом'якшує та усуває ороговілий шар шкіри, підвищуючи ендогенну гідратацію, пом'якшуючи шкіру і знижуючи рН. Вона чинить помірну протигрибкову та антибактеріальну дію. Фармакокінетика.Саліцилова кислота абсорбується через шкіру та повільно виводиться з сечею.

Показання до застосування:

─ Звичайні бородавки;─ плоскі бородавки;─ юнацькі бородавки;─ підошовні бородавки (папіломи);─ мозолі;─ шкірні мозолі.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.Цукровий діабет або порушення кровообігу.Бородавки на обличчі, бородавки з волосками та аногенітальні бородавки.Пошкоджена шкіра, родинки або родимі плями.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Верруфілм призначений виключно для ЗОВНІШНЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ. Верруфілм не повинен потрапляти на здорову шкіру навколо ураженої ділянки. У разі подразнення шкіри слід припинити застосування препарату і проконсультуватися з лікарем. Уникати потрапляння препарату в очі і на слизову оболонку. У разі контакту промивати водою протягом 15 хвилин. Уникати вдихання випарів розчину.Бородавки можуть бути заразні, тому необхідно користуватися індивідуальними засобами гігієни. Уникати попадання на одяг, предмети з пластику, дерева та інших матеріалів, так як це може призвести до їх псування.Верруфілм - легкозаймистий препарат, тому його слід застосовувати та зберігати подалі від вогню та нагрівальних приладів.

Спосіб застосування та дози:

Вверруфілм призначений виключно для зовнішнього засотування.Перед застосуванням помістити уражену ділянку в гарячу воду на 5 хвилин. Обережно протерти м'яким рушником. Повторювати процедуру щодня до повного видалення бородавки. Лікування слід продовжувати до повного зникнення бородавки. Лікування може тривати до 6–12 тижнів, але якщо з'являється подразнення шкіри, то застосування препарату необхідно припинити на 2–3 дні до зникнення запалення. Діти.Не застосовувати дітям віком до 2 років.Дітям до 12 років слід застосовувати препарат під контролем дорослих.

Передозування:

Якщо Верруфілм тривало наносити на значну ділянку шкіри у великій кількості – це може призвести до подразнення шкіри, утворення кірки та відчуття печіння. У такому випадку лікування необхідно припинити та звернутися за допомогою до лікаря.

Побічні дії:

За результатами післяреєстраційного спостереження повідомлялося про такі побічні реакції: відчуття печіння, біль, еритема, знебарвлення шкіри, свербіж, лущення, кровоточивість, запалення, контактний дерматит та набряк, реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання. При тривалому застосуванні можливе всмоктування препарату в загальний кровообіг і розвиток характериних для саліцилатів побічних ефектів: шум у вухах, запаморочення, біль в епігастрії, нудота, блювання, ацидоз, пришвидшене дихання.У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Саліцилова кислота може підвищити проникність шкіри для інших лікарських засобів для місцевого застосування і тим самим збільшити їх потрапляння в організм. Крім того, саліцилова кислота може посилити небажану дію метотрексату і гіпоглікемічну дію пероральних протидіабетичних препаратів похідних сульфонілсечовини.Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікаря.Особливості застосування. Застосування у період вагітності або годування груддю.У період вагітності та годування груддю застосування можливе після консультації з лікарем, коли користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.Легкозаймистий препарат. Зберігати щільно закритим.

Форма випуску / упаковка:

Флакони (тип ІІІ) зі скла бурштинового кольору, закриті поліетиленовою кришкою з аплікатором з того ж матеріалу. По 10 мл у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ D01AE12:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Верруфілм
Виробник:Брюфармекспорт с.п.р.л., Бельгія
Форма випуску: Флакони (тип ІІІ) зі скла бурштинового кольору, закриті поліетиленовою кришкою з аплікатором з того ж матеріалу. По 10 мл у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/15228/01/01 від 24.06.2016. Наказ № 623 від 24.06.2016
Міжнародне непатентоване найменування:Salicylic acid
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: кислота саліцилова;1 г містить: кислота саліцилова 167,0 мг;допоміжні речовини: кислота молочна (90 %), колодій в'язкий.

Фармакотерапевтична група:Кератолітичний та антипапіломний засіб.
Код АТС:D01AE12 - Саліцилова кислота
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама